جنایات پرستاران شیطان صفت از راه تزریق داروهای سمی

پرستاران شیطان صفتی که در بیمارستان جان بیماران را با تزریق داروهای مانند مسکن به قتل می رسانند این افراد وققتی به قتل های خود اعتراف نمودند کسی باورش نشد که تین همه جنایت را یک پرستار زن در مدت زمان کوتاهی انجام داده است با مرگ بیماران همه به پرستار او مشکوک می شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جنایات پرستاران شیطان صفت از راه تزریق داروهای سمی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : همه به خوبی می‌دانیم یک خطا کوچک در بیمارستان می‌تواند به چه مشکل بزرگی تبدیل شود و گهگاه چه بسا مرگی را نیز رقم بزند . همین استدلال است که پرستاران و پزشکان تمام همت خویش را می نمایند تا بهترین موقعیت را برای بیماران خویش آماده نمایند . البته در‌این بین پرستاران ابلیس صفتی نیز وجود دارا هستند که به عذروبهانه های متفاوت به جای یاری به بهبود هم اکنون بیماران , جان آن ها را میگیرند . بخش اعظمی از این پرستاران در مجلات خبری زیرا بی بی سی و تلگراف بخشی از خطرناک ترین زنان و مردان جهان و قاتلان سریالی اعلام گردیده اند .

آدم کش ارتشی ها

«کریستین گیلبرت» یکی پرستاران راس پزشکی «وترانز» در نورث هامپتون ماساچوست بود . جایی که چهار نفر از بیماران بستری درین راءس را به قتل رساند که همه در ارتش عمل می کردند . اولی قربانی وی مردی سی و پنج ساله به اسم هنری هودون , یک کدام از نیروهای هوایی ارتش بود که به خاطر جراحاتی سطحی در درمانگاه بستری شد البته بعداز یک سری روز بر اثر ایست قلبی جان خویش را از کف داد . بعداز پژوهش ها معین شد که ایست قلبی وی به خاطر تزریق ماده ای بوده که منجر ارتقا ضربان قلب می‌شود .

گیلبرت از همین روش برای کشتن باقی قربانیان نیز استفاده کرد . دومی قربانی مردی چهل و یک ساله به اسم کنت کاتینگ بود , در دستان خودش از جهان رفت ; در حالی که باقی پرسنل بیمار‌ستان گمان می کردند گیلبرت در درحال حاضر عملکرد برای بازگرداندن وی به معاش بوده است . سر گیلبرت 15 ماه سپس افشا شد و به جرم سه قتل رتبه یک و دو و همین طور مبادرت به قتل جنایتکار شناخته شد . طبق ضابطه ایالات متحده این جرائم می توانست حکم اعدام داشته باشد البته گیلبرت به حبس ابد محکوم شد .

خطرناک ترین پرستار

«انه گریگ» یکی پرستارانی است که به دلیل به قتل رساندن 20 نفر از بیماران خیر فقط در لیست خطرناک ترین زنان عالم قرار گرفت , بلکه کنیه «فرشته مرگ» را هم به خویش وابستگی اعطا کرد . در بین 20 نفر قربانی که به دست وی کشته شدند , 4 نوپا هم بودند که آنه آن ها را بوسیله تزریق سم به قتل رسانده بود .

این پرستار در سال 1977 در بیمارستانی در بورکشایر انگلستان تحت عنوان پرستار عمل میکرد . وی از کودکی بدین فعالیت عشق و علاقه مند بود . وی پس از اینکه مدتی در یک کدام از صومعه های انگلستان به عمل پرستاری درگیر بود , به مریض‌خانه رفت تا کارش را به صورت دورازشوخی تری انجام بدهد . در آن ایام آنه آن قدر بشاش بود که دوستانش اورا پرنده شادمان صدا می کردند . وی به بازه زمانی 30 سال در آن بیمار‌ستان فعالیت می‌کرد و کلیه اورا پرستاری مسئول و کریم می دانستند تا اینکه تاءمل قتل بیماران به ذهن آنه خطور کرد .

