حکم اعدام حمید صفت قطعی است یا شایعه ؟

حمید صفت به دلیل قتل ناپدریش چند ماه است که در زندان به سر می برد خیلی شایعه ها از اینکه حمید صفت اعدام خواهد شد را برخی از رسانه ها گزارش داده اند ولی واقعا حمید صفت اعدام خواهد شد و قاتل واقعی ناپدری حمید صفت چه کسی می تواند باشد این سوالات در ذهن همه طرفداران حمید صفت هست او در ایران و خارج از ایران هواداران بسیاری دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حکم اعدام حمید صفت قطعی است یا شایعه را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

پایانی حالت پرونده حمید صفت
عسگر قاسمی آقباش نماینده قانونی حمید صفت درخصوص آخری حالت پرونده حمید صفت اظهار داشت : این پرونده پروسه پیگیری در کمیسیون پزشکی رسمی را طی مینماید .

او افزود : قرار بر این شد که به دلایلی که فعلاً از ابلاغ آن معذورم , پرونده جهت بررسی دوباره به کمیسیون پزشکیرسمی ارجاع شود .

موقعیت پرونده حمید صفت به کجا رسید؟

نماینده قانونی صفت بعضی خبر ها و شایعات در باب این پرونده را کذب دانست و خاطرنشان کرد :متأسفانه اخباری در امر موکل اینجانب در بعضی خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی پخش شده که ابدا درستی ندارد .

 

۲۹ مرداد ماه امسال بود که خبری بر طبق دستگیر حمید صفت خواننده موسیقی رپ در رسانه‌ها منتشر شد ,در پی هم بعضا خبر ها حکایت از اعتراف به قتل حمید صفت طی یک تضارب فیزیکی داشت و بعضی از رسانه‌ها نیز برخورد یک جسم مشقت بار و شکستگی جمجمه کشته شده را برهان این واقعه تیتر می‌کردند .

حکم اعدام حمید صفت قطعی است یا شایعه ؟

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.