حسین پاکدل،سحر دولتشاهی و افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

مراسم چلچراغ با حضور افراد مشهور و بازیگران زن و مرد در تالار وحدت برگزار شد بسیاری عکاسان و خبرنگاران در این مراسم شرکت کرده بودند و عکس های زیادی از بازیگران و افراد سرشناس ثبت نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حسین پاکدل،سحر دولتشاهی و افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : پایکوبی چلچراغ , جشن و پایکوبی چله خبر نامه چلچراغ شامگاه یک‌شنبه ۲۶ آذرماه با حضور عده ای از بازیگران و هنرمندان و هم محلی سینما در سالن یک صدایی برگزار شد .

در اولِ مراسم , ابتدا از خانواده شهید مهندس فرهاد کیخسرو خادم و شهید حسن جنگ جو با حضور حسین پاکدل و سیدمحمود دعایی سپاس شد .
نکته دیدنی این بخش ساخت موسیقی پیشواز سریال تاج و تخت با سازهای اهل ایران زیرا کمانچه بود .
مامان شهید خادم اظهار کرد : وی شیدا بود . پل جنگی چزابه را با تعدادی نفر ساختند که به آزادی خرمشهر باعث شد .
فرهاد در جناح بود و اینجانب در جناح این مرزوبوم . از پا ننشستیم بلکه کتابی به اسم «جای پای فرهاد» را نوشتم .

آن‌ها رفتند و آزادی را به ما عرضه داشتند و امنیت روز جاری را بایستی قدر بدانیم و ناشکری نکنیم .
اینجانب هنگامی که میان خانواده شهدا هستم اصلاً به‌این اندیشه نمی کنم که آن‌ها مسلمان میباشند و اینجانب زرتشتی . بچه‌های ما با نیز بودند بیایید چنین باشیم .بعد از این سخنان نشان ایثار بوسیله سیدمحمود دعایی به او نثار شد .

تصاویر پایکوبی چلچراغ با حضور فیس های پر اسم و رسم

آن‌گاه با نمایش‌دادن عکس دارای اسم و رسم آلفرد یعقوب‌زاده از شهید‌حسن اهل مبارزه , خواهر و اخوی این شهید نشان ایثار را اخذ کردند .
اخوی شهید حسن اهل نبرد اظهار کرد : آن عکس مشهور سینه‌خیز را در پیکار جناح جنوب از ایشان گرفته‌اند .
وی تحت عنوان دانا آذربایجان مشهور شد . وی برخلاف بخش اعظمی که سربازی خویش را در طول مبارزه می‌خریدند ,با اینکه از سربازی معاف شده بود با رشادت مثال‌زدنی در جناح حضور داشت .بدین ترتیب گزارش , سید محمود دعایی در‌این محفل شب‌چله , بعداز سخنان کوتاهی درود کاکای خویش را به حضار رساند .

بعد حسین پاکدل تحت عنوان سنت به دست آوردن فال محافظ در شب چله , تنها یک بیت را برای حضار خواند .هرکو نکند فهمی‌زین کلک خیال‌انگیز ر نقشش به حرام‌ ار خویش صورتگر چین باشددر پی برنامه محمود دولت‌آبادی اظهار‌کرد : عشق و علاقه ‌‌نداشتم از منزل خارج بیایم مگربه حرمت و سرزندگی جوان ها .آن‌گاه نشان عشق و علاقه به هنر جمهوری اسلامی ایران به وسیله دولت‌آبادی به کیهان کلهر اهدا شد .

آن گاه با حضور هوشنگ مرادی کرمانی , نشان بانوی بازی‌ساز به سحر دولتشاهی نثار شد .
هوشنگ مرادی کرمانی بعداز اهدای نشان بانوی بازی‌ساز به شاگرد پیشین‌اش در مکتب مهدوی ذکر کرد :
خوشحالم که با قصه‌هایم رضایت شما‌را به‌دست آوردم و میلاد کیومرث پوراحمد که روز قبل بود را شادباش میگویم .

تصاویر جشن و پایکوبی چلچراغ

این مامان ( بی‌بی ) و پسرگل سرسبد سینمای کشور‌ایران می‌باشند . شقایق دهقان همسر قاسم‌خانینشان لبخند را به همراه عهد جمشیدی و سروش درستی به عهدوپیمان قاسم‌خانی اعطا کردند .

را به همراه قسم جمشیدی و سروش صدق به قسم قاسم‌خانی اعطا کردند .بعد از آن نشان دیده شیشه‌ای با حضور وحید جلیلوند و شهرام مکری به کیانوش عیاری اعطا شد .در‌این مجلس , وحید جلیلوند با گرامیداشت مدیریت دولت اصلاحات از کیانوش عیاری بابت ایستادگی در قبال توقیف فیلم‌هایش تحت عنوان مردی شریف یاد کرد .

برای نشان «افتخار» , با حضور پریناز ایزدیار این نشان به زهرا نعمتی بازیکن مجموعه ملی تیراندازی اهدا شد .بعد از اجرای «گل گلدون من» با آکاردئون صالح مصلحی و خواننده پالت , احترام السادات برومند روی صحنه آمد و از سیمین غانم تشکر شد .بعد از آن نشان بازی ساز مرد به وسیله پزشک احمد مسجد کاملی , به امیر جعفری اعطا شد .

محمد بحرانی عروسک پیشه نقش «همساده» , نشان محبوبیت را به عادل فردوسی پور اعطا کردند .بعد از آن نشان «کلمه» به فریبا وفی اعطا شد .
آزاده صمیمی , در رابطه عموزاده خلیلی و تامل بروز خبرنامه چلچراغ توضیحاتی اعطا کرد و جای سیدی با عبای شکلاتی را خالی کرد . بعد نشان افتخار را به تیم «دنگ شو» داد .بعد نشان «تعهد» به خانواده حسن نیرپور که جانش را در روش امداد به زلزله‌زدگان از کف داد .اهدا شد این نشان به علی دایی نیز اهدا شد .

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

 افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

حسین پاکدل،سحر دولتشاهی و افراد مشهور در مراسم مجله چلچراغ

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.