تیپ خفن مهناز افشار در فیلم استقلال

مهناز افشار در یکی از فیلم های جنجالی دوباره به نقش آفرینی پرداخته است او در این فیلم تیپ خفنی دارد که این فیلم حتما یکی از پرفروش ترین فیلم های سال 97 مهناز افشار خواهد بود بسیاری از فلیم ها مهناز افشار همیشه در سینماها پر فروش بوده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن مهناز افشار در فیلم استقلال را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مهــنـــاز افشــار قرارداد حضور در فیــلـــمی با محوریت تاریخ باشگــاه استقلال را امضـــا کرد . مهـــنـــاز افـــشار قرار اســت راوی فیلمـی باشــد که در مورد تاریـــخ باشگاه اســـتـــقــلـــال است. این بازیگر محـــبوب و پرکار هم اکـــنون مشـــغول بازی در سریال شبـکـه نمایش خانــگی گلـــشـیفـــتـــه است . در لدامـــه به جزئیات حضور مهـــناز افــشار در فیـلم استقـلال می پردازیم.
مهـنــاز افـــشـــار در فیــلـــم اســـتـــقـــلــال

مهنــاز افشــار بازیــگـــر سینـما به فیلـم سیـنمــایـی «آبـی به رنگ آســمـان» پیوست. ایـــن فیــلـــم را امــیــر رفیعــیبـــا محوریـــت مرور تاریـــخ باشـگـــاه اســـتـــقـــلال می‌سازد و مهناز افــشـار هم به عنوان راوی در بخـــشـــی از فیــلـــم حضور دارد.رفیعـــی کارگردان و تهـــیــهـــ‌ـــکننـــده «آبـی به رنگ آسمــان» یکی از مهـم‌تریـن انگیــزهـــ‌ـهـــای حضورمهناز افـــشار در ایــن اثـــر را فارغ از رنـــگــ‌هــای فوتبــالـی به جهـت حمایـت از حقوق بانوان ایــرانیپیرامون حضور در ورزشگـــاه ها به خصوص ورزش پرطــرفدار فوتبـال دانـــست.


بازی مهـنـــاز افـشار در فیـلــم اسـتقلـــال

در «آبی به رنگ آســمــان» که قبل تر «چهــار فیــنال آسیـا» نام داشـت و تاریخ باشگــاه اســتـقـــلال تهــرانــرا از زمـــان تاســـیس ۱۳۲۴ تا به امروز با حضور بیـــش از ۷۰ بزرگ ایـــن باشــگـاه به تصویر می کشــد،ــعلاوه بر مهناز افــشـار چهــره هایی همــچون همـایون ارشادی، سیــامک انــصاری، فرهـــاد اصــلانــی، حمـیدرضــا آذرنگ و رضـــا یزدانی نیز حاضـــرنـد.
جزئیات بازی مهـنـــاز افـــشـــار در فیــلم اسـتقـــلال

رضـــا یزدانــی خوانــنـــدگی تیــتـــراژ پایـــانـی فیلــم را هم برعـــهده دارد. متـــن «آبیـــ…» را خشایار الونداز نویسـنـــدگان باسابـقه نگــاشـتـه اســت. رضــا تاری وردی تدوین گر و شهــاب کاظـمی فعـال حوزهشـبکـــه نمایـش خانگی به عنوان مشــاور تهـیه کننـــده در این اثــر حضور داشتـه است.علـــی فتـح اللـــه زاده مدیـــر عامل اســبق باشـگـــاه اســـتــقلــال تهران نیـز در تهـیـه کار رفیــعـی را همراهی نموده اســـت.

رفـــیعــی قبل از آغـاز ساخت «آبی به رنـگ آسمــان» که علـیـرغم ارائه فقــط بخــشـــهــایـــی از آن به هیــأـــت انتخـــاب سی و ششـمیـــن دوره جشـنواره فیلم فجــر طی سال گذشتـــه، در جمع ده مســـتنــد برتر ایـــن فستیوال قرار گرفـــت، تولید مســتند پرمـخاطب «من ناصــر حجـازی هســـتـــمـ…» را در کارنـامه دارد.


مهــنـاز افـــشــار

واکـنــش مهـنــاز افشار به شایـــعـــات دربـاره دستـــمزد میلـــیـاردی

مهنـــاز افشــار با انـــتــشـــار یک فایـــل صوتی در کانـــال تلگـــرامی خود به شایعــات دربـاره دسـتمـزد میـــلیــاردی در سریال «گلـشـیـــفـتـــه» پاسخ داد.مهنـاز افـشــار با اشــاره به شایعات مخـتلــفـــی که بدون سند دربــاره او منتشـــر شده اســـت، گفــت:«مهــریـــه اعـلام میـ‌ــکـــنیـــد بدون سند، دسـتمـــزد یک میـلـــیـاردی اعـــلـــام می کنـیــد بدون سند، ماجـــرای شیرخـشـک رااعـلـام می کنیـــد بدون سنـــد. خدا را شکر به جایـــی رسیـدیم که مردم حمایـــت می کنـنـدو هر حرفـــی را بدون سنـــد و مدرک باور نمـــی کنـــنــد.

ایـــن بازی و کاری که می کنـــید مرا خســـته نمـی کند بلــکــه مرا برای ایــسـتــادن در سرزمـــینـم و زدن حرف هایـــم و احـقـــاق حق مصمـــم تر می کند. می دانم چه کاری درست و چه کاری غلط، حتــی به اشــتــبـــاهـــاتــی که کردم نیـز آگـــاهــم. این کارها را نکـنـــیـــد و اگـر حرفــی می زنید برای آن سنــد ارائه کنید.»


عکس مهـنـاز افشــار

تیپ خفن مهناز افشار در فیلم استقلال

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.