حضور نیما کرمی و زینب زارع در دورهمی امشب

نیما کرمی و زینب زارع زوجی هستند که امشب در دورهمی مهمان ویژه مهران مدیری هستند نیما کرمی یکی از بهترین مجریان ایرانی در صدا و سیما می باشد زینب زارع هم مجری توانایی می باشد آنها با هم همکار می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور نیما کرمی و زینب زارع در دورهمی امشب را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

با نیما کرمی و زینب زارع مهمانان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

به گزارش مجله خبری دانستن : نیما کرمی در دامان مرد بزرگی به نام شهریار کرمی تربیت یافت و خیلی زود در سن 16 سالگی وارد تلویزیون شد و توانست جایگاهی در دنیای هنر داشته باشد . این مجری جوان که در 16 سالگی کارش را با بازی در سریال روزه داران کوچک آغاز کرد چندسالی است که اجرای برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را برعهده دارد و متولد خرداد 1356 در تهران است.

نیما کرمی و همسرش زینب زارع در کنار دخترشان نیل

زینب زارع دیگر مجری تلویزیون است که بیش از یک دهه است که با نیما کرمی ازدواج کرده است و این زوج هنرمند در شب یلدای سال 1392 صاحب دختری شدند که نام او را نیل گذاشتند.

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی چند سالی است که مجری برنامه صبحی دیگر است و همسر او زینب زارع دیگر مجری جوان تلویزیون است که در بسیاری از برنامه های مناسبتی میتوان حضور این دو مجری را در کنار هم دید .

حضور نیما کرمی و زینب زارع در دورهمی امشب

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.