عکس لو رفته از تیپ متفاوت بهنوش بختیاری در سوئد

بهنوش بختیاری هم اکنون در سوئد می باشد و برای خوشگذرانی و تفریح به سوئد رفته است بهنوش بختیاری به تازگی عکس خفنی را در فضای مجازی منتشر نموده است بهنوش بختیاری چند هفته است در اروپا به سر می برد و عکس های خفنی از خود در اینستاگرام منتشر می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس لو رفته از تیپ متفاوت بهنوش بختیاری در سوئد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بهـنوش بخــتــیاری بازیگـر ایرانـی در سال ۵۴ متولد شده است او اهل تهـران اسـتو در خانواده ۶ نفره زندگی می کرد ایـــن بازیـــگــر به موسیقـی علاقــه زیـادی داردو غذای مورد علـاقـــه ایـــن بازیـــگر کوبیــده اســـت این بازیـگــر به سوئد رفــتـــه اســتو عکس هایــی از خود به اشـــتـــراک می گذارد در ادامه عکـس های بهـــنوش بختـیاری در سوئد را مشـــاهـــده کنــیـد.
بهنوش بخـــتـــیـــاری در سوئد

بهــنوش بختـیـاری بیـســـت و نهــم اردیــبـــهــشت ماه ۱۳۵۴ در شهر تهـــران ( بیمـارستـــان اقــبـال ) متولد شده اسـت.او در زمــینـــه متـرجـــمی زبان فرانســه تا مقطع کارشـــنــاسـی تحصــیــلاتش را ادامه داده استو مدرک خود را از دانــشـگــاه آزاد اسلامی دریـــافــت کرده است.
بیوگرافــی بهنوش بختیاری

پدربـــهــنوش بخــتیاری،ــبخـتیــاری است و مادر ایـن بازیــگـــر اهـل تهران اســـت. خانواده بهـنوش بخـتیـــاری ۶ نفره است.این بازیـــگــر دو برادر و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد و همـه آنها متـاهــل هسـتـــند. در تیـــرمـــاه ۱۳۷۸با نویسـنـــده کارهای مهران مدیری ( محـمـدرضا آرین ) آشـنــا شد و ازدواج کرد.

موسیقــی مورد علـاقـــه بهنوش بخــتیـاری موسیقـی کلاســـیـک است و از میان خوانـــنــدگان پاپ به صدایــزنده یاد ناصر عبـــداللهی ، رضا صادقـی و مازیــار فلاحی علاقمـنــد است. ایـن بازیـــگـر به موسیقیــرپ علاقه ای ندارد و اصـلــا موسیـــقــی رپ گوش نمی کنـد.

غذای مورد علـــاقه بهـنوش بختـیــاری مانــنـد بسـیاری از ایـــرانــیــان چلوکباب کوبیده اســت. در کودکی بســـیار آرام بوده اســـتو علــاقه زیادی داشت که مهمانــدار هواپـیـــمـا شود. او عاشق سفر کردن اســـتو به شعر خوانـــدن و خطاطی نیز علــاقـــه زیـــادی دارد.


تیـــپ بهـنوش بخــتیــاری در سوئد

این بازیـگـر ابـتــدا به عنوان منشــی صحـنــه وارد عرصــه هنـــر شد امـــا به خاطـــر علـاقـــه اش به بازیگـــریبه مدرسه رسام هنــر رفـــت و یک دوره یک ساله آموزش بازیـــگـری را زیـر نظـــر مهـتابـنـــصـیـرپور گذارنـــد. اولیـن حضور او در تلویزیون در سال ۷۵ با سریال هوای تازه به کارگردانــی محــمـد رحـــمـانــیـــان بود.


بهـنوش بختـیـاری

او در سال ۱۳۸۳ با بازی در سریــال خانــه به دوش به شهـــرت رســیــد. پس از آن در چندســریـال ( جایزه بزرگ ، شب های برره وباغ مظفـر ) به کارگردانی مهران مدیری نقـش ایفـــا کردو خود را به عنوان یکـی از بازیـگـــران اصـــلی طنــز سیــنــما و تلویزیون معــرفــی کرد.

عکس لو رفته از تیپ متفاوت بهنوش بختیاری در سوئد

مطالب مرتبط:

سفره سحری خفن بهنوش بختیاری در سوئد + تصاویر

خوشگذرانی بهنوش بختیاری با دوستانش در آلمان

بهنوش بختیاری در یک سالن آرایشی با تیپ جذاب + تصاویر

درآمد میلیاردی علی صادقی،بهنوش بختیاری و برخی از بازیگران

عکس لو رفته بهنوش بختیاری با هواپیمای شخصی اش

مدل موهای قرمز بهنوش بختیاری در فیلم لالا کن

متن زیبا از بهنوش بختیاری و راه اندازی باشگاه طرفداران بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری،شهره سلطانی و افراد مشهور در اینستاگرام

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.