حضور سحر ولدبیگی در سری سوم مجموعه تلویزیونی دورهمی

سحر ولدبیگی یکی از بازیگران طنز در سینما و تلویزیون ایران می باشد که به تازگی در سری سوم دورهمی با کارگردانی مهران مدیری به اجرای نمایش خواهد پرداخت سروش جمشیدی هم در این بخش نمایش به بازیگری خواهد پرداخت ولی مه لقا باقری و سیامک انصاری در سری سوم دورهمی حضور ندارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور سحر ولدبیگی در سری سوم مجموعه تلویزیونی دورهمی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : روز پیشین برگه قانونی برنامه دورهمی با نشر ویدیو و چهره‌ای از مهران مدیری خبرهای جدیدی از آغاز فصل سوم دورهمی و هنرپیشه جدیدی که درین فصل مجموعه مهران مدیری را ملازمت می نماید خبر اعطا کرد .

در کاغذ قانونی فصل سوم دورهمی آمده است : ضبط محرمانه نو برنامه دورهمی از روز جاری آغاز می شود . درحالیکه یکی‌از رسانه ها از سروش جمشیدی تحت عنوان فقط هنرپیشه گزینه های نمایشی این برنامه خبر داده بود ولی محرمانه نو دورهمی یک هنرپیشه دیگر نیز خواهد داشت که قرار است سحر ولدبیگی در آن بازی نقش نماید .

سحر ولدبیگی در کنار مهران مدیری و همسرش نیما

خبر دیگر در رابطه این پروژه تغییر‌و تحول تنظیم کننده است . خصوصی تازه «دورهمی» قرار است به تهیه و تنظیم کنندگی سید مصطفی احمدی ایجاد شود . احمدی قبلا در فیلم «ساعت پنج عصر» هم با مهران مدیری همیاری داشته است .

فصل سوم دورهمی با اجرای مهران مدیری به زودی روی آنتن کانال باد‌ملایم می رود .
برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی پرمخاطب ترین برنامه های کانال باد‌ملایم بود که دو فصل غالب را در‌این کانال پیش از ماه محرم به اتمام رساند . دورهمی با اجرای مهران مدیری از 27 اسفند 1394 در کانال باد ملایم پخش می گردد و تاکنون توانسته است مخاطبان متعددی را به خویش جذب نماید . طبق خبرهای رسیده فصل سوم برنامه دورهمی با وجود خبر‌ها ضد و نقیضی که وجود داشت به زودی روی آنتن کانال باد‌ملایم می‌رود .

حضور سحر ولدبیگی در سری سوم مجموعه تلویزیونی دورهمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.