حضور مرجان محشتم در دورهمی بعد از 11 سال دوری از تلویزیون

مرجان محتشم بعد از 11 سال دوری از سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی حضور پیدا نمود و با مهران مدیری در مورد دوری خود از تلویزیون حرف های زیبا و منطقی گفت که مدیری نیز ان حرفهای مرجان محتشم را تایید نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور مرجان محشتم در دورهمی بعد از 11 سال دوری از تلویزیون را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : دورهمـــی مرجان محـــتـشم , مهـــران مدیری با یادآوری ایـــن سوال که اگر در تهـــران زلزلـه بیــاید، چه میـــ‌ــشود؛ برنـامه دورهمی را آغاز کرد.

وی با اشاره به حضور بی فایده بعضی افراد در مناطــق زلــزده زده، از اهــمیـــت کمـــک‌ــرسـانـی به زلــزلهــ‌زدگان گفـــت. سپس اولیــن بخش نمایشی با ایـــفای نقـش سروش جمـشـــیـدی و سحـر ولدبیـگـــی با موضوع زلــزله به اجــرا درآمـــد‌.

بازیگران بخـــش نمایشی به مشــکلــات زلزلـهـ‌ــزدگـان و نبود کانـــکـس برای مستاجران
منــاطــق زلــزلـه زده اشـاره کردنـــد و پس از آن کارگردان برنامــه دورهمی درباره محـــتوای همـــایشــ‌ــهـــا و برنامـــه‌ـــهای به اجــرا درآمــده پس از زلـــزلـــه، صحــبـــت کرد.

مدیــری در ادامه برنامـه، میـزبان مرجـان محتــشــم بازیــگــر مجـموعه تلویزیونی «پس از باران» شد و با او به گفـــتـگو نشــســـت.

ایـن بازیـگـــر در همان ابتــدای صحــبـــتـــ‌هایـــش دربـاره علـت غیـــبت چنـــدیـن سالهـــ‌ـاش گفـــت:
من از سال ۸۳ که در برنـــامــه «صندلی داغ» حضور پیدا کردم، دیـــگر مصــاحـبــه نکردم.
از ابـتدای شروع کارم هم (سال ۷۳) تاکیـــدم بر کم کاری بود.
برنـامــه دورهمــی مرجـان محتـــشـم

کلــاً گزیـــده کاری را پیش گرفتم و خیـــلی شیفتــه حضور بی امان در قاب تلویزیون و پرده سینمــا نبودم.اینـکه در تمـام ایـن سال‌ـهـا مصاحــبه نکـــردهــ‌ــام، به ایـــن خاطر بود که معتــقدم وقتی حرف تازه‌ و تاثــیرگـــذاری نداریــم، بهــتر اســت که وقت دیگـران را هدر ندهــیم.

وی افـزود: همــیشـــه تاکیـدم بر ایـــن بود که کم کار کنـــم و ایـن را ثابـــت کردم.
خدا را شاکــرم که از همان ابــتدای فعـــالیــت، مورد لطـــف مردم قرار گرفــتم؛ اما همـــین اظهار لطف ها هم نتوانـســـت آن گزیـده کاری را از من بگـــیـرد.

محـتشـم تصـریـــح کرد: الــبتـه که در این سالــ‌ـها دوران طلـــایـی را برای کار هنــری از دســت دادم اما پشیـــمـــان نیسـتم.

وی دربـاره اتـفــاقات تلخ زندگــیـــ‌ـــاش بیـان کرد: دوست ندارم خاطـر مردم را مکـدر کنـــم؛
امـــا متـاســفانه روزهــای پایـانی سال ۹۱ پدرم و دو سال بعـد برادرم و هشت ماه پیـش مادرم را از دسـت دادمــ‌.همـــه این اتـفاقــات تلخ باعث شد، مدت طولانی را کار نکــنــم.

بازیــگـــر پس از باران، دربــاره حضور خود در شبـــکـه های اجـــتــماعـــی مجـازی گفت:
من اصـــلا صفحه‌ـــای در فضای مجازی ندارم. کلــا از اول در هیــچ کدام از ایــن شبکه ها حضور پیدا نکـردم.
به جای فضـــای مجـازی، به شدت کتـــاب میـــ‌خوانـــم. از مردم هم خواهـش می کنـم،
مقــداری از ایـــن فضای کســالـــت بار و بیـــماری آور مجازی بیرون بیایـنــد و زمـــانـــی را برای کتــاب خواندن بگـــذارند‌.

وی دربـاره فعــالـیـتش در ایـن سالـــهـا اظـهار کرد: من در ایـــن سالـ‌ـــها میـ‌ـــنوشتم.
چند تا رمـان نوشتم که حتـــی علـی معـلم عزیـــز نوشتهـــ‌هـای من را خوانـــد و از من خواســـت آنـــهــا را چاپ کنم و یا به فیـــلـمـنـــامــه تبدیلــشان کنم.


مهران مدیـــری و مرجــان محـــتـــشم

محتـــشم درباره شایـــعاتـی که ایـــن سالها درباره او در فضــای مجـازی منــتــشــر شد، بیان کرد:
متـــاسـفانــه در سالـ‌هایـــی که نبودم، خیــلـی‌ـهـــا برای من شایــعـه ساخـــتـــنـــد و شنـــیـــدن آنها تا حدی من را ناراحت می‌کرد؛ میــ‌ـــخواهــم همیــن جا به مردم بگویم که ایـن صحـبـت‌ــهایـــی که دربــاره من شنـیـــدهـ‌اید دروغ اسـت و باورشــان نکنـید.

وی افـزود: دلـــم می‌خواهد از کسانــی که در حق من و یا افرادی مانــند من، چنـین ظلمی میـــ‌ــکنـــند و دروغ می‌گویند، بخواهــم دســت از این کار بردارنـــد. ما رعایت میـــ‌ـکـنــیـــم که آبرویشـان را نمیــ‌بـریم و حرف نمــیــ‌ـزنـیـمـــ‌.

این بازیــگر در خصوص احــتــمـــال آغــاز دوباره فعـــالیــت هنریـــ‌اش بیان کرد:
همیـشــه گفــتــم من گزیــده کار میـــ‌ـــکـــنـــم و این با جمله خداحافـظـی از حرفـه ما فرق می‌کند.چه بســا همــکــارانــی هسـتنـد که از بازیـــگـــری خداحافـظـــی میــ‌کنـــنـــد و دوباره برمیـ‌ـــگـردند.من با کسـی خداحــافـــظی نکـردم و اگر بگذارنـد کار می‌ــکنم.

وی در پاسخ به سوال پایانـــی مدیــری در خصوص اهـــدای هدیه به موزه دورهـــمـی
(با شوخی و خنــده) گفت: فکـر می کنم باید پس از سال ها که به تلویزیون آمدمـــ‌، یک هدیه هم بگـیرم!

محتـــشم در پایـان برنــامه با پرسشی مدیـری را غافـلگیـر کرد.
او از مدیری سوال معـروف برنامـــه دورهمـــی را درباره عشــق پرســـید و مدیـری در جواب گفت:
ایـن سوال بارهـــا از طرف مهـمــان‌ـــهــای برنـــامه از من پرسـیــده شده‌.
من ۱۸ بار عاشـــق شدم و یک بار هم که از یک خانمی خوشم آمد، سیـــلــی محـــکمی از برادرش خوردم.وی در پایان یک نسـخه از کتـــابــ‌ـــهای قدیـــمی پدر خود را موزه دورهـمی اهدا کرد.

حضور مرجان محشتم در دورهمی بعد از 11 سال دوری از تلویزیون

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.