جنیفر لوپز رقاص مشهور :پشیمونم رابطم با مارک آنتونی تمام شد +عکس

جنیفر لوپز رقاص مشهور :پشیمونم رابطم با مارک آنتونی تمام شد +عکس

جنیفر لوپز رقاص مشهور :پشیمونم رابطم با مارک آنتونی تمام شد +عکس

جنیفر لین لوپز(به انگلیسی: Jennifer Lynn Lopez) (زاده ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹) با نام مستعار جِی لو (Jlo) خواننده، هنرپیشه، رقاص، تهیه‌کننده موسیقی، تهیه‌کننده تلویزیونی، نویسنده و طراح مد آمریکایی است.

جنیفر نقش کوچکی در فیلم «دختر کوچکم» (محصول ۱۹۸۶)، با توجه به مخالفت شدید والدینش، تصمیم گرفت که فعالیت در دنیای هنری را به شکل حرفه‌ای دنبال کند.

اولین نقش اساسی وی در فیلم «در رنگ‌های زنده» (محصول ۱۹۹۱) رقم خورد و چندی بعد نیز اولین فیلم نقش اولی‌اش با نام سلنا روانه سینماها شد. این فیلم در خصوص هنرمند آمریکایی، سلنا، ساخته شده بود. فیلم بعدی‌اش که بر شهرت وی افزود، خارج از دید بود که بابت بازی در آن دستمزدی معادل یک میلیون دلار دریافت کرد. جنیفر لوپز با این درآمد یک میلیون دلاری تبدیل به اولین بازیگر زن لاتین‌تبار تاریخ سینما شد که تا آن سال چنین دستمزد بالایی را برای بازیگری دریافت کرده بود. وی در سال ۱۹۹۹ فعالیت در دنیای موسیقی را شروع کرده و اولین آلبوم خود را با نام آن د سیکس روانه بازار کرد.

ایـــنـطور به نظــر می رســـد که ازدواج و طلاق در دنــیـــای هالــیوود اهـمــیت چنـــدانـی ندارد، به طوری که برخـــی از ستــاره ها چندیــن بار ازدواج می کنـنـد و خیــلی ساده هم جدا می شوند. امـــا ایــن موضوع برای همـــه ستاره ها صادق نیست. هر چه باشــد آنـــها هم ماننـد ما ممـــکـــن است دلـشـان بشـــکـنـــد یا حتی پیــش یک نفر گیــر کنـــد. به عنوان مثــال جنیفــر لوپز هنوز هم حسرت رابـطه اش با مارک آنـتونی را می کشد و اعتــراف می کند که جدایــی آنها قلب اش را شکســته است.

او در مصـاحبـــه ای با مجـلــه « PEOPLE» گفت: «بزرگ تریـن ناامـیــدی زنـدگـی ام را زمانـی تجربه کردم که از مارک جدا شدم.» مارک آنتونی همـسر سوم او و پدر فرزندش بود، به همـیـــن دلــیل او دوست نداشـت که رابـــطــه شان هیچوقت به پایان برســـد.

 

آهنگ جدید جنیفر لوپز٬عکس جدید جنیفر لوپز,عکس باسن گنده جنیفر لوپز,عکس باسن جنیفر لوپز,کلیپ رقص جنیفرلوپز,عکس سکسی جنیفر لوپز,کلیپ سکسی جنیفر لوپز,عکس پستون جنیفر ولپز,عکس سینه جنیفر لوپز,فیلم رقص جنیفر لوپز,ویدئو رقص جنیفر لوپز,آهنگ تصویری جنیفر لوپز

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.