ماجرای حامله شدن زن محسن کیایی در برنامه دورهمی

محسن کیایی یکی از کارگردان های خوب کشورمان ایران می باشد که فیلم های بسیاری را کارگردانی نموده است این فیلم ها مخاطبان بسیاری در عرصه سینما داشته است او دیشب در دورهمی مهمان مهران مدیری بود و اعلام نمود که بزودی پدر خواهد شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ماجرای حامله شدن زن محسن کیایی در برنامه دورهمی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : بــرنـــامـــه دورهمی با اجـــرای مهــران مدیـــری شب گذشـتـه ۲۰ بهمـــن ۱۳۹۶ ساعــت ۲۳ روی آنـــتــن شبـکه نسیم رفـــت.
مهران مدیری در ایـن برنامه میزبان مصطـــفـی و محـسـن کیـــایــی کارگـــردان و بازیـــگـــر کشورمـــان بود.

بعـــد از سلــام و احوال پرسی مهـران مدیری درباره حضور مصطــفــی و محـــســـن کیـــایـی در دورهـــمـــی گفـت:
ما از وسط نشست خبـــری جشنواره فجــر این دو برادر را به ایـــنــجا آورده ایـــم و دربـاره وضعـیت
جشـنواره فجـــر پرسـید که مصـطفی گفــت: خداراشکــر اســتـــقبــال از فیلمم خوب بود و ما سانس های فوق العاده هم داشــتـــیم و مهم همـین دوست داشـــتــن مردم است و ایـنکه مردم فیــلـم من را ببیننـد و دوست داشتــه باشنـــد.

مجری دورهمـــی دربـــاره سن مصـــطفــی و محسـن کیـــایـی پرسیـــد که محسـن گفت:
مصطـــفی ۵ سال از من بزرگتـــر است و من همیشـه از مصـطـــفـی الــگوبرداری میـــکـردم و از همان سالهای نوجوانـی که مصطــفـــی تئاتـــر کار میـــکـــرد من از مدرسـه فرار میــکـــردم و سر صحنـه تئاتــر مصــطـفــی حاضر میـــشدم و الگوی من همــیــشه مصطفـی بوده اســـت و درباره تاریخ تولد جالبــش گفـــت : من ۱۳۶۶/۶/۶ ساعت صبـح به دنیا آمـــده ام و با ایـــن صحبت مصـطـــفی کیایی به شیطـنت های محـــسن و خودش در دوران کودکـــی اشـــاره کرد و ادامـــه داد :

ما به تازگـــی مادرمـان را از دست داده ایم و باید بگویم که خیلـی مادرمان را اذیـت کرده ایم با شیـــطنــت هایی که در دوران کودکـی داشــتــیـم. من و محـسن هر روز با هم دعوا داشـتیم و کتک کاری مفـصـلــی میـــکـــردیم و وقتی پدرمـان به خانه می آمد همـــیـــشه صورتـــمــان سرخ بود از دعواهای فیزیــکی که داشـــتـــیـــم.


مصطفی و محسن کیـایـــی

در ادامـه ایـن صحبت ها محــســن کیــایـــی به شیـــطـنــت های کودکــی و علـاقه اش به فوتبـــال اشــاره کرد و گفـت :

من و مصـطفـــی خیلی شیــطنــت داشـتـــیـم در خانـه و الـــان واقـعـــا بایـد از پدر و مادرم معـــذرت خواهی کنــم .من علــاقـه زیادی به فوتبـــال داشـتم و حتــی فوتبــال حرفـــه ای را برای تیــم پرسپولیس بازی میـکــردماما زانویم آســیب دیــد و مجبور شدم فوتبــال را کنـــار بگذارم و از طرفــی الـگوبرداری من از مصـــطـــفی باعث شد به سمـــت بازیـگـــری بیـایم و بعد از گذرانــدن سه دوره و تحـصیلـــات دانـشـــگـاهـی وارد ایـن حرفـه شدم.

