خانه ای در تهران صبح امروز آتش گرفته و به خاکستر تبدیل شد

آتش سوزی خانه دو طبقه قدیمی در تهران فاجعه آفرید این خانه سوخته و تبدیل به خاکستر شد صبح امروز در یک حادثه بسیار تلخ این خانه دچار حریق شد و همسایه خبر این آتش سوزی را به آتش نشان های تهران گزارش دادند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خانه ای در تهران صبح امروز آتش گرفته و به خاکستر تبدیل شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : آتش‌ سوزی خانه مسکونی در تهران , سید جلال ملکی از وقوع آتش‌سوزی در ساعت ۸ : ۳ صبح روز جاری پنج شنبهدر یک خانه مسکونی در خیابان محمدی دولت‌آباد خبر اعطا کرد و اذعان کرد : فورا پس از این‌که اینرخداد به سامانه ۱۲۵ اداره آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد , پایانه شماره ۱۴ حریق آدرس به محل واقعه اعزام ‌شد .

 

او افزود : محل آتش‌سوزی یک منزل کلنگی دو طبقه بود که در طبقه همکف آن یک اتاق ۱۲ متری وجود داشتو همین اتاق مبتلا آتش‌سوزی شده بود . ساکنان طبقه بالا زمانیکه اثاثیه باطن این اتاق تماما شعله‌ور شده بود ,متوجه واقعه شده و با آتش‌نشانی تماس گرفتند که آتش‌نشانان با حضور در محل عملیات را آغاز کردند .

ملکی ادامه بخشید : داده ها نخستین حاکی از آن بود که شخصی باطن این اتاق معاش می نماید .بر این اصل عوامل آتش‌نشانی در طول خاموش کردن حریق با شرایط سوخته مرد جوانی حدودا ۳۷ ساله مواجه شدندکه به تایید عوامل اورژانس جانش را از دست داده بود .
بنابر اعلام اداره حریق آدرس و سرویس ها ایمنی شهرداری تهران , او بابیان این که حریق خاموش شده و ایمن‌سازی‌های حتمی انجام و محل برای بررسی علت حادثه تحویل کارشناسان و عوامل انتظامی شد، گفت: در ساعت ۸:۵۹ عملیات به پایان رسید و آتش‌نشانان محل را ترک کردند.

خانه ای در تهران صبح امروز آتش گرفته و به خاکستر تبدیل شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.