حقوق نجومی مهناز افشار در سریال گلشیفته

مهناز افشار یکی از بازیگران نقش اول در سریال گلشیفته می باشد او ممنوع التصویر شده بود و هوادارانش در فضای مجازی خواستند که از ممنوع التصویری خارج شود ولی حقوق نجومی مهناز افشار در سریال گلشیفته بسیار زیاد می باشد درادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حقوق نجومی مهناز افشار در سریال گلشیفته را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : حالـا نقد سیـــنـما رســانه متــعـــلق به حوزه هنری، خبـر از دســتمــزد مهنـاز افشار در گلشیـــفته داده.و جالب ایـــن جاســت که ایــن همـان سریـالــی‌ است که افشـار ادعــا کرده به خاطر عدم انــتـــشــار تصاویر آنـدر خیـــابــانـ‌های تهران، ممنوع‌ــالـتـــصویر شده اســـت. نقــد سیــنــمـــا، رقم دریـافتــی افشــار را«نزدیک به یک میـلـــیــارد تومان» اعــلام کرده اسـت! صادق یاری، که قاعدتــا ایـــن رقم از مســـیـــر او پرداخت شده، پیـــش از ایـــن مدیر پخــش رســـانـه پارسـیـان بوده اســـت.

دستمزد مهناز افشار در گلشیفته

نکته این جاست که این ارقام بالا، در سیستم انحصاری نفتی، در سینما و تلویزیون ایران دست به دست می‌شوند.
میزان دستمزد مهناز افشار در گلشیفته

ماجرای ممنوع التصویری مهناز افشار

چند روز گذشته توییتی منتشر شد از مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران که در آن اعلام کرده بودپس از حمایت‌اش از دختران خیابان انقلاب، در بیلبردهای تهران، ممنوع‌التصویر شده است،گه با کامنت‌های اغلب منفی علاقه‌مندان سینما هم مواجه شده بود. حالا نقد سینما،تصویری منتشر کرده از یکی از این بیلبردهای تبلیغاتی با تصویر مهناز افشار، و ادعای این بازیگر را، «یک بهره‌برداری اقتصادی از اظهارنظرهای سیاسی» خوانده است.

بیلبردهای تبلیغاتی سریال گلشیفته

پس از انتشار این تصویر در رسانه‌ها، مهناز افشار توییت جدیدی را منتشر کرده است:«پس از توئیت و محبت و حمایت شما عزیزان و تهیه‌کننده محترم مجموعه «گلشیفته» اعلام کردند مساله فعلا حل شده.ممنون از حمایت بیشمار شما

بـیوگرافی مهناز افشــار

مهــنـاز افشـــار (متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهـــران) بازیگـر سیـنــمـــا ، تئاتــر و تلویزیون ایــران است.مهـــناز افــشار دیــپلم اش را در رشتـه تجـربـــی گرفـــت و برای ادامه تحــصیـــل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ـای غیرانـــتــفاعی به تحصیــل در رشـتـه تدوین پرداخـت.خانواده اش ریـشــه مذهــبـی دارنـــد، به همـــیـن دلــیل هم در ابــتـدا مخـالـف بودنـــد که دختـرشان وارد بازیــگری شود.در کلاســ‌هـای بازیگری اســـتــاد حمید سمــندریـــان تعلـــیـم دید.

مهناز افـــشار بازیــگـــری را با سریــال تلویزیونی گمــشــده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفایـنــقــش در فیـــلم دوستــان به کارگـــردانـــی علی شاه حاتمـی در سال ۱۳۷۷ به سیـنما راه یافت و با ایفـای نقش در فیـلـم سینمایی شور عشـــق به کارگـردانی نادر مقـــدس در سال ۱۳۷۹ به شهــرت رســـیــد.

مهـــناز افـــشـار در خرداد ۱۳۹۳ با محـــمـد یاسین رامیـــن فرزنـد محمـدعــلـــی رامـیـن معـاون مطـبوعاتــی وزیـر فرهــنـگ و ارشاد اسـلـــامـــی دردوره دوم ریـاسـت جمــهوری محمود احمــدیـــ‌ـــنـژاد ازدواج کرد.حاصـل ازدواج اویک دختربه نام لیانا اسـت.

حقوق نجومی مهناز افشار در سریال گلشیفته

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.