جواب بهاره رهنما به مدیری درباره سلفی او شوهرش در کشتی

مدیری در برنامه دورهمی سلفی بهاره رهنما که با شوهرش در کشتی عکسی گرفته بود انتقاد نمود که بهاره رهنما در این رابطه جواب مهران مدیری را در توییتر داده و بیان نمود چرا سلفی های خانم ها بازیگر همیشه نقد و ارزیابی می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جواب بهاره رهنما به مدیری درباره سلفی او شوهرش در کشتی را در مجله خبری دانستن را خواهید دید با ما همراه باشید.

واکــنش بهـــاره رهنـــما به مهران مدیری

به گزارش مجله خبری دانستن : واکـنــش بهاره رهـنـمــا به مهران مدیـــری , بهـــاره رهــنمــا در واکـــنش به اظهارات مهران مدیـــری در دورهـمــی نوشت: اظهار نظــرهـــای مدیـــری با وجود اینکـه دوست و عزیـز هست باز هم با کمـال صراحـــت از همون جنبـه زن ستـیزی در مورد خانــم ها میاد وگرنـه چطور هنرمــند بسیـــار جذابـــمون اقــای گلزار هر روز با ماشـــینــشون استوری میـــگذاشـتـــنـد شماهـــا ساکت بودین! فقـــط صحبــت ازگـــربـه هانـــیـه توسلــی و ازدواج من زیــادیه براتون؟
واکــنش بهــاره رهنما به مهـران مدیری در توئیتر

پیش از ایـن مهـران مدیـری در برنامـــه دورهـــمی با اشاره به انتــشار عکس‌هـای شخـصــی در فضـــای مجازی و نام بردن به عکـس انداخــتن در قایق که اشاره ای به یکی از عکس های بهــاره رهنما و همــســرش می باشــد ، گفـت: خود ما هم مقـصـــریـم، ما فقط قضـاوت نمیــ‌ـشویم، انـگار می‌ـخواهـــیم قضـــاوت شویم.


بهاره رهـــنمــا و همســـرش

بیوگرافــی بهــاره رهـنـــمـــا

بهاره رهـنـــمـا (زاده ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن و معـروف ایـــرانـــی اســـت.
او لیســانـس حقوق قضـایــی را از دانـــشـــگاه آزاد گرفتــهـــ‌اسـت.
همــسر سابـق او پیمـان قاســـم خانی نویسنـــده سیــنـــمــا بود.
ایــن زوج دخـــتـری به نام پریــا قاسم خانـــی دارنـــد که تجربـــه حضور در تئاتـر «پنـــجـــره‌ ها» و فیـــلـــم سیــنمایی بانو را دارد.

ایــن بازیـگـر ۴ شهـــریور ۹۶ با امـیـرخســـرو عبـــاسـی ازدواج کرد.امـیــر خسرو عبــاســـی مالـک یک برنــد آرایشی بهـــداشـتی هایــنــس و آرایـــشی ژاکســی اســـت.

وی در وب‌نوشت شخـــصــی خود و مدتـــی در نشریــهٔ چلـچراغ میـــ‌ـنوشت.
او در دوران انـتـــخـــابات ریاسـت جمــهوری ایـران (۱۳۹۲) به حامــیان حســـن روحانی پیوست.

جواب بهاره رهنما به مدیری درباره سلفی او شوهرش در کشتی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.