عکس لو رفته از حلقه ازدواج کریم انصاری‌فرد به دوست دختر آمریکایش

کریم انصاری‌فرد بازیکن فوتبال متولد شهر اردبیل می باشد به تازگی عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر نموده است در کنار دوست دختر امریکایش می باشد و حلقه ازدواج به دست نامزدش می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس لو رفته از حلقه ازدواج کریم انصاری‌فرد به دوست دختر آمریکایش را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

حلقه‌ نامـــزد آمریکـــایـــیـــ‌ کریـم انـصاریــ‌ـفــرد

به گزارش مجله خبری دانستن: نامـــزد آمریــکاییــ‌ کریم انـصاری‌ـفرد , از شب گذشته انـــتشــار یک عکس جدید در فضـــای مجـازی، موجب شده تا تردیـد‌هادر مورد ازدواج کریم انـــصــاریـــ‌فــرد با نامــزد یونانـی-آمریکایــیـ‌اش کمــتـــر شود. این روز‌هـا شایـــعـــه ازدواج کریــم انصـــاری فرد بازیــکــن مشــهور فوتبال ایـــران با یک دختــر یونانـی دهان به دهـــان در فضـای مجــازی میـ‌چرخد.
عکـس حلـــقه نامزد آمریـکـــاییـــ‌ کریم انـصــاری‌ـفرد

هر چنـــد در ابـــتدا گفتـــه شد که عکـسـ‌هــایـی که از این دو نفر منـتـــشر شده مربوط به یک سال قبــل است، امـا رسانهـــ‌هـــای یونان خبــر ایــن ازدواج را منـتـشـــر کردنــد.

از شب گذشتــه انـتشـار یک عکس جدیـد در فضای مجازی، موجب شده تا تردیـد‌ــهـا
در مورد ازدواج کریـم انـــصــاری فرد با دخــتـــر مذکور کمـــتـر شود.

عکــسی که ظاهــرا در اینــســتـــاگــرام دختـــر میــلیـــارد یونانی منـــتـــشـــر شده و توضیــح آن نشان می‌دهد که این انـــگـــشـتر هدیه کریـــســـمـس کریـــم انصاری فرد به همسرش اســت. روی عکـــس از کلـمه «شوهر» استفاده شده است.

عکس لو رفته از حلقه ازدواج کریم انصاری‌فرد به دوست دختر آمریکایش

عکس لو رفته از حلقه ازدواج کریم انصاری‌فرد به دوست دختر آمریکایش

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.