تیپ خفن پریا قاسم خانی در کنار مادرش بهاره رهنما در باغ موزه زیبای نگارستان

پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما به ایران بازگشته است و بهاره رهنما از اینکه دخترش در کنار او می باشد بسیار خوشحال است بهاره رهنما و پریا قاسم خانی به تازگی عکس های بسیار زیبایی را از خود در فضای مجازی منتشر نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن پریا قاسم خانی در کنار مادرش بهاره رهنما در باغ موزه زیبای نگارستان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بهــاره رهنـما بازیگــر کشورمان, عکــس های جدیدی از خودش و دخــتـرش را منــتشـر کرد.عکـــس های جدیـدی از بهاره رهـنـــمـــا و دخـتـــرش پریـــا را در ادامـــه شماهده می کنیـد
بهاره رهـــنـــمــا و دخـتــرش پریـــا

بهاره رهنمـا بازیگـر معروف ایــرانـی با انتـشــار عکس های زیـر در صفحـــه اجتمــاعی اش نوشت:

*****

هر وقت مشکـــلـــی داشـتیـزنـــگ بزن!هر وقت مشکـلـــی داشتی که کوهاز تکـلــم آن عاجز بودبـی خبرم نگــذارمـن بعد از مرگــباز هم همین حوالـی تو پرسهمــی زنـم.شعـر از :علی صالحی.

پی نوشت : بهار گردی امـروز با جان جهانــم در باغ موزه زیـبای نگـــارستــان، پیـــشنـهاد میـــکـنـم ،تو بهــار عزیزانون رو به دیــدن همـچـــین جاهایی ببریـن ایـنـجور امـــاکـن تاریـــخی ،خصوصا برای اونها که ایران زنـگی نمیــکننـد بسیــار مکـان جذابی

سلفی بهـــاره رهـنما با دختـــرش

سلــفی دختر بهـاره رهـنـــمــا با وی


بهاره رهنمــا و دخـــتـــرش پریا

دربــاره دختر بهـاره رهنــما بیشــتـــر بدانید:

پریــا قاسـمــ‌خــانـی متولد ۱۷ مرداد ۱۳۷۶ در تهـران میــباشد او دخــتر پیمـان قاســم خانــی کارگـــردان و نویسنده اســـت مادر او بهاره رهـــنـــمــا بازیگر سرشـناس سینـــمـــا و تلویزیون میبـاشــد.

پریا قاســـم‌ـــخـــانـــی برای تحصــیـــل به خارج از کشور مهاجـــرت کرده اســـت او در رشـتـه موسیــقــی تحصـــیــل میکـــنـد و به گفــتـــه بهاره رهـــنمــا به زودی یکـی از بهــتـریـــن اهنــگ سازان کشور خواهد شد.

تصویری از پریــا توسط مادرش بهـــاره رهـــنما منتشـــر شد که خبــری را در کنـــار انـــمــبــنــی بر دلــتـــنــگی و دوری از او به خاطر ادامــه تحــصیــل در رشتـه موسیقی در خارج از کشور منـتـشر شده بود.
تحـصیل دخــتر بهاره رهنمـا

بهاره رهنـمــا در ادامه متـــن گفـــته شده نوشت که دیگـر دخـتـرم بزرگ شده و قرار است به زودی برای ادامــه تحصیلـــدر رشتـــه مورد علـــاقـــه اش یعنی موسیقــی از ما دور بشه و به خارج از کشور بره.این روزهـای آخــری که پیـــش ماست همــیـشه و حتـــی در روزهــایـی که در خیـــابـــان در حال رانـــنـدگی هستـم به روز های پیــش رو و نبودن دختــرم فکـر می کنم و تصور ایـنـکه این خیابـــان ها رو بایـــد بدون حضور دخــترم طی کنم برایـم خیــلـی سختـه

بهاره رهـنمـا بازیگـــر توانای کشورمـــان در سال ۱۳۵۲ در یکـی از شهرستـــان های اسـتـان مرکــزی به نام هزاوه به دنـیـــا آمد و بعد ها با نویسنده توانـــا و چیره دست کشورمـان یعـنـی پیــمان قاسم خانی ازدواج کردکــه حاصل ایــن ازدواج دخـــتـری به نام پریـــا شد

او در وصف احـساس مادر بودنـــش می گوید که مادر بودن برای او نوعی شیفتـگی مادام الـــعــمـــر اسـتو زن با ورود به دوره مادر شدن قلــبـــش را به یک شیشه می انـدازه و اون رو راهی موج های دریا می کنهو هرجا که موج ها برن قلب هم به همون جا میــره. بهـــاره در ادامه می نویسـد که :

به قول مادرم نداشتن بچــه یک غم است و داشتـنش هزار و یک غم

علـت مهاجــرت دختر بهــاره رهــنـــمــا:

بهاره رهـنـــمـــا در توییتـــر درباره دلـــیـــل مهــاجرت تنهـا دخـتـــرش به خارج از کشور نوشت.

بهاره رهــنـما اعـــلـــام کرد که اگر پسـر داشــت شاید کمـتــر اصرار میـــ‌کـردم از ایـران برود. او در این باره در توییــتر نوشت:

«اصـــلــیـ‌ــتـریـن علت موافقـت من برای مهاجــرت تنهــا فرزندم ایـن بود که به شدت ایـمان دارمـمــا از زن‌ـسـتیزترین جوامـــع دنــیــا هســتـــیم و حالــا حالاهـا هم درمانی نیــست بر ایــن درد! پسر داشتم شایـد کمـتـــر اصرار داشتـــم از ایــن خاک بره.»

تیپ خفن پریا قاسم خانی در کنار مادرش بهاره رهنما در باغ موزه زیبای نگارستان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.