جنایت وحشتناک بعد از اعدام در استان فارس

جنایتی که در یکی از شب های پاییزی در فارس اتفاق افتاد همه را تعجب زده نمود و دوباره یک پرونده قتل به دادگاه روانه شد قتل زن و مردی با شلیک چند گلوله در خانه که بعد از اعدام قاتل به خانه خود باز گذشته بودند با انتقام بردار قاتل مواجه شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جنایت وحشتناک بعد از اعدام در استان فارس را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

انتقام بعداز اعدام

به گزارش سایت مجله دانستن: انتقام بعد از اعدام , ساعت ۸ شب ۲۹ آبان ساکنان محله‌ای در شهرستان «کوار» استان عجم ,درتماس با پلیس ۱۱۰از تیراندازی در یکی‌از خانه‌های محل خبر دادند .دقایقی آنگاه و با حضور مأموران در محل معلوم شد مرد مسلحی بعداز ورود به منزل زن و مرد میانسالی , هر دو را به رگبار گلوله بسته و گریخته است .

با گزارش دو جنایت به بازپرس شیفت و هم‌زمان با حضورتیم جنایی , پژوهش ها تخصصی برای کشف رمز جنایت آغاز شد .تا این که کارآگاهان ردپای اخوی شوهر دختر قربانیان داستان را در‌این جنایت به دست آوردند .

انتقام بعد از اعدام برادر

پژوهش ها مقدماتی نشان بخشید دختر این خانواده مدتی گذشته بوسیله شوهرش به قتل رسیدهو با وجودی که خانواده آدم کش سماجت متعددی برای عفو و بخشش فرزندشان داشتند , پدرومادرمقتول حاضر به گذشت از خون دخترشان نشده و دامادشان را بالای دار کشاندند .
به این ترتیب برادرداماد متهم در تصمیمی انتقامجویانه , اسلحه به دست وارد منزل مورد نظرشده و زن ومرد میانسال را به رگبارگلوله بسته بود .

 

سرهنگ کاووس محمدی , نائب رئیس اجتماعی فرماندهی استان عجم اظهار‌کرد :
پیرو اعلام این جنایت تکاندهنده ,تیم‌های جنایی پلیس آگاهی , پژوهش ها گسترده‌ای برای شناسایی و دستگیری جنایتکارفراری را آغازکرده‌اند .

 

جنایت وحشتناک بعد از اعدام در استان فارس + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.