حضور الناز شاکردوست در تولد کاوه بازیگر در نمایش گم و گور

الناز شاکردوست به تازگی تصویر جدیدی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک قرار داده است او یکی از بهترین بازیگران و ستاره های اینستاگرام محسوب می شود او تیپ خفن و جذابی در این نمایش دارد و گروه نمایشی گم و گور هم از بازیگران خوبی تشکیل شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور الناز شاکردوست در تولد کاوه بازیگر در نمایش گم و گور را در مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

الناز شاکردوست در گم و گور , الناز شاکردوست با انتشار عکس زیر نوشت :

حالِ خوبِ ما “گُم و گور” شده گان بعد از اجرا
تولدت مبارک کاوه بازیگرِ بااستعداد و دوست داشتنىِ گروه مان

عکس الناز شاکردوست در گم و گور
بیوگرافی الناز شاکردوستالناز شاکردوست ( زاده ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران ) هنرپیشه سینما , تلویزیون و نمایش زنده و طراح صحنه و خرقه اهل ایران است . وی بازیگری را با نمایش زنده آغاز کرد .
در سن نوزده سالگی , با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳ , به کارگردانی کیومرث پوراحمد , پا به میدانسینما گذاشت و ظرف کمتر از 1سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد .
گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است .وی در سال ( ۱۳۸۳ ) با بازی در فیلم سینمایی گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد به سینما وارد شد .

فیلم رسوایی

الناز شاکردوست در طومار ای خطاب به اهل یک محل رسانه متن بود : نقش افسانه را در واقع معاش کردم و روحم تا ابد درین نقش باقی میماند . صرفا دلخوشی اینجانب بیدار شدن به موقع روح‌های مملکتم کشور‌ایران است . استدلال ایفای الناز شاکردوست درین نقش شنیدن آه به عبارتی دختری بود که پس از گران شدن بها نان از معبود قهرش گرفت و از صف بیرون شد و سوار مرکب بی عفتی شد و کسی نپرسید پاسخ منزل بی نان چه می گردد .
یکی اتفاقات کلیدی معاش الناز شاکردوست می شود به هجرت زیارت منزل معبود اشاره نمود که مادرش به جای او در سال ۱۳۹۰ بدین هجرت معنوی رفت .
درین مهاجرت زیارتی که هنرمندان دارای شهرت کشورمان همچون مهراوه شریفی نیا , الهام حمیدی , سام درخشانی , قاسم جعفری , محمدرضا ورزی , یاسر جعفری , مهدی عربی , حسن سدخسروی و… حضور داشتند .

حضور الناز شاکردوست در تولد کاوه بازیگر در نمایش گم و گور

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.