تیپ های جنجالی ملانیا ترامپ در مراسم های رسمی

ملانیا ترامپ همسر سوم دونالد ترامپ و بانوی اول ایالات متحده می باشد او هم اکنون 46 سال دارد و در همه مراسم های رسمی به همراه دونالد ترامپ با لباس های زیبا و شیکی حضور پیدا نموده است که لباس های برخی از وقت ها سوژه عکاسان و خبرنگاران در جهان شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ های جنجالی ملانیا ترامپ در مراسم های رسمی را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تیپ های جنجالی ملانیا ترامپ در مراسم های قانونی
مانکن قدیمی اسلوونیایی آمریکایی و بانوی اولیه آمریکا ایالات متحده فعلا یک کدام از لبریز مشاجره ترین زنان است . جدا از اینکه وی بانوی نخستین آمریکاست , خرقه هایی که به بدن می نماید هم منتقدان متعددی پیدا نموده است .

 

از اکسسوری هایی که وی استفاده می نماید تا خرقه ها و کیف و کفش هایش , همه دقت طراحان مد و منتقدان را به خویش جلب کرده , طوری که خبر ها و تیترهای متعددی را به خویش اختصاص داده است . درصورتی که شما نیز دوست دارید که با لباس های بحث برانگیزی که ملانیا ترامپ به بدن کرده آشنا گردید , به دنبال مقاله با ما همراه باشید .

 

لباس وی هنگام دیدار با سران ایالات متحده عربی سعودی

اگر‌چه زنان غربی همه ترجیح می دهند که هنگام مسافرت به خاورمیانه , لباسی دلخواه متمدن مردم آن مرز و بوم , برای مثال روسری و شال , به بدن نمایند , ملانیا هیچ توجهی به‌این فرمان نکرد و لباسی را که خویش می پسندید پوشید . در سال 2015 , ترامپ در توییتر خویش خطاب به میشل اوباما نوشت : «نه فقط برای اینجانب , که برای همگی مردمان خیره کننده بود که چرا میشل اوباما در دیدار سران ایالات متحده عربی از پوشیدن روسری جلوگیری کرد . این کمال بی احترامی ست . » البته اکنون بایستی این جمله را خطاب به همسرش بگوید . علاوه بر این مورد , جامه مشکی بلندی که ملانیا به بدن کرده با آن کمربند پهن طلایی , ابدا برازنده همچین موقعیتی فقدان .

 

کلاه وی هنگام بازدید از جراحت دیدگان گردباد هاروی

وقتی که ملامیا برای مجروجین گردباد هاروی به تگزاس مسافرت کرد , یک کلاه بیسبال به راز داشت که روی آن کلمه « FLOTUS» در معنای بانوی اولیه ایالات متحده حک شده بود . اگر‌چه جامه وی لباسی مطلوب با این حالت بود البته درکی از کلاه ورزشی وی نداریم . این کلاه دعوا های متعددی را در شبکه‌های‌مردمی به پا کرد . مثلا یکی یوزرها در توییتر خویش متن بود : «ملانیا ترامپ کلاهی با کلمه «FLOTUS» به رمز کرده که به همگان نشان دهد چه کسی است؟»

 

کفش پاشنه بلند وی در بازدید از جراحت زدگان اتفاق گردباد هاروی

خیر صرفا کلاه «FLOTUS» ملانیا هنگام یاری به مجروحین اتفاق گردباد هاروی هرج و مرج به پا کرد , بلکه کفش هایی که وی به پا کرده بود هم نقدهای متعددی را به همراه داشت . آیا تعجب آور نیست که در چنین قوانینی وحشتناکی کفش های مجلسی به پا کنیم؟

 

لباس رالف لورن وی در مراسم تحلیف

پس از همه پرسی سر و صدا برانگیز ایالات متحده و سر کردگی جمهوری دونالد ترامپ , شاهد برخورد مخالفت آمیز سلبریتی ها و مردمان بوده ایم . طراحان خرقه هم از این قاعده مستثنی نبودند و به شیوه خویش مخالفت شان را با مدیریت جمهور تازه نشان دادند . اکثری از طراحان دارای اسم و رسم از پباده سازی خرقه برای ملانیا ترامپ جلوگیری کردند . در غایت بانوی اولیه ایالات متحده با لباسی از طرح رالف لورن به مراسم تحلیف رفت . جمع ای عقیده دارا هستند که وی با پوشیدن این خرقه , خویش را به صورت ژاکلین کندی در آورده است . از آن زمان به آن‌گاه , مارک رالف لورن از دیده بخش اعظمی از مردمان زمین خورد .

