تیپ جذاب پوریا پورسرخ و سحر قریشی در اکران خالتور

پوریا پورسرخ و سحر قریشی و بسیاری از بازیگران در اکران فیلم خالتور در حضور پیدا نمودند فیلم خالتور یکی از فیلم های طنز و جالب می باشد که مخاطبان بسیاری دارد این فیلم با بازیگری افراد سرشناس سینما انجام شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ جذاب پوریا پورسرخ و سحر قریشی در اکران خالتور را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : اکران فیلم سینمایی خالتور , علاقمندان به دیدار با بازیگرانی همچون پوریا پورسرخ , سحر قریشی ,علی صادقی و محمدرضا هدایتی از ساعاتی پیش از آغاز نمایش مردمی در سینما قدس عرصه ولیعصراجتماع کرده بودند تا مجال دیدار و گپ و اعلام‌کرد با این رخ ها را از دست ندهند .

ممنوعیت نمایش «خالتور» در پردیسهای جنوب شهر وابسته به شهرداری موجب شده بود جزو حاضران درسینما قدس مخاطبان بومی جنوب شهر باشند ; به غیر از اینها مخاطبان راءس شهر هم منتخب دیگر از حاضران در نمایش مردمی را صورت دادند .

علی صادقی هنرپیشه طناز «خالتور» با کلاهی زرد در مراسم ظواهر شده بود که همین پوشش به خودی خویشلوازم تفریح مخاطبان را موجب شده بود . پوریا پورسرخ و محمدرضا هدایتی و سحر قریشی نیز بیشتر به واسطه کاراکترهایشان در فیلم طرف پرسش مخاطبان قرار گرفتند .

«خالتور» که در یک ماه اخیر پرفروش‌ترین فیلم سینماها بوده است محصول پویافیلم است و رقم فروش آن از ۵میلیارد قبل است .حسین فرحبخش و عبدالله علیخانی تهیه‌کنندگان فیلمند .

مهران غفوریان , علی صادقی , پوریا پورسرخ , سحر قریشی , محمدرضا شریفی‌نیا , محمدرضا هدایتی , مریم امیرجلالی ,امیرحسین صدیق و مریم معصومی اعم از بازیگران این کمدی میباشند .«خالتور» روایت طنازانه تغییر‌و تحول مسیر یک سری برنا موزیسین از آوازخوانی به دل حوادثی پیش گویی نشده را داستان می نماید .

تیپ جذاب پوریا پورسرخ و سحر قریشی در اکران خالتور

تیپ جذاب پوریا پورسرخ و سحر قریشی در اکران خالتور

تیپ جذاب پوریا پورسرخ و سحر قریشی در اکران خالتور

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.