حکم حبس مهدی قائدی در زندان به دلیل قتل غیر عمد

مهدی قائدی به دلیل تصادف با یک راننده باعث مرگ وی شد و خودش نیز در بیمارستان بستری می باشد او 19 سال دارد برای اینکه در تصادف که با خودرو داشت راننده فوت نموده است برایش حکم حبس دادگاه در نظر گرفته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حکم حبس مهدی قائدی در زندان به دلیل قتل غیر عمد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مــهــدی قائدی بامداد دوشنـبـــه هفــته گذشته به همراه چنــد نفــر دیــگــر در یک سانحـــه رانــنـــدگـــی به شدت مجروح شد.در این حادثـه یکی از دوستان صمیـــمی قائدی به نام احـــمــدرضـا شاکـــر ۱۸ سالــه جان خود را از دســت داد و اعــضــای بدنــش با موافــقـت خانواده به نیازمــندان اهدا شد.


مهدی قائدی

پس از آن اتـــفــاق اخبار ضد و نقیضی دربـــاره حادثـــه به گوش می رسیـد. برخی از شواهد حاکـــی از ایــن اســت که مهدی قائدی در لحــظه وقوع حادثــه پشـــت فرمان بوده و کامــلــا مقـــصـــر اسـت ایـــن در حالیـست که فرد دیگـری به نام امــین مدعـــی شده او پشـت فرمـان قرار داشتـه اسـت.

به هر حال امروز روزنـامه شوت ادعــای بحث برانـــگــیـزی را درباره مهــدی قائدی مطـــرح کرده اسـت.با توجه به شایـعات به گوش رسیـــده و البتـه ایـن موضوع که ایـن بازیـکن اسـتــقلــال گواهــی نامـه رانندگــی ندارددر صورتی که تقـصــیر وی محـرز شود شش ماه تا سه سال زنــدان در انـــتــظار اوست.

حکم حبس مهدی قائدی در زندان به دلیل قتل غیر عمد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.