تیپ های خفن مهشید جوادی + بیوگرافی مهشید جوادی

مهشید جوادی یکی از بازیگران سریال پر مخاطب عمودی ها می باشد که با بازیگری بسیار زیبایش توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جذب نماید بیشتر مخاطبان سریال عمودی ها از مهشید جوادی خوششان آماده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ های خفن مهشید جوادی + بیوگرافی مهشید جوادی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

،مجموعه تلویزیونی عمودی ها به تهیه کنندگی فرهاد فرج نظام ،کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که در ۲۵ قسمت ۳۰ دقیقه ای به قلم فرهاد نقدعلی نگارش شده است .
مسعود شریفی ، مهرداد ضیایی ، محمد عمرانی ، شیوا خسرو مهر، زهرا سعیدی ، محسن یگانه ،، سعید کریمی, مهشید جوادی ، دریک تکدیان هفتوانی ، سجاد دیرمینا ، هادی افشار ، اصغر حیدری ، کیانوش گرامی ، لیلا ایرانی ، اسد الله یکتا ، مجید شهریاری و میترا دهقانی از بازیگران این مجموعه طنز هستند .
این مجموعه با ۱۹ بازیگر اصلی و مهمان و نزدیک به پنجاه هنرور ،روایتگر زندگی تعدادی از شهروندان تهرانی است که در یک مجتمع مسکونی گرد هم آمده اند تا زندگی مسالمت آمیز در محیط آپارتمانی را تجربه کنند اما مشکلات ریز و درشت و سلیقه های شخصی برخی از ساکنین آرامش را از همه اهالی مجتمع سلب کرده است .
عناوین برخی از قسمت های این سریال عبارت است از : کاکُل زری ، دزدها و نرده ها ، فریاد در آسانسور ، اِسی وارد می شود ، رسوایی ، همسایه های خوب

تیپ های خفن مهشید جوادی

تیپ های خفن مهشید جوادی

تیپ های خفن مهشید جوادی

تیپ های خفن مهشید جوادی + بیوگرافی مهشید جوادی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.