جنازه بازیگر خوش تیپ هالیوود در آپارتمانش

بازیگر خوش تیپ  هالیوود و ستاره سرشناس 47 ساله آلن اونیل در حادثه بسیار عجیبی جنازه اش را در خانه اش پیدا نمودند این بازیگر هالیوود از بیماری قلبی رنج می برد او به الکل و مواد مخدر اعتیاد داشت و باز در حالت بیماری از الکل ومواد مخدر استفاده می نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جنازه بازیگر خوش تیپ هالیوود در آپارتمانش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: آلـن اونیــل بازیـگــر 47 ساله و سرشناس در آپــارتـمــانش واقـع در لس آنـجـلس درگذشـــت.

به نقــل از ورایـتـــی، آلــن اونیـــل بازیگـر سریال «پسران آنـــارشـی» یا «پسران آشوب» مرده پیـــدا شد. آلن اونیـل در ایــن سریـــال آمــریکایـــی در نقـــش «هیو» بازی کرده بود.

جسد ایـــن بازیـگر 47 ساله در آپـــارتـمـان وی در لس آنجـلـــس کشــف شد.

ایـن بازیـــگر متولد ایرلـنــد از مشکـلات قلبی رنـــج می برد و در عیــن حال بسـیـار سیگار می کشـــید و مشکلات اعـــتیاد به الکــل نیز داشت.

اونیـــل در فصـل 6 و 7 سریــال «پســـران آنارشـی» نقش آفرینـی کرد، امـــا کار حرفـه ای او از دهـه 1990 شروع شده بود. وی از بازیـــگــران دایمــی سریـــال درام «Fair City» نیـز بود که از سال 2006 تا 2012 پخـش می شد و در سریال های متعددی بازی کرده بود. وی قرار بود در فیـــلـم ترســناک «چارلی زنـــدگی می کنــد» جلوی دوربیـــن برود.

«پســـران آشوب» سریــال تلویزیونی پرطـــرفـــدار گانـگســتــری در ایالات متـــحــده آمـــریکــا اسـت که از سوی مجله تایـــم در سال 2009 در ردیف 10 سریــال برتـــر تلویزیونی آمـریـکا قرار گرفـت. ایـن سریــال را یکــی از خشـــن تریــن سریال های تلویزیونی آمـــریـــکا در سال های اخیر دانستــه انــد و برخی منـتقـــدان آن را ملــهــم از «پدرخوانده» خوانـده انــد.

جنازه بازیگر خوش تیپ هالیوود در آپارتمانش + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.