 

رنگ صورتی لباس وی در دومی مناظره سر گروهی جمهوری همسرش و کلینتون

هرچند نوع لباسی که ملانیا در مراسم دومی مناظره سر کردگی جمهوری همسرش و کلینتون پوشیده بود , عیب گیری منفی وارد نکرد ولی رنگ آن مشاجره های متعددی به‌راه‌انداخت . رنگ صورتی جیغ لباسش دلخواه با مراسمی که در آن کمپانی کرده بود , فقدان . از کجا مشخص و معلوم , ممکن است وی با این پوشش می خواست پیغامی را منتقل کند!

 

عینک گوجی وی در قبرستان ملی آرلینگتون

در بازدید از آرامستان ملی آرلینگتون , ملانیا ترامپ عینک دودی از مارک گوچی به دیده داشت . نقدهای متعددی از این‌که عینک زدن درین مراسم علامت بی احترامی وی به سایر افراد بود , به در بین آمد . در واقع وی با این فعالیت دیده هایش را از دیگر افراد پوشاند که خویش آدرس از بی حرمتی به سایرافراد و مراسمی که در آن کمپانی کرد , بود .

 

لباس سپید و کوتاه وی در بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم

بخش اعظمی از اشخاص معتقدند جامه هایی که ملانیا هنگام مسافرت به خاورمیانه به بدن کرد , به هیچ وجه مطلوب آن حالت کمبود . لباسی که وی هنگام بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم به بدن داشت هم چنین بود . معمولا برای مکان های مقدس ,لباسی سفید و کوتاه با یقه باز v شکل به تن داشت.

کفش پاشنه بلند او در بازدید از قربانیان طوفان ماریا پورتوریکو

دقیقا نمی دانیم که ملانیا چه هم خوانی میان کفش پاشنه بلند و طوفان های مرگبار دیده است که هر بار هنگام ملاقات قربانیان، آن را به پا می کند؟!

 

لباس صورتی رنگ او در یکی از سخنرانی ها

علاوه بر کفش پاشنه بلند که ملانیا در هر شرایطی از پاهایش در نمی آورد، او به رنگ صورتی جیغ نیز علاقه زیادی دارد. پس از این که او در یکی از سخنرانی هایش یک لباس صورتی جیغ، آنهم بزرگ تر از سایز تنش، به تن کرد، بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. بسیاری از پست ها حاوی این پیام بود که او اضافه وزن پیدا کرده است. یکی از کاربران نیز نوشت: «زمانی که به سخنرانی ملانیا گوش می کردم، تنها چیزی که توجه مرا به خود جلب کرد، لباس صورتی رنگ و گشاد او بود. او بیشتر شبیه یک آب نبات چوبی شده بود.»

 

لباس کوتاه او هنگام بازدید از مدرسه ای در عربستان

در سفر به عربستان، ملانیا کوچیک ترین توجهی به فرهنگ کشوری که به آنجا سفر کرده، نکرد. او برای بازدید از مدرسه ای در عربستان، لباسی کوتاه به تن کرد طوری که پاهای برهنه اش پیدا بود. مطمئنا این لباس نه تنها در چنین کشور مسلمانی، بلکه در محیط رسمی مدرسه نیز کار عاقلانه ای نبود.

 

پرتره رسمی او برای کاخ سفید

یکی دیگر از عکس های ملانیا که خشم دیگران را به جوش آورد، پرتره ای بود که برای کاخ سفید از خود گرفت. آنچه بیشتر در این پرتره جلب توجه می کند، انگشتر 25 قیراطی آن است که دونالد ترامپ برای سالگرد ازدواج شان به او هدیه داد. به بیان دیگر، این عکس بیش از هر چیزی، جنبه خودنمایی دارد.

 

کت 51000 دلاری دولچه و گابانای او

کتی که ملانیا ترامپ از برند لاکچری دولچه و گابانا و به قیمت 51000 دلار به تن کرد، تیتر بسیاری از مجلات شد. منتقدان معتقدند که او با پوشیدن این کت تنها می خواسته که ثروت خود را به نمایش بگذارد. قیمت این کت با درآمد 2015 خانواده متوسط آمریکا برابری می کند.

تاثیری که او روی برند دولچه و گابانا گذاشت

طراح ایتالیایی برند دولچه و گابانا، لباس های بسیاری را برای ملانیا طراحی کرده است، این کار خشم مردم را برانگیخت طوری که پست های زیادی را با هشتک هایی حاوی فحش و ناسزا به این برند لوکس منتشر کردند. اما این برند آنقدر تحت تاثیر ملانیا قرار گرفته که هشتک های مربوطه را روی تی شرت هایش چاپ و روانه بازار کرد.

 

تیپ های جنجالی ملانیا ترامپ در مراسم های رسمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.