جنجال انتشار عکس همسر محسن افشانی در فضای مجازی

محسن افشانی شایعه هایی که برای انتشار عکس های که به او و همسرش مربوط می شد عکس العمل نشان داده و از هواداران و دوستانش خواست که شایعه پراکنی ننمایند و او به این زودی عکس همسرش را درفضای مجازی و دنیایی واقعی منتشر نخواهد نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جنجال انتشار عکس همسر محسن افشانی در فضای مجازی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

عکس همسر محسن افشانی , همین یک سری روز پیش بود که محسن افشانی هنرپیشه پرحاشیه تلویزیون خبر ازدواجش را با نشر پستی به طور قانونی اظهار کرد و به توده متاهلین ضمیمه .با گذشت فقط یکسری روز از تکثیر این خبر شایعات متعددی پیرامون قضیه تزویج این هنرپیشه برنا صورت گرفت و عکس های متعددی تحت عنوان همسر محسن افشانی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد .

نشر این تصاویر و معرفی آن ها تحت عنوان همسر محسن افشانی , هنرپیشه برنا آوا مادری را وادار به عکس العمل کرد .محسن افشانی شب پیشین با نشر استوری هایی در برگه اینستاگرام به‌این شایعات خاتمه اعطا کرد .

محسن افشانی هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان با سریال تلویزیونی آهنگ مادری بین مخاطبان تلویزیون شناخته شد .
این هنرپیشه برنا سینما و تلویزیون مدتی قبلی با تکثیر تصاویری مختص در ورقه اینستاگرامش به یک کدام از لبه سازترین بازیگران تبدیل شده بود و نامش در فضای مجازی بر رمز زبان ها افتاد بود .

جنجال انتشار عکس همسر محسن افشانی در فضای مجازی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.