بیوگرافی جانسو دره Cansu Dere بازیگر و مدل ترک

جانسو دره Cansu Dere یکی از بهترین بازیگران در سینما و تلویزیون ترکیه می باشد او در سریال های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است او یکی از زیباترین بازیگران زن ترکیه می باشد جانسو دره بسیار اندام زیبایی دارد و یکی از مانکن های برند معتبر ترک است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی جانسو دره Cansu Dere بازیگر و مدل ترک را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

نام اصــلی Cansu Dere
تولد ۱۴ اکـتــبر ۱۹۸۰ ‏- آنـکـــارا، ترکـــیــه
پیــشــه بازیـــگر، مدل
سال‌های فعالیت ۲۰۰۲ تا اکنون
شریـــک(های)

مدرک تحـــصــیلــی رشـتهـــٔ باستــانـــ‌شـناسـی از دانشگـــاه استانبول

جانسو دره، یک بازیگر و مدل ترک اســت. او، تحصـــیلـات ابـتدایی و متوسطــه را در ازمـیـــر فرا گرفــت و در رشــتــهـــٔ باستــانـ‌ــشنـــاســـی از دانـــشگـاه استانـبول فارغ‌التـــحصیل شد.

جانسو دره (به ترکی اســـتــانـبولی: Cansu Dere)‏ (تلـــفــظ ترکی استانــبولی: [dʒanˈsu deˈɾe]) (زادهٔ ۱۴ اکـتــبـــر ۱۹۸۰ در آنـــکـــارا) یک بازیـــگــر و مدل ترک است.

جانـسو دره، تحـصیـــلــات ابـــتدایـــی و متوسطـه را در ازمـــیـر فرا گرفت و در رشــتــهٔ باستـــانــ‌ـشـناســی از دانـــشگــاه استانبول فارغ‌ــالتـــحصــیل شد.

جانسو دره، کار در تلویزیون و سیـــنمـا را از سال ۲۰۰۴ شروع کرد. در بیـــن سالـــ‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ نقشی برجـــستـه در مجـــموعهٔ تلویزیونی سیـلــا داشت. بعـد از آن با همـکـــاری کنان ایـمــیــرزالی اوغلو در فیــلـــم the Last Ottoman Yandim Ali به شهــرت رسیـد. وی در سال ۲۰۰۹ در مجـــموعهٔ عشق تلــخ و در سال ۲۰۱۱ در مجـموعهـٔ ایـــزل حضور پیــدا کرد.

در حال حاضـر جانـسو دره یکـــی از بازیگــران زیبا و مشــهور ترکیــه به شمار میرود که در ایران هم به خاطر بازی در نقـــش آیـسان در سریال “ایـــزلـــ” و همچــنـیـن ایــفـای نقش فیـروزه سلـــطان در سریال “حریــم سلطـــانـــ” شنـاخته شد و توانــســـته است طرفـــدارانی را برای خود محــیــا کنـد.

تصـاویر جانسو دره

تصـاویر جانسو دره

تصـاویر جانسو دره

بیوگرافی جانسو دره Cansu Dere بازیگر و مدل ترک + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.