مسافرانی که جالب ترین بارها را با خود به هواپیما بردند

بارهایی که مسافران با خود به هواپیماها حمل می نمایند برخی از آنها بسیار عجیب و جالب هستند خیلی از مسافران برخی از پروازها چیزهای بسیاری عجیبی را به طرز مشکوکی وارد هواپیما نموده تا به صورت قاچاقی آنها را حمل نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مسافرانی که جالب ترین بارها را با خود به هواپیما بردند را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.
به گزارش مجله خبری دانستن : بیشتر ما دستکم یکی دو توشه به وسیله ماموران فرودگاه کنار کشیده شده ایم , زیرا فراموش کردیم در کیف اسباب آرایشمان ناخنگیر داریم یا این که برای ناهار چنگال برداشته ایم یا این که چه بسا نمی‌دانسته ایم که چه وسایلی را نباید همراه داشته باشیم . ولی بارهایی که درین لیست مشاهده می کنید بیش تر از حد خیره کننده و غیرمنتظره می‌باشند . این‌ها چیزهایی عجیبی می‌باشند که کارمندان فرودگاه های سراسر دنیا بین توشه مسافران کشف کرده اند . دفعه بعد از آن با توجه بیشتری به اشخاص در ظاهر معمولی نگاه نمائید که کنارتان در هواپیما نشسته اند مخصوصا در صورتی‌که در درحال حاضر چرت زدن میباشند .

بقایای جمجمه بشر

در سال ۲۰۱۳ , ماموران امنیتی فرودگاه فورت لادردال ( Fort Lauderdale ) بقایای جمجمه و دندان‌های آدم را در توشه دو مسافر زن پیدا کردند . این خانم‌ها در اکنون هجرت به بالتیمور بودند که به خاطر ظروف مشکوکی که همراه داشتند و به حیث می سید بقایای آدم ادغام با گل باشد , بوسیله ماموران امنیتی متوقف شدند . آنها این ظروف را از زنی در کوبا خریده بودند که داعیه می کرد آنها ارواح شیطانی را بدور می کند . این داستان به خیر پایان یافت , چون زنان مجرم نشدند و با پرواز بعد از آن به منزل خویش برگشتند .

لاشه

در سال ۲۰۱۰ , دو زن در فرودگاه جان لنون لیورپول بوسیله پرسنل فرودگاه به خاطر رخ مشکوک بستگانشان که به حیث میرسید در حالا چرت زدن است , متوقف شدند . این دو زن همسر و دخترخوانده «کورت جارانت» بودند که اورا با ویلچر و آژانس به فرودگاه آورده بودند . در فرودگاه کشف شد که وی مرده است . مسئولین دو زن را با فرض این‌که برای امتناع از پرداخت هزینه‌های حمل جسد این فعالیت را کرده اند , بازداشت کرد .

شاهدان حاضر در فرودگاه که داعیه می کردند نفس کشیدن و جنبش مرد را چشم اند به دستگیری زن‌ها اعتراض کردند , البته پلیس قانع نشد . چه بسا بعد از گزارش دکتر رسمی بر اساس این‌که بیش تر از ۲۴ ساعت از مرگ مرد می‌گذرد , زنان کماکان اعتراض داشتند . آن ها نهایتا بازداشت شدند و آن گاه به قید وثیقه آزاد شدند . این اولین دفعه نیست که مسافران عملکرد مینمایند اجساد مرده را با پرواز جابجا نمایند . بلکه حقیقتا اختلال رایجی است که ماموران فرودگاه با آن روبرو هستند , چون مسافران نمیخواهند هزینه‌های حمل جسد را بپردازند.

آکواریوم

سیستم تشخیص مواد منفجره در فرودگاه بین المللی لس آنجلس اعتنا کارمندان امنیتی را به چمدان یکی‌از مسافران جلب کرد . وی با یک چمدان چهارگوش مسافرت می کرد که بعدا دریافتند مملو‌از آب و حدود ۲۴۰ ماهی است . ماهی‌ها در گونه های و اندازه‌های متعدد بودند . اگر چه این یک پرواز داخلی بود , البته انتقال حیوان ها به‌این روش مغایر سیاست‌های هوایی است . این مسافر ماهی‌ها را از یک دکان حیوان ها خانگی خریده و صرفا تلاش داشت آنها را با خویش به منزل برنده شود . ولی مجاز فقدان با این روش آنها را پیروز شود و به داده ها فرودگاه ارجاع داده شد .

ک نوزاد زنده حقیقی

دستگاه اشعه ایکس فرودگاه یک کودک را درون چمدان یک زوج مصری در سفرشان درسمت امارات شناسایی کرد . این زوج عملکرد داشتند پسربچه پنج ماهه خویش را در یک کیف دستی به طور قاچاقی از مرز عبور دهند . ولی پرسنل فرودگاه بین المللی شارجه این نوزاد را کشف کردند . این زوج به جرم در معرض خطر قرار دادن تندرست بچه و سعی برای قاچاق بازداشت شدند . این زوج می بایست دو روز حوصله می‌کردند تا بتوانند برای فرزندشان روادید بگیرند اما زیرا شتاب داشتند این نقشه را کشیدند و عملکرد کردند به طور غیر قانونی او‌را وارد مرزو بوم نمایند .

