جوان ماندن پوست صورت با این چند راهکار ساده

جوان ماندن پوست به راهکارهای اساسی نیازی ندارد شاید شما فکر نمایید که ورز و بدنسازی فرد را جوان و پوستش را بسیار جوان نگه می دارد ولی کاملا در اشتباه می باشید ورزش باعث می شود بعد از 40 سالگی شما سنتان زیاد تر جلو نماید و مسنتر دیده شوید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جوان ماندن پوست صورت با این چند راهکار ساده را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: هرچـقدر هم به متــخــصـــص پوست مراجعـه کنـید، باز هم نکاتـی کلـیدی برای جوان مانـدن وجود دارد که از زبــان آنهـا نمــی شنوید. ایـن ها مواردی وابـسـته به سبک زندگـــی شمـا هســـتند که در جوان به نظر رسیـدن تان تاثیر به سزایـی دارنــد.

در باشگـــاه زیــاده روی نکـــنیـد

آن یک ساعتــی که روی تردمیل تمریـــن می‌کــنیـــد به سلـــامت شمــا کمک میــ‌ـــکـنـــد امــا شمـا را جوانـتـــر نخواهـد کرد. افــراد ورزشـــکــارتـــر و لاغرتـــری که بالــای 40 سال سن دارنـد معمولا مســن‌ـتـــر از افرادی که انـــدام متنـــاســـب‌ ندارند به نظــر میـ‌رسـنـد زیـرا چربی کمــتری زیر پوست خود دارنــد.

خیلـــی از افراد به دلیـــل رانـــنــدگی، سمـت چپ صورت‌ـشــان دچار آفـتـاب سوختـــگـــی می‌ــشود. پنـجــره ماشین را دودی کنید، ضد آفــتاب بزنـــیــد و از سایه بان اســتــفـاده کنـــیـــد.

محصولات مراقبـت از پوست خود را زود به زود تغــیـیر ندهیـد

بیـشــتـــر افـــراد محصولات مراقــبت از پوست را زود به زود عوض میـــ‌ـکــننـد. 21 روز طول می‌کشد تا سلول پوست ساختـــه شده و اپـــیدرمیـــس ایجـــاد شود. پس اگر مصـرف یک محــصول ضد چیـن و چروک جدیدی را شروع کردهـ‌ـایـــد، دست کم چهـــار هفـتـــه به آن فرصت بدهیـــد تا کارش را انــجــام دهـــد.

ممـــکن است به جای لیفت فقط به یک وکس صورت نیــاز داشـتــه باشیـــد

خیـــلــی از افراد به دلیل اخـمو به نظر رســـیدن و ریـزش پوست صورت برای لیفــت اقـــدام میــ‌ــکــنــند. امـا بیشتر اوقات فقط یک وکس صورت کافـیست. فقــط 15 دقـیقــه طول می‌ـــکـــشــد تا زیـباتر شوید!

در اســتـفاده از ضد آفــتاب خســـیـــس نبـاشــید

ضد آفتـابـهـایـی را انـتـخـاب کنید که حاوی زیـــنــک یا دی اکــسید تیتــانــیوم هسـتـنـــد و کاملـــا پوست خود را با آن بپوشانـــید، عیـــنـــک آفـــتـــابی هم بزنیــد تا پوست دور چشمهـــایـ‌تـــان چروک نخورد.

محـــصولات مراقـبت از پوستــی که در داروخانـــه‌ـها موجودند قابل اعــتـــمـادنـــد

کرمـــهـای ضد چین و چروک موجود در داروخانـه‌ـهـا را امـــتحان کنـیـــد. این محـصولات دارای ترکیـــبـات فعالی هســـتــند و میـــ‌ــتوانـــنـــد به انـدازهــ‌ی محصولاتــی که دهها برابــر گرانـتـــر هســتـند موثر باشـنـــد.

یک کرم خوب و مناسب میـ‌تواند نتـــیجـه‌ـای مانـــند عمــل جراحی داشته باشد

بله درست است شما می‌ـتوانـید عمل لیـــفـت پلک را انجـام دهیـد امــا باور کنــیـد خیــلـــی از محصولات باکیفـیــت و مناســـب مانـند سرمـ‌ـهای سفت کننـده که در داروخانه‌ـــها موجودند نیز می‌توانــنـد همـان نتـیـــجه را داشـــتــه باشـــند. ایـن نتایـــج موقتند امــا برای کاهــش خطوط و پف کردگیهــا مفـیـدند.

صورتـــ‌ـــتــان را ریـــلکس نگـه داریــد

اگر عادت داریـــد مدام اخم کنید یا حالت عصـــبـــانی به خود بگیریــد، خیلــی زود میان ابروهای‌ـتــان خط خواهد افــتاد و زیبایـی صورتـ‌ـــتـــان تحــت تاثـیـــر قرار خواهد گرفـــت.

جوان ماندن پوست صورت با این چند راهکار ساده

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.