تیپ خفن نیکی کریمی در سریال ممنوعه

نیکی کریمی به تازگی در یک سریال جدید به ایفای نقش پرداخته است که تصاویری از این سریال در فضای مجازی پخش شده است سریال ممنوعه با بازیگری افراد مشهور در حال ساخت نیکی کریمی یکی از بازیگران معروف و دوست داشتنی در این سریال نقش آفرینی می کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن نیکی کریمی در سریال ممنوعه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: نیـکـــی کریـــمی بازیگر و کارگــردان معروف تلویزیون و سیــنــمای ایـــرانی می باشـــد . نیکـی کریمــی در سریال نمایـــش خانـــگـــی ممنوعه حضور داشــتـــه که تصویری از ان را در صفــحه اینـــســتـاگـرامش منتشر کرد که در ادامه می توانـــیـــد ببیـــنیـد.

“نـیـکی کریــمــی”؛ سوپراستار سینمای ایـران، با انـتشار تصویری از سریـــال “ممـــنوعه”، صفحه شخـصی خود را به روز کرد.


نیکی کریــمـــی بازیـگـر سریــال ممنوعه

بیـــشتر بدانیـد:سه بازیــگــر به سریـــال «ممنوعه» پیوستنــد

خاطــره اسدی، آناهــیـــتا درگاهـی و امیرحســین آرمـان به سریال «ممـــنوعه» پیوستنـد.

خاطره اســـدی، آنـاهیـــتـــا درگاهـی و امـــیـــرحسـیـن آرمان به ایـفای نقـش در سریال نمــایـــش خانـگـی «ممنوعه» می پردازنـــد.

«ممــنوعه» به کارگـــردانی امــیر پورکـیـان اســـت که سرمایه گذاری آن توسط صادق یاری صورت گرفـتـه اسـت.


بازیگران سریـال ممـــنوعه

پخــش مجـموعه «ممــنوعه» برعهده موسسه سرو رسانـــه پارســـیــان اســـت.
عوامـــل سریــال ممنوعه

دیگــر عوامل تولید ایـن سریـال عبـارتــنــد از نویســـندگان فیـلــمــنـــامـــه: علــی اصـغری و مهــرداد کوروش نیــا،دسـتـــیـار اول کارگــردان و برنـامـــه ریز: حامد شریــفی نیا، مدیر فیـلـــمبـــرداری: ابولفـــضل نباتــی، صدابـــردار:محــمـــد شاهوردی، طراح صحنه و لبــاس: آبــتـــیــن برقی، طراح گریـم: الــهام اطـیـابـی، مدیر تولیـد:فریـــبـا سادات خلـــیــلـی، مدیر تدارکـات: توماج گودرزی، امور مالـــی: مهـــدی جمـشیـدی، عکـاسـان: حانــیـه زاهد و علی سنـدانـــی، فیـــلــمـــبــردار پشت صحـــنه: محمود جوانشیر، منشـی صحنـــه: آزاده جهانـبـخــش، مشاور تبلیغات: سپیـــده هاشمی محـــتـشـم، مشاور رسانهـــ‌ـــای: آیــدا اورنــگ، سرمـــایـــه گذار: صادق یاری، پخــش از موسســه سرو رســـانــه پارسـیـان.


نیـــکـی کریـمی بازیـــگر ممـنوعه

 

بد نیست بدانید:بازیــگـر زن داعشی «پایتـــخــت» در سریـــال ممنوعه

رجـایی فر گفــت: من عاشــق نقـشـم بودم و بازی در سریال «پایـــتخـــت ۵»، برای من نقـطه عطف و سکوی پرتـــاب بود.

نیـلوفر رجایـــی فر بازیگــر مجموعه تلویزیونی «پایتخــت ۵» درخـــصوص ایفــای نقــش خود در ایـن سریـــال گفــت:بازی در سریال تلویزیونی «پایـتـــخت ۵» برای من مثل رسـیدن به نقــطـــه عطــف و اوج بود و به تعبـــیـری سکوی پرتـــابی برای انـــتخـاب های من و حضور در سیـنـما و تلویزیون است.در واقـع حضور در ایـن مجـموعه و همـکاری با گروه حرفــه ای «پایـــتــخـت ۵» تجربه ای شیــرین و مهمـی بود که اگر نقطه اوج هم نبـاشـــد، باز برای من اهمیت بالایی دارد.

وی افزود: من عاشق نقـــش الـــیــزابـــت بودم و خیـلی خوب با آن ارتبــاط برقرار کردم و دوستش داشتــم.فکــر می کنــم مردم هم او را دوست داشتــند و توانــستـــنـــد با الـــیـزابت ارتبـــاط برقــرار کنند.

رجایـی فر با اشــاره به همــکاری و تعـــامـــل خوب گروه سازنـده مجـموعه «پایتــخــت ۵» افــزود: کارکردنـبـــا آقـــای تنابنده و مقـدم نیـز افتــخـــاری برای من بود که کار های دوباره با آن ها ایــن افـتــخار را دوچنـــدان می کند.البــتـه نبـــایــد حضور گروهی گرم، صمیمی و مهـــربان را نادیــده گرفـت و از آن سخــن نگفت.

وی اظـهــار کرد: در واقـع «پایــتخـت ۵» برای من که عاشق بستــر خانواده هسـتـــم، یک محیـــط گرم خانوادگی بود و فکر می کنـم همه ایـن صمـــیـــمیت را حس می کنـنـد.

رجــایـی فر خاطرنــشـــان کرد: هم اکنون مشــغول کار در سریال شبکه نمایـــش خانـــگـــی «ممنوعه» به کارگـــردانـــی امیـر پورکیـــان هســتـم که نقـــشی متـــفـاوت را ایـفا می کنم و امـــیــدوارم مردم آن را دوست داشــتــه باشـــنـــد.

تیپ خفن نیکی کریمی در سریال ممنوعه + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.