تیپ اسپرت و خفن ملیکا شریفی نیا بر روی موتور زرد

میلکا شریفی نیا به تازگی عکس خفن و جالبی را در فضای مجازی از موتور زرد رنگش منتشر نموده است که مورد توجه هوادارانش در اینستاگرام قرار گرفته است تیپ ملیکا شریفی نیا اسپرت و بسیار شیک می باشد و لباس هایش هم رنگ موتورش است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ اسپرت و خفن ملیکا شریفی نیا بر روی موتور زرد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ملــیکـــا شریــفی نیـا با انـتشـار عکـــسی سوار بر موتور و با چهره ای خنـــدان صفـحـــه ایـنســتـــاگــرام خود را به روز کرد.شریـــفـی نیــا از سال ۷۰ با بازی در در فیلم اوینــار وارد سیـــنــمـــا شد و تا کنون فیلــم ها و سریال های زیــادی را بازی کرده است .

از جمــلـه سریال های معـروف او آشپـــزباشـــی و شمـس العـــمـاره می باشــد.
ملیکــا شریــفــی نیا

تصویری که “ملـیـــکـــا شریفـی نیا” ، بازیگــر سیـنـــما و تلویزیون، در ایـــنـــســتـاگرامش منتــشـــر کرده است را مشــاهده می کنـــید.


ملـــیــکا شریـــفـــی نیـــا سوار بر موتور

بیــشـــتر بدانیــد ملیکـا شریفـی نیا: ایفــا نقــش در سریـال “حــالت خاصـــ” مدل، لحن، و فرمـت شخـصی مخــصوص,ــخود را دارد

ملیـــکــا شریفی نیــا درباره نقش تازه خود در سریــال تلویزیونی “حـــالـت خاصــ” اظهار داشـت: در این مجــموعه نقـش یک,ـمنـشی و مدیـر پذیرش یک آسایشگـاه روانـــی را بر عهـــده دارم . دخــتـــری که از نظر عقــلــی و هوشی نرمــال,و متـــعـادل نیست و در عین سادگی شخــصـــیتـــی جذاب و شیرین را دارد که بسیـــار پرجــنم و جسوراســـت.

بازیگر سریال “شـــمس العمارهــ” دربـــاره داســتـان و محـــتوای این سریـــال، بیان کرد: یک سری آدم دور هم در یک,آسایـشگاه روانـی جمـــع شدنـد و همــه باهـم نقـــش بزرگـــی در اداره کردن و رونق بخـشیدن به ایــن آســـایشـــگاه را دارنـد,ـمحـتوایـی طنـــز و سرگـرم کننده دارد که می توانـد مخاطـب را به دیدن این سریال ترغـیــب کند.

بازیـــگـر فیـــلم سیــنمایی “مهمـان مامـانـــ” در پاسـخ به این سوال که آیا ایــن سریال می تواند مخـــاطـــبـان خود را در ,شبکه نسـیـم پیــدا کند در حالی که اولیـــن مجموعه تلویزیونی این شبکــه اســت، گفت:

فکر می کنم با اتـــفـاقـــی که با پخـش برنــامه “خــندوانــهـ” در شبکـــه نسـیم افتاد مردم دیـگــر به خوبی با این شبکــه آشنـــایـــی دارنـــد,و به آن عادت کردنــد و از آن جا که سریــال با مزه و جالبـــی است می توانــد مخاطبـــان خود را در میان مردم پیدا کنـــد.

او دربـــاره تفـاوت ایــن نقـــش با نقـــش های گذشــته خود، تصریـح کرد: درســـت است که ایــن سریـال محـتوایی طنـز دارد,اما نقـــشـی کامـلا متــفـــاوت با سایر نقش های گذشـــته هم دارم و تا به حال با شخـصــیتـی ,شبیه به ایـن هم در تلویزیون دیده نشـــده ام.


ملــیـکـا شریـــفی نیــا در کنار خواهـــر و مادرش

مدل،لحـن ،قیـــافه و فرمت شخـصــیتـی منــحصر به فرد دارد.
نظـــر ملـیـکـا شریفی نیا دربــاره بازی اش در نقـش منـــشـی

بازیگـــر سریال” سرآشـــپز” در پاسـخ به این پرسـش که آیـا ایـــن کاراکـتر شبیــه کارکتری درســریــال پر مخاطــب طنـــز ,شده اســـت یا نه پاسـخ داد: این شخــصـیـــت خیـــلی متـــفـاوت با شخــصیــت منشـی در آن سریال اسـت اصلا ربــطـی به آن ندارد,در دنــیـــای واقعـــی هم دو آدم باهوش و یا دو آدم کم هوش کامــلا شبـــیـه هم نیـستنـــد.

ایـن شخصیــت تمـام فاکـــتور های یک آدم معــمولی را دارد که چنـــد بعــد شخصــیـــتـــی دارد که اگـر اندکی با تقـــلیـد همراه می شد,

مطـمئن باشـــیــد جذابـــیــت خود را از دســت می داد در صورتــی که خوشبخــتانـــه این اتـــفاق اصـلـــا نیــفـــتاده.

ایــن بازیـگـر جوان و بااسـتـعـــداد دربـاره فعـالــیت های آیـــنده اش در حوزه سینما و تلویزیون گفــت: فیـــلم “بازدم”,ــبه کارگـردانـی آرش سنــجــابــی در بخـش هنر و تجربه را برای جشـــنواره فجر دارم ,

همــچـــنــیــن برای جشنواره فیـــلم کودک هم فیـــلـــمــی به کارگردانــی فرنــاز امـیــنی دارم که هنوز در حال فیلــمبـرداری اسـت.

تیپ اسپرت و خفن ملیکا شریفی نیا بر روی موتور زرد

مطالب مرتبط:

استوری پریچهر قنبری،ملیکا شریفی نیا و بازیگران معروف در اینستاگرام

دوران کودکی یکتا ناصر،ملیکا شریفی نیا و افراد مشهور

تیپ خفن ملیکا شریفی نیا در مراسم فیلم های ورزشی میلان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.