ثبت نام مسابقه برنده باش محمدرضا گلزار / تقلب و کلاهبرداری نوین !

ثبت نام مسابقه برنده باش محمدرضا گلزار / تقلب و کلاهبرداری نوین !
ثبت نام مسابقه برنده باش محمدرضا گلزار / تقلب و کلاهبرداری نوین !

این برنامه در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد

نحوه شرکت در مسابقه برنده باش

روش اول لینک دانلود اپلیکیشن برنده باش : barandehshow.ir برای دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن برنده باش به آدرس نوشته شده رفته و روی دانلود اپلیکیشن (نسخه اندروید، دانلود مستقیم و یا نسخه IOS) کلیک کنید.

روش دوم در صورتی که تمایلی به مراجعه به وب سایت معرفی شده مسابقه بزرگ برنده باش ندارید می توانید با ارسال نام کوچک خود به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنید تا لینک دانلود را از طریق اس ام اس دریافت کنید.

روش های بدست آوردن سوال و کلاهبرداری نوین !

در آغاز مسابقه برنده باش بعد از نصب اپلیکیشن، پنج پرسش رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود و اگر به آنها، پاسخ درستی بدهید، تعداد سوالات مجاز شما کم نخواهد شد؛ اما اگر جواب سؤال را اشتباه بدهید یا جواب نداده و آن را رد کنید، یکی از سهمیه پنج سؤال شما کم خواهد شد.

 

در مقابل هر پاسخ صحیح ۱۰۰ امتیاز برای شما خواهد داشت و برای هر جواب غلط ۵ امتیاز و برای هر سوال بی‌جواب رد شده ۲۰ امتیاز به شما تخصیص داده می‌شود! اکنون تصور کنید پنج سوال را پیاپی اشتباه جواب دادید و دیگر فرصتی ندارید؛ باید چه کنید؟ بخش شیرین ماجرا برای برگزارکنندگان همین جاست.

 

می‌توانید سوال بخرید و به سرعت در رده بندی بالا بروید! سازندگان این مسابقه بسته‌های ۲۵۰۰ تومانی تا ۲۰ هزار تومانی را عرضه کرده‌اند که متناسب با قیمت، ۳۰ تا ۱۴۴۰ سوال را به راحتی به دست می‌آورید. اگر همه ۱۴۴۰ سوال را بی‌پاسخ بگذارید نیز ۲۸۸۰۰ امتیاز به دست می‌آورید و با خرید بسته‌های بیشتری شانس بیشتری نسبت به دیگران خواهید داشت.

برگزارکنندگان روی همین بخش حساب کرده‌اند که از این طریق رقمی بسیار نجومی به دست آورند و در نهایت گلزار نیز از این مسیر بالاترین دریافتی را در تاریخ تلویزیون داشته باشد.

بنابراین اساساً بحث مطالعه مطرح نیست و پرسش‌های مطرح توسط این اپلیکیشن را می‌توان با سرچ گوگل نیز به سادگی پاسخ داد و این ماجرا صرفاً یک مدل بازی بخت آزمایی است که پیش از این نیز به شیوه‌های آبرومندانه‌تری توسط برخی اپلیکیشن‌ها در برنامه‌های مختلف پیاده سازی شده است.

پرسش اساسی این است که آیا مشکل بخت‌آزمایی حل شده و بخش خصوصی نیز می‌تواند با فروش ژتون، بخت آزمایی آنلاین راه‌اندازی کند یا این امور فقط در حدود شبکه سوم سیما مشروعیت دارد؟»

نظرات کاربران (3)

 1. بابک

  ای دادو بیداد ،،کم تو ایران اختلاس و دله دزدی هست !
  صدا و سیما و رسانه جمعی هم جدیدأ داره خوب با کلاهبرداران همکاری میکنه و به نظرم چند ساله دیگه جز برنامه های کلاه برداری و اخبار، دیگه چیزی پخش نشه
  مهران مدیری با دور همی جیب مردم رو خالی میکنه و رامبد جوان به یه روش دیگه حالا گلزار میشینه فکر میکنه که چرا من نکنم و همینجوری کلاهبردارها دارن بیشتر و بیشتر میشن ،و باید به حال تلویزیون تأسف خرد و گریست که داره با تمام وجود با اونا همکاری میکنه چون خودش هم دستش تو کاره ، واقعأ متأسفم برای ملت ایران که بدون هیچگونه تفکری با سر میرن تو این باتلاق و جیبشون خالی میشه ، این واقعا مایه ننگ برای یک رسانه و یک سلبریتی و یک ملت بیسواد و خوش باور و فرثت طلب هست ،، واقعأ بسیار متأسفم!!!!

 2. بابک

  ای دادو بیداد ،،کم تو ایران اختلاس و دله دزدی هست !
  صدا و سیما و رسانه جمعی هم جدیدأ داره خوب با کلاهبرداران همکاری میکنه و به نظرم چند ساله دیگه جز برنامه های کلاه برداری و اخبار، دیگه چیزی پخش نشه
  مهران مدیری با دور همی جیب مردم رو خالی میکنه و رامبد جوان به یه روش دیگه حالا گلزار میشینه فکر میکنه که چرا من نکنم و همینجوری کلاهبردارها دارن بیشتر و بیشتر میشن ،و باید به حال تلویزیون تأسف خرد و گریست که داره با تمام وجود با اونا همکاری میکنه چون خودش هم دستش تو کاره ، واقعأ متأسفم برای ملت ایران که بدون هیچگونه تفکری با سر میرن تو این باتلاق و جیبشون خالی میشه ، این واقعا مایه ننگ برای یک رسانه و یک سلبریتی و یک ملت بیسواد و خوش باور و فرصت طلب هست ،، واقعأ بسیار متأسفم!!!!

  • سمیرا

   بابک جان فکر میکنی این پولا چقدرش میره تو جیب گلزار و مدیری و … ؟ اینا مجری هستن و پولشونو میگیرن
   پول اصلی رو اون اسپانسر و صاحب شرکت میگیره از این دزدیا
   البته خب یه مجری هم باید انقدر شرافت داشته باشه که هرکاری رو اجرا نکنه ! اما چقدر مردم ما شرافت دارن ؟ نمونش همین پراید خریدن و … حمله برای خرید پوشک و احتکار و ….