حشرات جالب و رنگارنگ در جهان را بشناسید

حشرات در همه جای دنیا زندگی می نمایند و بسیاری از این حشرات در رنگ های گوناگون می باشند و این گونه حشرات بسیار کمیاب می باشد و در جهان در مناطق خاصی زندگی می نمایند و بیشتر این گونه ها در آمریکا و استرالیا هستند چون آب و هوایی این کشورها خاص می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حشرات جالب و رنگارنگ در جهان را بشناسید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : حشرات ۴۰۰ میلیون سال است که روی کره زمین وجود دارا هستند و حاذق میباشند از کلیه بلایای ارگانیک جان سلامت به در ببرند . ممکن است لحاظ شما این باشد که حشره ها ظواهر چندش آوری دارا هستند ولی این حیث شما بسیار نیز صحیح نیست در صورتی‌که یقین ندارید نگاهی به تصاویر زیر بیندازید و با این حشره‌ها جذاب و خوشگل آشنا گردید .

 

کرم Acraga coa

این مدل کرم واضح و خیره کننده بیشتر مشابه کریستال متحرک میماند که به نوعی پروانه مضاعف قشنگ تبدیل می گردد . این کرم در کارائیب و آمریکای جنوبی و مرکزی یافت میشود و در بیشه های مرطوب معاش می نماید .

پروانه بال و پر شیشه ای ( Greta oto )

این پروانه واضح هم در آمریکای جنوبی و مرکزی معاش می نماید و با پر و بال های شفافی که دارااست به راحتی میتواند مخفی شود .

کرم ابریشم Bombyx mori

کرم ابریشم یکی‌از مهم‌ترین حشره ها دنیاست که سال هاست از آن برای اصلاح کردن ابریشم استفاده می نمایند . این کرم ها در چین , شرق آسیا , و در بخش های جنوبی حیطه پریمورسکی روسیه یافت میگردند .

سوسک لاک پشتی طلایی

پشت این سوسک قشنگ طلایی قهوه ای است و از برگ های سیب زمینی شیرین تغذیه می نماید . سوسک طلایی در ایالات متحده معاش می نماید .

آخوندک ارکیده صورتی

این حشره خوشگل در بیشه های گرمسیری اندونزی و هند یافت میگردد که به مشقت می توان آن را از گل ارکیده تشخیص بخشید . آخوندک ارکیده صورتی قادر است در هر محیطی تغییر تحول رنگ بدهد و از حشره ها دیگر تغذیه می نماید .

 

کرم Cecropia moth

این کرم که در شمال ایالات متحده معاش می نماید پس از مقطع کوتاهی به پروانه تبدیل میگردد . آن‌ها از برگ های درخت افرا و درخت آلبالو تغذیه می نمایند .

پرنده جغدی

این پروانه بزرگ در بیشه های آمازون , چین , فیلیپین , برمه و روس یافت می گردد و از میوه ها علی الخصوص موز دوچندان رسیده تغذیه می نماید . مردمان این بخشها این پرنده را تحت عنوان حیوان خانگی به منزل هایشان میبرند .

پروانه Puss moth

این پروانه تماما ارگانیک است البته کرم آن ظواهر دیدنی و بامزه ای داراست . رمز این کرم هنگامی که حس نماید با خطر مواجه است بزرگ می توان به طوری که معاند یک رمز بزرگ با دهن گشوده می بیند که مکانیسم دفاعی اوست . این حشره در اروپا , روس , آسیای مرکزی و آفریقا یافت می گردد .

پروانه Rosy maple

این پروانه زیاد کوچک است البته رنگ زیبایی دارااست و از درخت افرا تغذیه می نماید . این کرم در شمال ایالات متحده و کانادا معاش می نماید .

حشرات جالب و رنگارنگ در جهان را بشناسید + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.