وقتی که وی سرگرم کشتن بیماران بود , پزشکان درمان‌گاه از شیوه یکسان مرگ بیماران شان شگفت‌زده شده و پلیس را در جریان قرار دادند . آنه که پرستاری بیمارانی را که مرده بودند به عهده داشت به دلیل شک وتردید پلیس شش ماه از فعالیت آویزان شد . درین شش ماه هیچ بیماری بر اثر مسمومیت از جهان نرفت . به همین خاطر پلیس به قالت بودن آنه اطمینان پیدا کرد و بدین نحوه فرشته مرگ دستگیر شد .

آنه در گرد‌همایی محاکمه خویش بیان کرد : «من صبر دیدن زجر کشیدن بیمارانم را نداشتم . علی الخصوص کودک ها , سالمندان و اشخاصی که از بیماری های صعب العلاج سختی می بردند . » این زن داعیه کرد اکثری از اشخاصی که به قتل رسانده بود , خویش تصمیم به مردن داشتند و آنه آنان را به تحمیل نکشته است . در سال 2002 آنه به اتهام قتل بیماران با تزریق سم به اعدام محکوم شد .
پرستار کشیک شب

در سال 1981 روبرت دیاز تحت عنوان پرستار کشیک شب در سه مریض‌خانه متفاوت در لس آنجلس شاغل بود . وی قربانیان خویش را با تزریق بیش تر از حد لیدوکائین به قتل میرساند . وی قربانیانش را از در بین سالمندانی تعیین میکرد که به حفظ های ویژه نیاز داشتند . تزریق وی سبب ساز یورش قلبی شدید و در نهایتی مرگ آن ها میشد . براین اساس , هیچ کس به مرگ شان مشکوک نمیشد تا اینکه که‌این مرگ ها سبب ساز شد هر سه درمان گاه با نیز هر سه بیمارستان با هم مکاتبه ای داشته باشند و تحقیقات خود درباره پرستار مشترک در بخش سالمندان را آغاز کنند.

در این پژوهش ها معین شد 19 نفر از بیمارانی که زیر حفظ دیاز بودند , جان خویش را از دست داده اند . همینطور تمامی آنان در حین مرگ کبود شده و رنگ پوست شان آبی‌رنگ شده بود . وقتی که منزل دیاز بررسی شد , اندازه متعددی ویال لیدوکائین پیدا شد . دیاز به جرم قتل 28 نفر به اعدام محکوم شد که قرار بود حکمش بعداز اتمام پژوهش ها بدون نقص اجرا شود البته وی بر اثر ایست قلبی در سال 2010 در 72 سالگی در زندان جان خویش را از کف داد .

ملائکه مرگ لاینز

ملائکه مرگ لاینز کنیه چهار پرستار بود که در درمان گاه لاینز در وین شاغل بودند . آنان والتارد واگنر , ابرنه لیدوف , ماریا گروبر و استفانیا مایر اسم داشتند و قتل های زنجیره ای خویش را از سال 1983 آغاز کردند . قربانیان آنان بیماران سالمندی بودند که پزشکان امیدی به بهبودشان نداشتند و بعداز دستگیری انگیزه خویش را از این عمل , دلسوزی و یاری رسانی به‌این اشخاص تیتر کردند .

تعداد قربانیان ملائکه مرگ که کلیه بالای 75 سال بودند , 48 نفر اعلام شد . سر این تیم پرستار بی رحم بالاخره در سال 1991 برملا شده و بازداشت شدند . اما بعد از دستگیری و اعترافات این چهار نفر , پلیس معتقد بود که تعداد قربانیان بیشتر از 48 نفر بوده است . با اینکه ملائکه مرگ لاینز در پهنا یک سری سال مرتکب قتل های متعددی شدند ولی تا سال 2008 همه آن ها مورد عفو وبخشش قرار گرفته و آزاد شدند .

قاتلی که مردگان را احیا می‌کرد

از دسامبر 2003 تا فوریه 2004 به نحوه مشکوکی تعداد فوتی های درمانگاه هورتون انگلیس بالا رفت و تعجب آور خیس از تمامی این بود که همگی آن ها به خاطر مشکلات تنفسی جان خویش را از دست داده بودند . اولی تبهکار بنجامین گین بود که پرستار اساسی بخش به اکانت می آمد و به گونه ای با کلیه بیماران فوت شده رابطه داشت . همینطور گزارش شد که هنگامی خبر داده می‌شد یکی بیماران مبتلا ایراد تنفسی شده‌است , بنجامین به به جای این که اندوهگین شود , هیجان زده برای احیای وی می‌رفت .

