عکس بریتنی اسپیرز وقتی از پسر ایرانی حامله شد

بریتنی اسپیرز خواننده و بازیگر امریکایی حامله شد این خواننده زیبای امریکای دوست دختر سام اصغری بود سام اصغری چندی پیش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نامزدی خود را با بریتنی اسپیرز اعلام نمود و در حال حاضر بریتنی اسپیرز  از سام اصغری حامله شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بریتنی اسپیرز وقتی از پسر ایرانی حامله شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بـریــتـنــی اســـپیرز یکـــی از خوانندگان معـروف آمــریکـــایی با پسر ایرانی به نام سام اصــغـــری رابـطه نزدیکی را شروع کردند . سام اصـــغری برای اولیـن بار به عنوان مدل در یکـی از کلیـــپــهـای بریتـنــی دیـــده شد پس از آن ویدئو عکس و فیلمـــهای فراوانی از روابط این دو زوج هنـری منـتـــشــر شد . ایــن رابـــطــه نزدیک بیــشتر از ایـــنکه برای مردم آمـــریـــکــا جذاب باشــد باتوحه به اینکـــه دوست پســر بریـتـــنــی ایــرانـی اســت برای مردم ایـــران به یک موضوع جذاب تبدیل شده است .

حامــله شدن بریــتــنـی از سام اصغری

روز گذشتــه خبرگــزاریــهـــای هالـــیوودی از حامــلـــه بودن بریـــتنی گفــتنــد . این گزارشگرهـــای از طریـــق منـابع نزدیــک به بریتــنی متوجه حامـلـــگــی این خوانـنــده مطرح امریــکـایــی شدنـــد .

رابطه نزدیک بریتنی با سام اصغری

دوستان نزدیک به بریتنی معتقد هستند رابطه سام اصغری و بریتنی بیش از یک دوستی ساده است . این دو زوج روابط عاشقانه عمیق تری را در حال تجربه هستند .

مراسم ازدواج بریتنی و سام اصغری

هنوز این دو زوج ایرانی آمریکایی ازدواج نکرده اند طبق معمول ستاره های معروف هالیوودی روابط خود را از طریق نامزدی شروع می کنند و گاها بدون اینکه ازدواج کنند صاحب فرزند می شوند . اما نزدیکان بریتنی معتقد هستند رابطه این دو زوج آنقدر مستحکم است که در آینده ای نزدیک خبرهایی از مراسم عروسی آنها منتشر خواهد شد .

سام اصغری مدل جذاب ایرانی

عکس بریتنی اسپیرز وقتی از پسر ایرانی حامله شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.