مهــران مدیـری از برادران کیــایی پرســـید شمـــا یک برادر دیـگر هم دارید که محـــسـن گفـــت :
بله میلاد ۷ سال از من کوچکـتــر است و عکاسی میکـنـد و در حال حاضــر در دانشگـــاه فیـلـمــبرداری میــخواند
و مصطــفـی به شوخی گفت : اگــر تعـدادمان بیــشــتر بود به راحـتـی کل عوامــل یک فیـــلـم را تشکـیـل میـدادیـم.
خصوصیـات اخـــلاقی مصــطفی و محســن کیایــی در دورهمـی لو رفـت

مهـران مدیـــری از مصــطـــفــی کیایــی پرســـید محسن از شما عصبـانـی تر است ؟ در ایــن باره توضیـــح دهـــید
که مصــطفی گفـت: بلـــه من از محسن آرام تر هســتـم فقـط موقع رانندگی آدم دیـــگری میــشوم
و خیــلــی عصــبـانـــی میشوم و به شوخی گفت آن موقع میـــشوم محــسن….. محسـن کیایــی هم در تکمــیـل
ایـن صحبـــت به رانندگـــی فوق العاده مصــطفی اشــاره کرد و گفت: پدرم رانـنــده بسیـار خوبی اســت و مصــطفی هم به او رفــته است و به نظــرم به راحتی میـتوانـســـت راننده رالــی شود.

مهران مدیری از برادران کیـــایـــی خواســت یک صفــت بد دربـــاره هم بگوینـد که مصطــفی گفــت:
یکی از صفات اخـــلــاقـی حرص دربــیـار محـــسـن این اســت که اگر از کســی خوشش بیـــاییــد آنــقدر از او تعــریـف میکــند
که کلافه ات میــکـند و محــسـن این تعـریـف را با یک حسن از مصـطــفــی آغـاز کرد و گفت :

مصطـفی خیـــلی آدم صبوری اســت و من همـیـــشـه به این صبور بودن غبــطـــه میـــخورم و دربـاره یک صف بد
در او باید بگویم که مصطـــفــی پشت تلفـــن خیـلـــی بد صحبت میـکـنـــد یعـنی مدل بدی دارد و شل صحبــت میکند
و حرص آدم را در می آورد و ایـــن صحــبــت باعث واکنش مصطـــفـــی شد و در جواب برادرش گفـت :

من کلـا از تلـــفنــی صحـــبت کردن بدم می آیـد ، من زمـــانـــی که با همسرم نامــزد بودیــم شایـد دو دقـــیــقـــه هم با او صحـبـــت نکـــرده ام و به تنـــبــلـــی محــســـن اشـاره کرد و گفـت : بنده خدا خانــمــش باید محـسـن را به زور توی خانـه جابجـــا کند .


مصــطـــفــی و محسن کیــایـی و مهـــران مدیـری

ماجرای ازدواج و عاشق شدن مصطــفـی و محــسن کیـایــی در دورهـمی

صحبت برادران کیایی به ماجرای عاشق شدن و ازدواجـــشـــان رســیــد و مصـــطفــی این بحث را آغــاز کرد و ادامه داد :
من ۴ سال به همسـرم آشنا بودم و این آشنایـی سال ۹۰ به ازدواج ختم شد و در حال حاضر دو فرزند دارم ،کارن پسرم ۴ سال دارد و دختـرم جانان ۳ ماهه اســت ، محـــســن از من زودتـر ازدواج کرد.

مصطفــی و محـــسن کیـایــی در کنار مهـران مدیــری در دورهـمی

محسن کیایـــی درباره ماجـــرای ازدواج و آشنـایـی شان گفـــت: من سه سال با خانمـــم همـــکار بودیم ، سال عقد بودیـــم و الـــان ۱۱ سال است که ازدواج کرده ایم و اینــقـدر مصــطـفـی دعوایمان کردکه بچه بیـاوریـــد بالـــاخـره راضی شدیــم که بچـه بیـاوریـم و باید بگویم که دخــتـرم اردیــبـهشت امــســال به دنیـــا می آیـد.