در واقع طبق گزارش همکارانش زتده کردن کاری بود که وی خیلی دوست داشت و این عمل را با هیجان انجام می اعطا کرد . در صدر بنجامین به اتهام قتل دو نفر از بیماران دستگیر شد ولی با اعترافات خودش مشخص و معلوم شد که 15 نفر را با استفاده از داروی بی شم کننده عضله ها یا این که تزریق بیشتراز حد آرامبخش به قتل رسانده است . بنجامین به جرم قتل این 15 نفر به 17 توشه حبس ابد محکوم شد .

 

قتل کننده حواس پرت

«استفن لتر» پرستار مریض‌خانه سانتوفن آلمان در سالهای 2003 و 2004 بود . به عبارتی یک سالی که وی پیروز شد 28 نفر از بیماران مریض خانه را به قتل برساند . اما وی بعداز دستگیری با گمراهی پلیس اظهار کرد که 12 نفر را به قتل رسانده است .

با معلوم شدن تعداد ظریف قتل هایی که استفن مرتکب شده بود , وی در دادگاه برای دفاع از خویش اعلام‌کرد : «شاید 28 نفر صحیح باشد , اینجانب صحیح به خاطر نمی آورم . یاد کوتاه بازه زمانی اینجانب زیاد ضعیف است . »

بیشتر قربانیان استفن هم بالای 70 سال بودند و وی معتقد بود صرفا به مرگ راحت خیس و فارغ از درد آن‌ها امداد می نماید البته با پژوهش ها پلیس و رای زنی با دکتر بیماران مشخص و معلوم شد حالا اکثری از اشخاصی که استفن به قتل رسانده است حاد نبوده و چه بسا رو به بهبود بوده است . استفن هم به جرم قتل 28 نفر به حبس ابد سوای رحمت منوط محکوم شد .

پرستار کم عقل

آینو نیکوپ یک قتل کننده سریالی فنلاندی بود که دربین سالیان 2004 تا 2009 تحت عنوان پرستار فعالیت می‌کرد . بین همین سال سال‌ها پنج نفر از بیمارانی که آینو از آنان محافظت میکرد به نحوه مشکوکی جان خویش را از دست دادند و عامل مرگ شان هیچ وقت معلوم نشد تا اینکه در مارس 2009 , وقتی که آخری قربانی از جهان رفت , مسئولان درمان‌گاه به وی مشکوک شده و پلیس را خبر کردند .

وی به جرم قتل پنج مریض در زمان سالیان سرویس خویش دستگیر شد . دادگاه وی در دسامبر 2010 برگزار شد البته به خاطر اینکه آینو از نوعی بیماری خل وچل مشقت میبرد , قاضی اورا به تحمل 12 سال حبش محکوم کرد ، قاضی او را به تحمل 12 سال حبش محکوم کرد. این حکم باعث شد تا خانواده قربانیان به رأی دادگاه اعتراض کنند اما این کار آنها فایده ای نداشت. آینو به قاضی گفت: «من بیمارانی را می کشتم که دیگر امیدی به زنده بودن شان نبود.»

بی رحم ترین پرستار خردسالان

برخلاف پرستاران دیگر که قربانیان شان بیماران سالمند بودند , قربانیان «جنه آنه جونز» را خردسالان و نوزادان تشکیل می دادند . جنه تحت عنوان پرستار کودک ها در بیمار ستان بکسار کانتی سن آنتونیو شاغل بود . در سال 1981 پرستاران این درمان گاه دریافتند اتفاقات عجیبی برای نوزادان این مریض خانه فیس میدهد و به طریق وحشتناکی تعداد فوتی ها بالا رفته است .

خردسالان مریض‌خانه نیز بر اثر مشکلاتی جان خویش را از دست می دادند که هیچ ربطی به بیماری روز اولیه شان نداشت . نوزادانی که تندرست و فارغ از خلل متولد می شدند یک یا این که دو روز آن‌گاه با مشکلات تنفسی جان خویش را از دست می دادند .

