حضور مازیار میری بهترین کارگردان در برنامه دورهمی امشب

مازیار میری بهترین کارگردان ایرا به برنامه دورهمی امشب از طرف مهران مدیری دعوت شده است این کارگردان کار هنری خود را از ساخت فیلم ها کوتاه آغاز نمود و با تلاش خود فیلم های بسیار جذابی را ساخت که بسیار مخاطب دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور مازیار میری بهترین کارگردان در برنامه دورهمی امشب  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب ۶ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم میرود . مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان مازیار میری کارگردان مشهور کشورمان است.

مازیار میری کارگردان سرشناس کشورمان از ۱۳۷۵ با کارگردانی فیلم کوتاه فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد. این کارگردان کشورمان نخستین فیلم بلند سینمایی اش قطعه ناتمام را در سال ۱۳۷۹ ساخت. قطعه ناتمام، به آهستگی، سعادت آباد و حوض نقاشی در ژانر درام-اجتماعی از اثرهای قابل توجه میری هستند که وی جوایز متعددی نیز برای کارگردانی این چهار دریافت کرد که از مهمترین آن می توان به نامزدی جایزه گوی بلورین جشنواره فیلم کارلووی واری اشاره کرد.

مازیار میری در سال ۱۳۷۶ با رودی رفیعی ازدواج کرده است، می گوید ری را نام تنها دختر من است که در سال ۱۳۸۱ با حضورش زندگی ما را رنگ و نوری فراتر از سینما بخشید.

حضور مازیار میری بهترین کارگردان در برنامه دورهمی امشب

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.