جزئیات کامل اعدام قاتل اهورا

اهورا پسر کوچکی که توسط ناپدریش به قتل رسید پرونده اش فعلا در حال بررسی می باشد ناپدری اهورا اول به او تجاوز نموده بود و بعد او را با یک ضربه به قتل رسانده بود ناپدری اهورا در بازداشت به سر می برد در ادامه جزئیات بیشتر جزئیات کامل اعدام قاتل اهورا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجه خبری دانستن : ارسال پرونده اهورا به دیوان خوب , رئیس‌کل دادستانی استان گیلان با اشاره به اعتراض نماینده قانونی مجرم پرونده اهورا به رای صادره اظهار کرد :پرونده با نامه‌ای به دیوان عدالت مرز و بوم فرستاده‌ شده‌است .

‌احمد سیاوش‌پور در توده خبرنگاران‌ با اشاره به این‌که پرونده اهورا منتهی به صادر شدن رای شد ,بیان کرد : آدم کش اهورا به سه مجازات محکوم شده‌است.

جزئیات ارسال پرونده اهورا به دیوان خوب
او اعلام‌کرد : جنایتکار پرونده به قصاص , حبس , شلاق و تبعید محکوم شده‌است , دادنامه برای بیان ارسال شده‌است .

رئیس‌کل دادستانی استان گیلان ذکر کرد : براساس ضابطه , شخص تبهکار میتواند ظرف ۲۰ روز آنگاه از بیان دادنامه اعتراض نماید و این حکم در صورت اعتراض مجرم , قابلیت و امکان تجدید حیث در دیوان خوب مملکت را داراست .

سیاوش پور در پایان با اشاره به اعتراض نماینده قانونی مجرم به رای صادره بیان کرد : پرونده با نامه‌ای به دیوان عدالت مرز و بوم فرستاده‌ شده است‌ .

جزئیات کامل اعدام قاتل اهورا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.