همین زمینه منجر شد تا سرپرستار بخش , چریل پندرگراف , پژوهش ها خویش را در‌این ارتباط آغاز نماید . وی لیستی از کودکانی که خیلی ناگهانی جان خویش را از دست داده بودند تهیه و تنظیم و معلوم کرد که پرستار آنان در طول مرگ چه کسی بوده است . وی با‌گاز متوجه شد که همه نوزادان و خردسال ها فوت شده , زیر حیث جنه بوده اند و به همین خاطر این مورد را با پلیس دربین گذاشت . بعداز بررسی های پلیس , جنه به جرم قتل 46 طفل به 99 سال حبس و به جرم مبادرت به قتل نوزادان و کودکانی که پزشکان برنده به احیای آنان شده بودند , به 60 سال حبس محکوم شد .

پرستاری با 16 قتل

جوزف دیووی آکین تا سال 1990 در درمانگاه نورث فولتان رژیونال در آتلانتا تحت عنوان پرستار شاغل بود البته بعداز آن به بیمار‌ستان گرین کوپر آلاباما رفت . بازه کوتاهی از ورود جوزف بدین درمانگاه می گذشت که یکی‌از بیماران آنجا به اسم رابرت پریس سی و دو ساله بر اثر مصرف بیشتراز میزان لیدوکانین جان خویش را از کف داد .

در آن زمان جوزف در اتاق وی بود و برای این‌که کسی به وی شک و تردید نکند , خویش را در اکنون احیای مریض نشان بخشید . در پهنا بازه کوتاهی تعداد افرادی که در گیر هجوم قلبی تنفسی می شدند به شدت ارتقاء یافت در حالی که در هر وقتی که هم اکنون یکی بیماران بد می‌شد جوزف در آنجا حضور داشت . همین فرمان سبب تردید دور‌وبری ها شده و او‌را زیر لحاظ گرفتند تا این‌که بالاخره در حین تزریق دارو به یکی بیماران پزشکی اورا چشم و با پلیس تماس گرفتند . جوزف به جرم قتل 16 مریض به حبس ابد محکوم شد .

آزمایشی که آدم کش را لو اعطا کرد

در سال 1980 ریچارد آنجلو پرستار بیمارستانی به اسم گو ساماریتان در نیویورک بود . اولی باری که پزشکان به اقدامات خشن وی مشکوک شدند هنگامی بود که وی برای یک کدام از بیماران تزریقی انجام بخشید و از مریض بعد از زمان کوتاهی تست دریافت شد . تست وی استفاده از دارویی را نشان می اعطا کرد که از سوی پزشک معالج تجویز نشده بود .

بعد از این مورد منزل آنجلو بازرسی شده و مثال های دیگری از به عبارتی دارو در منزل وی پیدا شد البته آنجلو توانست همگی را متقاعد نماید که از این دارو برای تنگی نفس خویش استفاده می نماید و در آن روز هم مریض در گیر تنگی نفس شده بود . با این توضیحات و با دقت به سوابق کاری نیکی که تا آن روز از خویش نشان داده بود توانست توشه دیگر به عمل خویش بازگردد .

همینطور آنجلو پیشین از این‌که تحت عنوان پرستار شاغل شود , حریق نشان مثال ای بود که به خاطر شجاعت هایش بارها از وی تقدیر شده بود . همین زمینه سبب ساز می‌شد تا سایر افراد کمتر به وی شک و تردید نمایند . آنجلو پشت همین فیس دروغین بین 25 تا 27 مریض را با تزریق داروهای گشوده کننده ریه به قتل رساند تا اینکه مرگ های متواتر و یک صورت بیماران بالاخره رازش را برملا کرده و بازداشت شد . آنجلو به 61 سال حبس محکوم شد .

او‌لین قتل , نوزاد نارس

کاتاریانا پانتیلا , پرستار فنلاندی به جرم قتل سه نفر از بیماران بین سالهای 2007 تا 2010 بازداشت شد . اولی بیماری که کاتاریانا به قتل رساند نوزاد نارسی بود که تزریق دارو اورا در سمت مرگ بود . کاتاریانا به خانواده نوزاد گفته بود این نوزاد به خاطر این‌که خیلی زودتر از موعد مقرر به جهان آمده , جانش را از دست داده است.

