عکس حسن زارعی در کنار خانواده و دوستان + بیوگرافی

حسن زارعی یکی از بازیگران پیشکسوت در تلویزیون و سینما می باشد او کارگردان حرفه ای سینمای ایران نیز بشمار می رود در سریال قدیمی آئینه به ایفای نقش پرداخت و در همان سریال بسیار محبوب شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس حسن زارعی در کنار خانواده و دوستان + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : حـســن زارعی (همچنــین معـروف به حسن زارع) بازیـگـر و کارگـردان اهل ایـران است از کارهای مشهور او می‌ـتوان به به فیلــمـــ‌هـای سینـــمایی تنــگـــنــا و بوی پیـــراهن یوسف و سریـالـــ‌هــای آئینــه، مدرس و ایـــن خانـه دور اســـت اشــاره کرد.

او در دهــه شصــت شمـــسی، در کارهای متـعدد عروسکــی تلویزیونی به عنوان کارگــردان و عروسک گردان ظاهر شد. از مشهورتــریــن کارهـای وی می‌توان به کارگردانی سری سوم مجموعه نمایشــی چاق و لاغـر در سال ۱۳۶۷ اشاره کرد.

وی در نوروز ۱۳۹۶ و پس از سالــهـا دوری از تلویزیون، با بازی در سریـال دیواربـــهــ‌ــدیوار بار دیگر به ایــن رسانــه بازگـــشـــت.

بــازیگر
حسن زارعی و دانیـال حکـــیــمـی؛ سریــال ایــن خانـــه دور اسـت
سینـــمایی

نهـنـگ عنــبر ۲ (۱۳۹۵)
نهنـــگ عنبــر (۱۳۹۳)
زادبوم (۱۳۸۷)
آوای زنـــدگـی (۱۳۸۷)
زخـم زیـــتون (۱۳۸۳)
بوی پیراهن یوسف (۱۳۷۴)
کلــاه‌ــقـرمزی و پســـرخـاله (۱۳۷۳)
جای امـــن (۱۳۷۲)
زنـگــ‌هـا (۱۳۶۴)
تنـــگنــا (۱۳۵۲)

تلویزیونی

دیوار به دیوار ۲ (۱۳۹۷)
دیواربـــه‌دیوار (۱۳۹۶)
حکایـــت میــرزایــحـــیی (۱۳۷۴)
ایـــن خانه دور اســـت (۱۳۷۰)
مهـر و ماه (۱۳۶۹)
تهـران ۵۳ (۱۳۶۷)
مدرس (۱۳۶۵)
آئینه (۱۳۶۴)

کارگردان

چاق و لاغر (سری سوم، ۱۳۶۷)

شــروع قبـل انقلـاب

فعـــالـیـــت خود را بعــنوان بازیگر قبـل از انقـــلاب در سال 1352 با فیلــم تنــگـنـا بصورت حرفه ای شروع کرد سپـــس در دهه شصت در کارهـای متعـــدد عروسی تلویزیونی بعــنوان کارگردان و عروسک گردان ظاهــر شد.

از مهشورهتــرین کارهــای وی می توان به کارگـردانی سری سوم مجـــموعه نمـایشـــی چاق و لاغر در سال 1367 اشاره کرد.

آثـار مشهور دیگــر

از کارهــای مشهور دیگـر او میـ‌ توان به به فیلـــم‌ های سیـــنــمـایـــی بوی پیراهـــن یوسف سال 74 و سریــالـــ‌ های آئینه در سال 64، مدرس سال 65 و این خانه دور است در سال 1370 اشاره کرد.

مدرســه بازیگـــری

بعد از مجموعه این خانـه دور است در سال 1370 با امــین تارخ تصــمــیـــم گرفتـــیم که مدرسه بازیگری تاسـیس کنیـــم و اولیـن آموزشگاه مسـتقـــل بازیـــگری را راه انـــداخـــتیم.

خیـلی از بازیــگرهـــای معـروف امروز در همان آموزشـگـــاه دوره گذرانــدنـــد، مثـل مهـــتـــاب کرامــتـــی، رامین راسـتــاد و …

مـــهاجـرت به امـــارات

بعـــد از گذشـــت پنـــج سال از تاسیــس آموزشگاه به کشور امارات رفـــتـــم از آن به بعـد دیگـر جلوی دوربـیــن نرفـتم امـا در زمــیـنـــه کارهای سیـنمایی و تولیدات در ایـن عرصــه در پشت صحـنه فعالــیت هایـی داشــتــم.

حســن زارعی در سال 96 با سریـال دیوار به دیوار به تلویزیون بازگـــشـــت.

تحـصـــیـلـات و دوره

من سال ۵۶ برای تحـــصـیـــل به تهــران آمــدم و در دانـــشــکـــده هنرهای زیـــبـای دانــشـگـــاه تهران به تحصیل مشــغول شدم و بیـــشـتـــریـــن تاثـــیر را از هنــرمـــنـــد ارزشــمـــنـد و بادانـــشـی مثـل استـــاد حمیـــد سمنــدریان گرفتـــم.

عکس حسن زارعی در کنار خانواده و دوستان

عکس حسن زارعی در کنار خانواده و دوستان

عکس حسن زارعی در کنار خانواده و دوستان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.