حمله دانش آموز به معلم در سر کلاس با چاقو در تهران

دانش آموز پسری با چاقو به معلم حمله نموده و او را زخمی نمود معلم که نمی دانستن این دانش آموز مواد مخدر مصرف نموده است با ضربات چاقو از پای در افتاد و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده است حال معلم خوب می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حمله دانش آموز به معلم در سر کلاس با چاقو در تهران  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت:
به گزارش سایت دانستن: دانش آموز یکی از مدارس مقطع متوسطه منطقه ۱۶ با استفاده از سلاح سرد(چاقو) معلم خود را مجروح و از مدرسه متواری شده است.

علی رضا راه پیما با اشاره به اینکه این حادثه روز گذشته اتفاق افتاده است، افزود:
دانش آموز مهاجم که در پایه نهم تحصیل می کند هنگام حضور معلم در کلاس درس با چاقو به وی حمله کرده و پس از مصدوم کردن معلم خود از مدرسه متواری می شود.

وی اظهار کرد: بلافاصله پس از اطلاع مدیران مدرسه، موضوع به مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ(۱۱۰) گزارش و معلم مجروح نیز به بیمارستان منتقل می شود.


مجروحیت معلم توسط دانش آموز

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: معلم مجروح پس از انجام مراحل درمانی، از بیمارستان مرخص و امروز به رغم اینکه شرایط جسمی مساعدی نداشت، برای اینکه دانش آموزان دچار مشکل درسی نشوند به اصرار خود در کلاس حاضر شد.

راه پیما افزود که این حادثه با توجه به شکایت آموزش و پرورش از طریق پلیس و مرجع قضایی درحال پیگیری است.

همچنین دراین ارتباط، یک منبع آگاه در آموزش و پرورش تهران گفت که دانش آموز موردنظر مواد مخدر مصرف کرده و به دلیل نداشتن تعادل روحی و جسمی به معلم خود حمله کرده است.

حمله دانش آموز به معلم در سر کلاس با چاقو در تهران

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.