عکس خاطره حاتمی در تیپ های خفن و جذاب | بیوگرافی خاطره حاتمی

خاطره حاتمی یکی از بازیگران زیبای سینما و تئاتر ایران می باشد وی کار هنری خود را از تئاتر شروع نمود و خیلی زود معروف و مشهور شد خاطره حاتمی در کارنامه هنری خود چندین فیلم و سریال بسیار زیبا دارد در ادامه تصاویر و جزدیات بیشتر عکس خاطره حاتمی در تیپ های خفن و جذاب | بیوگرافی خاطره حاتمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: خــاطـــره حاتــمی متولد 24 شهریور 1362 در تهران، بازیـگـــر استدبــیرســـتـــان رشتــه علوم تجـربـه خوانده است، در پیش دانـشگـــاهـی رشــته هنــر و دانـشجوی انـصرافـــی رشــتـــه روانشـناسی در مقطـــع لیـــسانـس می باشــد تک فرزنــد اســت و زمـــانـــی که مادرش 18 سالـــه بود او بدنیــا آمده است.


شروع فعــالیت

خاطـره حاتــمی بعد از انــصراف از دانشــگاه فعــالـــیت حرفــه ای خود را در سال 1381 شروع کرد، در دوران دبیــرســتان و دانشـــگاه تجـربه حضور در کلاســهای های بازیــگـــری و تمـریـــن تئاتــری را داشـت.

تلویزیون و شهرت

فعـــالـیـت خود را با سریــال پول کثیـف در سال 82 بکارگـــردانـی جواد افــشـار از شبـــکـــه تهران شروع کرد، بازی زیـبای او در همـــیـن سال در سریـال فقط به خاطر تو وی را به شهرت رساند.

مادر و دختــری

ارتـــبــاطــم با مادرم بسیارخوب و دوستانــه استما مثــل دو دوست هستیـــم به شكلــی كه واقـعـــا با مادرم احـســـاس راحـــتـــی میـــ‌ كنم من و مامـــان درباره همــه چیز با هم حرف می‌زنیــم و مسـائل و دغدغهـــ‌ هایم را با او درمیــان میـــ‌ گذارم.

ایــن موضوع مربوط به دوره جوانی‌ ام نیسـت و از زمـــانی كه به یاد دارم رابـطه‌ مان كامـلــا دوستــانه بوده اســـت.

عکس خاطـره حاتـمی و مادرش

ازدواج خاطـــره حاتـمی

عفت زنجــانــی مادر خاطـره می گوید : دوست دارم خاطـــره ازدواجی موفق داشتـــه باشد قطــعـا اگـــر دخترم كه تك فرزندم اسـت از خانـه برود به‌ شدت دلتــنـــگ او خواهم شد اما خوشبـخــتی او یكی از بزرگــتـــریــن آرزو‌هـای من است.

ضمـن ایـــنكه خیــلـــی دوست دارم نوه داشته باشم.

سریـــال کیــمـیا

شاید بهـتــرین اثری که خاطره حاتـــمـی در آن دیـــده شد را بتوان سریال 110 قســـمـتی کیـــمـیا را نام بود که وی در دو نقــش خواهر دوقلو ایــفای نقــش کرد.

هم کلـــام شدن با مردم

خیــلی وقت ها به خاطر ترافـیــک ماشـــیـنـــم را بیــرون نمی آورم و بیـــشتر سوار اتوبوس یا تاکسی می شوم.

مردم همـه تعجب می کنــنـــد و خیلـــی ها با سر سلـام می کنـــند و خیلـــی ها جلو می آیند و با تعجب می پرســـنـــد شمـــا خاطـره حاتــمی بازیگــر سیــنـمــا هســتیـــد ؟ وقتی متوجه می شوند با خوشحالــی و مهـربــانـــی با من در مورد فعـــالـــیـــت هایم صحبـت می کننـد,ـــمن ایـــن مردم را فقـــط برای محبــت هایـشـــان دوست دارم.

شغل بجـــز بازیــگری

خیر، به عنوان شغل تنهـــا بازیگــری را به شكل جدی و حرفـــهــ‌ـای دنـــبـال میـ‌ كنـم و فعـــالــیت دیــگـــری ندارم.


آشــپـزی

آشــپـــزیـــ‌ اش عالی اسـت البـتـــه اگـر انـجـام دهــد امـا آن هم سالـی یكـبـار اســت.

ترسنـــاکـــتـریـــن سکانـــس بازیگـری اش

یکی از تجــربـــیـــات عجـــیـب و شاید ترسـنــاک خاطـره حاتـــمـــی نیـــز بازی در فیلـــم صنـــدلـی خالــی به کارگــردانی سامان استــرکی می باشـــد؛ او در یکــی از سکـانـــس های این فیـــلــم در یخــچال سردخـــانه بیــمــارسـتــان و در کنار دو جنـــازه برای دقـــایقی خوابیـــد.

تراشیــدن موی سر

خاطـــره حاتـمــی برای فیـــلـــم قرنطینه در سال 1386 به کارگــردانـی منوچهـــر هادی موهای خود را تراشیـــد مادرش در ایــن باره گفــت با دیـدن آن صحنه بسیـــار ناراحت شدم.

مادر بزرگـــم خیلـــی راحـــت و جالــب برخورد كرد او وقتـی اولیـن بار مرا با سر تراشـیـده دیـد كلـــی خندیـد و بعد هم كلـــی سربه سرم گذاشت و گفت : چه پسر خوشگلـی شدی خاطـــره. باید برایت زن بگیـــرم.

عکس خاطره حاتمی در تیپ های خفن و جذاب | بیوگرافی خاطره حاتمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.