مارهای سمی مرده

یکی پروازهای فرودگاه آتلانتا بعداز آنکه مسئولین از یک تهدید انفجاری درون چمدان یک کدام از مسافران مطلع شدند , به عقب افتاد . این مسافر از کره با یک چمدان مشتمل بر ۳۰ مار مرده سمی در سمت آتلانتا هجرت می کرد . نسخه برداری تنی چند از طیوران مرده را در کیف مرد تشخیص اعطا کرد که موجب بررسی بیشتر شد . پرواز با مار و پرنده ها مرده تماما غیر قانونی است و نقص‌ مواد شیمیایی است که برای مراقبت حیوان‌ها مرده استفاده میگردد . ماموران امنیتی نیز بدون چاره شدند بیشتر احتیاط نمایند , زیرا احتمال دارد بعضی مار‌ها هنوز دربردارنده سم باشند . مرد به دلیل استفاده از مایعات قابل اشتعال جنایتکار شد . باوجوداین اذن داده شد که مار‌ها را با خویش برنده شود . مسئولین فرودگاه مطمئن نیستند که وی قصد داشت با مار‌ها چه عمل را با خود ببرد. مسئولین فرودگاه مطمئن نیستند که او قصد داشت با مار‌ها چه کار کند.

کبوتر

در سال ۲۰۱۶ یک مرد ۵۰ ساله قصد برگشت از آلمان را داشت که ماموران فرودگاه شش کبوتر در چمدانش کشف کردند . این کبوتر‌ها گونه‌های ازبکی کمیابی بودند که هر مورد حدود ۲۰۰ دلار بها داشتند . آنان در جعبه‌های کفش بسته بندی و آن گاه چمدان قرار داده شده بودند . این مرد روی چمدان برچسبی زده بود که متن بود این چمدان وابسته به یک مسافر عقب افتاده جسمی است تا بازدارنده گمان بد در رابطه محتویات مشکوک چمدان شود . البته نقشه وی غالب فقدان و پرسنل فرودگاه از عملکرد خیره کننده وی برای قاچاق باخبر شدند . مرد جنایتکار شد , چون مجوزهای حتمی دامپزشکی را نداشت و ممکن بود این پرنده ها ناقل بیماری و تهدیدی برای حیات وحش باشند .

توله ببر

یکی دیگر از ماجراهای قاچاق مرتبط با توله ببری است که در چمدان یک زن در فرودگاه بانکوک پیدا شد . بعداز این که چمدان به دلیل طولانی تر توشه از زیر اشعه ایکس گذشت , این زن تایلندی بازداشت شد . وی در سعی برای فریب دادن ماموران امنیتی , یک ببر لوازم بازی را در چمدانش نهاده بود و اندیشه میکرد توله ببر بیهوش شده را نیز تحت عنوان یک ببر اسباب و اثاث بازی میتواند عبور دهد , ولی نادرست میکرد . این زن به جرم قاچاق و آزار حیوان‌ها تبهکار شد .

 

یک باغ وحش

در سال ۲۰۰۹ مردی از آفریقای جنوبی در فرودگاه بازداشت شد در حالی که تلاش داشت بیشتراز ۷۰ حیوان زنده را قاچاق نماید . وی در درحال حاضر برگشت از تایلند بود که ماموران امنیتی مرز گروه ای از حیوان‌ها وحشی نظیر مار , کروکدیل , لاکپشت , عنکبوت , عقرب و قورباغه را همراه وی کشف کردند . تصور می شد که وی عملکرد دارااست این حیوان ها را تحت عنوان جزو تجارت جهانی گونه‌های درحال انقراض به آفریقا قاچاق نماید . بعد از شناسایی حیوان ها بوسیله ماموران , فورا به گلشن وحش ملی آفریقای جنوبی تحویل داده شدند تا به خیر از آنها حفظ شود . به حیث می سید مرد از جدیت جرمش مطلع نیست و هنگامی به دادگاه برده و مجرم شد شگفت زده شده بود . همت وی برای قاچاق حیوان‌ها موجب اعتراض و تحریک هواداران دستمزد حیوان ها و بنیاد حیات وحش آفریقا شد . قاچاق در آفریقا بازار سیاه بزرگی رویه انداخته است و این گروه‌ها نگرانند که حیوان‌ها فرنگی تعادل بدون نقص جانوران آفریقایی را مختل نماید .

گلوله توپ حقیقی وواقعی

ماموران در چمدان یکی ازمسافران فرودگاه بین المللی فورت لادردال – هالیوود یک گلوله توپ حقیقی و واقعی پیدا کردند . این کشف سبب ساز بررسی‌های بیشتر شد و در غایت مسئولان دریافتند که مرد به هیچ وجه نمی‌داند که‌این توپ تهدیدآمیز است . وی طی غواصی در یک کشتی شکسته این توپ را پیدا کرده و تحت عنوان سوغات مهاجرت همراه خویش می‌برده است . اگر چه این توپ از یک کشتی غرق شده ده سال ۱۷۰۰ پیدا شده بود , ولی کماکان خطرناک بود . این توپ هنوز امکان انفجار داشت به همین منظور فرودگاه تخلیه شد .

چوب بیسبال لوییویل

در سال ۲۰۱۶ , یک مسافر به خاطر چوب بیسبال لوییویل در چمدانش بازداشت شد . این چوب مشابه همانی بود که نگان در سریال مردگان متحرک استفاده میکرد . ماموران فرودگاه زمانی متوجه خون روی آن شدند شگفت زده شدند , البته آن گاه متوجه ساختگی بودن این خون شدند . این کشف در فرودگاه آتلانتا انجام شد و به لحاظ میرسید برای ایجاد فیلم تشکیل شده , البته به هرحال می بایست مصادره میشد . بررسی‌های بیشتر نشان بخشید که سیم خاردار این چوب از جنس لاستیک است . با این وجود , چوب بیسبال در لیست سلاح‌ها طبقه بندی می گردد و جزو اقلام ممنوعه است .

مسافرانی که جالب ترین بارها را با خود به هواپیما بردند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.