جواد عزتی سر صحنه فیلمبرداری آینه بغل غش کرد

جواد عزتی در سر صحنه فیلمبرداری فیلم آینه بغل غش کرد و از حال رفت به گفته منوچهر هادی کارگردان فیلم زیبای آینه بغل جواد عزتی در بازی در این فیلم بسیار خوش درخشیده است ولی اگر حالش خوب نشود دو گزینه دیگر را در نظر دارد که باید جایگزین جواد عزتی نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جواد عزتی سر صحنه فیلمرداری آینه بغل غش کرد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : بیهوش شدن جواد عزتی , منوچهر هادی کارگردان فیلم کمدی آینه بغل در مصاحبه با برنامه سینما دو از اتفاقات اتفاق افتاده در جریان تنظیم فیلم کلام کرد .

هادی در جزو برنامه در رابطه تعیین بازیگران این فیلم توضیح اعطا کرد : پیشین از قطعی شدن تنظیم کنندگان ,به خاطر همیاری گذشته , حضور رضا گلزار برایم قطعی بود . برای نقش جواد عزتی دو مورد جواد عزتی و رضا عطاران را داشتیم .جزو رخداد خیر و خوبی که به نظر بازی برای جواد عزتی زمین‌خورد , به دلیل حضور پارتنرهای عالی و ولی بازی عالی اوست .
این کارگردان در رابطه حالت نمایش تیتر کرد : از خروجی عمل مضاعف راضی‌ام و حتما می‌توانست خوب تر شود .

او بابیان این‌که برایم اهمیت داشت که مخلوط بازیگران نو باشد , افزود :
آقای عزتی هم‌زمان در فیلم “ هزارپا ” داودی بود و از ابتدا با تیم کارگردانی هماهنگ کردیم ,البته این همیاری به صورت بدی اتفاق افتاد و کلیه ما راز صحنه دلمان به حالا جواد می‌سوخت .

هادی یادآور شد : بالای ۹ روز پزشک رمز صحنه می‌آمد و به جواد سرم وصل میکرد تا بتواند دیالوگ بگوید .البته بعداز اعلام کردن یکی دیالوگ‌ها با نازنین بیاتی , جواد عزتی زمین‌خورد و بیهوش شد!

جواد عزتی سر صحنه فیلمبرداری آینه بغل غش کرد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.