پس از کالبدشکافی , مرگ آن‌ها بر اثر تزریق دارو گزارش شد . این مسئله سبب شد تا مدیریت درمانگاه به کاتاریانا شک و تردید کرده و پلیس را در جریان بگذارد . بعد از دستگیری , وی به قتل هایی که انجام داده بود اعتراف کرده و تا زمان اعدام به زندان انداخته شد . این زن در مارس 2010 در سلول خویش از عالم رفت .

قتل در دو ده سال

چارلز کولن در حین 16 سالی که تحت عنوان پرستار شاغل بود , در مرکز ها پرستاری و مریض‌خانه های مختلفی در نیوجرسی و پنسیلوانیا عمل کرد . هر چند دادگاه فقط توانست 29 قتل اورا اثبات نماید البته چارلز در واقع 40 نفر از بیماران درمانگاه های متعدد را به قتل رسانده بود . وی در زمان بازه کاری خویش پنج توشه اخراج شد و چه بسا دو توشه بدون چاره شد تا از عمل استعفا دهد .

شیوه کشتن چارلز هم تزریق های مرگبار بود که بیشتر با «دیگوسین» انجام می بخشید . نحوه کارش و روشی که قربانیان را به قتل می‌رساند آن قدر به مرگ ارگانیک نزدیک بود که توانست دو ده سال فارغ از اینکه کسی به وی مشکوک شود به شغل های وحشتناکش ادامه دهد . وی بیشتر در کشیک شب فعالیت میکرد که همین دستور سبب می‌شد تا انجام قتل ها برایش راحت خیس باشد , به نحوی که فقط در پهنا کمتر از 1 سال 13 مریض را به قتل رساند .

چارلز نیز مثل بیشتر پرستاران قتل کننده , بیماران سالمند را تحت عنوان قربانی گزینش میکرد . فقط یکی‌از قربانیان وی جوانی بیست و یک ساله به اسم مایکل استرنکو بود که بیماری رنج داشت و چارلز معتقد بود هیچ گاه بهبود نخواهد یافت . چارلز با یاری به پلیس در پیشروی پرونده و اعترافات خویش توانست مجازات اعدام را به 397 سال حبس فارغ از عفو وبخشش منوط کم کند .

قتل کننده 200 نفر

افرن سالدیوار آخرها سالهای 1990 پرستار کشیک شب راءس پزشکی ادونتیست کالیفرنیا بود ; مرکزی که بیشتر اشخاص سالمند و ناتوان در آن مراقبت میگردند . وی قربانیان خویش را از دربین همین اشخاص گزینش می‌کرد و اعتقاد و باور داشت با این عمل خیر صرفا مرتکب گناه نمیشود بلکه به آنان چهت نیل به ادب یاری می نماید .

«افرن» برای قتل قربانیانش از تزریق داروی بی شم کننده عضله‌ها به میزان بسیار استفاده می‌کرد . طی روز دستگیری برای کلیه اثبات شده بود که افرن شش نفر را به قتل رسانده و صحیح هنگامی که قصد داشت قربانی بعدی را به قتل برساند , بازداشت شد .

این پرستار به جرم قتل عمد شش نفر به اعدام و هفت توشه حبس ابد محکوم شد ولی بعداز پژوهش ها بیشتر معین شد تعداد قربانیان وی چه بسا قادر است بیشتر از 200 نفر باشد . یکی‌از همیاران افرن در گفتگو ای با دیلی میل اظهار‌کرد : «من مدتی بود که به شغل های تعجب آور وی مشکوک شده بودم تا وقتی که داروهایی را که در کمدش نهفته کرده بود پیدا کردم . پشیمانم که چرا زودتر اورا معرفی نکردم . در‌حالتی که اورا لو می دادم مجال پیدا نمی‌کرد این تعداد آدم بیگناه را به همین راحتی به قتل برساند . »

جنایات پرستاران شیطان صفت از راه تزریق داروهای سمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.