در حین سکس اتاق خواب روشن خوب است یا تاریک

اتاق خواب روشن در سکس بهتر است و شما می توانید با دیدن همسر و شریک جنسی خودتان بیشتر شهوتی و تحریک شوید اگر این کار باعث شود شما با هیجان بیشتری رابطه جنسی داشته باشید و شهوتی شدن همسر خود را ببنید بسیاری از خانم ها دوست ندارند چراغ اتاق خواب را در حین سکس روشن نمایند ولی بهتر است این عادت را از خود دور نموده و با چراغ روشن سکس نمایید حتی یک نور ملایم که رابطه شما را زیبا تر می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر در حین سکس اتاق خواب روشن خوب است یا تاریک را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

هنگام ارتباط جنسی اتاق بدون‌نور باشد یا این که روشن
مواردی که بایستی رعایت کرد :
1– حالت روحی و جسمی مطلوب
2– پاک و خوشبو بودن
3– خرقه های قابل انعطاف و خوش رنگ و نصفه گشوده
4– خیر پیشین از خوراک با شکم گرسنه و خیر پس از طعام با شکم سیر
5– تعیین مکانی آهسته و دلنشین
6– و در غایت این‌که هنگام ارتباط جنسی اتاق بدون‌نور باشد یا این که روشن؟ که به‌این مسئله اصلی درین بخش میپردازیم

یک ارتباط جنسی عالی و ایده آل نیازمند موقعیت ویژه است . در حالتی‌که می‌خواهید ارتباط جنسی نیکی را تجربه فرمایید پس بایستی به مراد های همسرتان احترام بگذارید . بعضی از اشخاص دوست دارا‌هستند در هنگام ارتباط جنسی لامپ اتاق خاموش باشد . درین مقاله وب سایت نازوب میخواهیم ببینیم در هنگام ارتباط جنسی لامپ اتاق خاموش باشد خوب تر است یا این که روشن باشد؟

ارتباط جنسی و برقراری یک رابطه مثبت در معاش مشترک سرشار از رمز و رمزهایی است که هرکدام به نوعی مورد بررسی قرار می‌گیرند . این که زن ها و مردها چه قوانینی را برای راحتی بیشتر در زمان ارتباط زناشویی گزینش می نمایند جزو نکات دارای اهمیت معاش زناشویی است که درین بخش به طور سوال پاسخ جواب کاملی به یکی جزئیات آن خوا هیم بخشید .
چرا دوست دارم هنگام ارتباط جنسی لامپ را خاموش کنم؟ این عادت اینجانب بد است؟
ضرورتا بد نیست . بخش اعظمی از مردمان شم می نمایند تولید ارتباط جنسی در ظلمت آزادانه خیس است زیرا رویه را برای فانتزی هایشان گشوده می نماید . با این وجود , در حالتی که می پندارید قصد به ظلمات را به دلیل این میخواهید که دوست ندارید ( خجالت می‌کشید ) همسرتان در حین ارتباط بدنتان را ببیند , ماجرا چیز دیگری است . در ظلمت نهفته می‌شوید تا در رابطه خودتان اندیشه بد نکنید؟

یا این که شم می‌کنید حالات رخ تان در نقطع ی عطف ارتباط تعجب آور و خجالت آور می شود؟ چنین حس نا امنی هایی می‌توانند از دید جنسی عقب نگهتان دارا هستند . در حالی که شما به‌این میپندارید که بدنتان بدون نقص نیست و یا این که چیز دیگری آزارتان می‌دهد , می‌توانم به شما تضمین دهم که همسرتان صرفا به‌این اندیشه است که چه طور هر دو در‌این ارتباط به رضایت برسید . بیایید دیدگاهتان را تغییر تحول دهیم :

به طور آنلاین عکس خانم های معمولی را مشاهده کنید ( خیر عکس هایی که فوتوشاپ شده اند! ) به عنوان مثال عکس های پیشین از جراحی زیبایی اشخاص را ملاحظه کنید . ملاحظه کنید که یک تن معمولی حقیقتا چه شکلی است , هر چه را که در رابطه تن خویش فکر می‌کنید غیر معمول است بررسی نمایید و آن گاه هنگامی صرفا می باشید به تن خویش نگاه فرمائید . روی آن نصیب هایی که نگرانتان می نمایند تمرکز نمایید .
خواهید مشاهده کرد که بدنتان نظیر کلیه زنان معمولی دیگر است , این روش کمکتان خواهد کرد نظرتان در این زمینه را تصحیح فرمایید . بعداز این‌که خیالتان راحت شد , وقتش است خویش را آزمون نمائید . در شرایطی که هنوز می‌پندارید اعتماد بنفستان کم است می‌توانید از روشنایی کم استفاده فرمایید و به مرور افزایشش دهید . به خویش مثبت نگاه فرمایید ( به خاطر داشته باشید این فعالیت را به خاطر خودتان می‌کنید ) این عمل ارتباط تان با همسر را بهبود می‌بخشد و میتوانید به شم رضایت بدون نقص برسید .
چه بسا تاثیر این تغییر‌و تحول بینش روی اعتماد بنفستان را میتوانید در بیرون از تخت خواب هم مشاهده کنید . مقاله ای که خواندید پیشنهاد هایی بود از پزشک گیل سالتز , روانپزشک و مفسر تلویزیون در نیویورک و همینطور کارشناس در سالم , رابطه جنسی و رابطه ها .

 

در حین سکس اتاق خواب روشن خوب است یا تاریک

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.