محسن کیایـــی و همســـرش

خاطـرات جذاب محـــســـن کیایی از برادرش

محسن کیایـــی در ادامه ایـن گفـتـــگوی جذاب خاطـراتـی از مصطــفی تعریف کرد و گفـــت :
ما عقد بودیـم و من میخواسـتــم همـســرم را به منـزلـشان برسانـم و رفـتــم داخــل اتاق که سوئیچ ماشـــیـــن را بردارم ،صدای خوردن کلـیـــدهـا به هم مصـــطـفی را از خواب بیدار کرد و چون همیــشــه هیــجان زده ازخواب بیدار میـشود با هیجـــان و تعجـب پرسـیـــد چی شده ؟ چه اتـفــاقــی افتــاده؟و من در کمال تعــجـب گفتم هیچــی نشده مصـــطــفی بخواب و طبــق معمول یک لیوان آب خواســت و خوابـــید .

بازیگر بارکـد ادامه داد: مصـــطفـــی کلــا خیـلی هیجـان زده میـــشود یکـبار دیگـر من پشت در قایم شدمو وقتی مصــطفـــی با کیـف سامسونت همـیگـــی اش از در وارد خانه شد پشــت سرش به راه افتــادم و او را ترسانــدم و مصـطـفــی شاید یک ربع من را کتــک زد .

در ادامــه ایـن گفــتگو مصـــطفـی کیایی به وضعـــیــت کنونی سیـــنــمـــا اشـاره کرد و از عصر یخـبـندان و بارکــد به عنوان بهـتریــن بازی های محــسن یاد کرد و محــسن عصر یخبنــدان را بهــتـرین فیلم برادرش دانست.


مصــطفـی کیـایـی و همــسرش

مهـران مدیری در بخـــش های پایــانـی گفتـگو به حضور در فضـای مجازی اشـــاره کرد و مصـطفی کیـــایـــی دربـاره این موضوع گفــت :
من طرفــدار تیـم پرســپولیس هســـتـــم و در یک بازی به نظــرم عملــکرد یکی از بازیـــکنان خیلــی خوب نبود و من با گذاشـتن یک پست از عملکرد او در بازی انتـقاد کردم و طرفـــداران پرسپولیس آنقـــدر به من لطــف داشتنـد که سریـع پست را پاک کردم.

در بخش پایانی گفــتگو محسـن کیایـــی درباره علت اصلی حضور در برنـــامـــه دورهمی گفـــت :
مادرم خیلی دوست داشـــت ما در ایــن برنامـــه شرکــت کنیـم و همـــیـــشه میـگـــفت اگـر دعوتتــان کردند حتمـــا بروید و مطمئنم الان ایـــنجاست و ما را میبــیـــنـد و از خدا میخواهـــم به ما کمـــک کنـد تا زودتـر حالـمـــان خوب شود و در پایــان از همـســرش برای تمــام سخـتی هایـی که در زنـدگی با او کشیده بود تشکر کرد و مصطـفـــی کیایــی هم از زحـــمات همسـرم در ایـــن سه ماه که دخـتـرشـان متولد شده و او کمـــتر کنارشان بوده اسـت تشــکـر کرد.

هدیــه مصـــطـفــی و محســـن کیایی به موزه دورهـــمـی هم بخش جالب دیگـری بود که در برنــامـه شب گذشــته مطرح شد. مصــطفی کیـــایــی یک تابــلو با عکــس بازیگران چهـــارراه استـــانــبول و امــضای آنـهــا به موزه دورهمی تقــدیم کرد و محسن کیف سامــسونت مصــطــفـی در دوران دبـیرســـتان را به موزه دورهـــمــی تقـــدیم کرد.


مصطفی و محــســـن کیایــی

ماجرای حامله شدن زن محسن کیایی در برنامه دورهمی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.