خانه مورد سلیقه متولد هر ماه به سبک رویایی

متولد هر ماه یک نوع سلیقه برای خود دارد و بی شک هر فردی که از رنگ خاصی خوشش می آید و دوست دارد خانه اش در مکان مناسب است شما می توانید خانه ای که در رویاهایتان تصور می نمایید را در این مطلب ببنید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خانه مورد سلیقه متولد هر ماه به سبک رویایی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : متولدیـــن ماهـهـــای مختـلــف خصوصیـــات اخلـاقی متـفـاوتی با یکــدیگــر دارند، به همـیـــن دلــیل سلــایـق آنـهـــا، از غذا گرفته تا رنگ و مدل لباس، نیـــز از هم متفاوت اســت. این موضوع در مورد خانه نیز صدق می کند. اگــر چه بایـــد و نبایـــدهایـــی برای خانـــه و چیدمان آن وجود دارد اما هر فرد خانه خود را با توجه به علـایــق خود انتــخاب می کنـــد. اگـر شمـا هم دوست داریـــد بدانیــد که چه خانه ای منـطبق با شخـــصیت و سبک زنـــدگی تان اســت با ما همراه شوید.

فروردین: خانـــه ای مدرن در پنت هاوس

خانـه رویایـی شمــا یک پنت هاوس در وسط شهـری بزرگ است. شمــا دوست دارید در جایـــی مثل مرکـز شهر زندگــی کنـید که زنــدگـــی جریـان دارد یا به بیـان دیـگـر مهـــم تریـن اتفـاقــات در آنـجــا می افتــد. شمـــا پنت هاوس را از ایـــن جهت دوست دارید که در بالـــاتریـن نقـــطه شهر اســـت و به تمـام نقـــاط دیگـــر دیـــد دارد. در واقـــع شمـا می توانیـد کنـترل امور را از آن مکــان به خوبی به عهده بگــیرید.

از آنـــجــا که شمــا فرد سخــت کوش و فعـــالـی هستــید، ایــن مکان به شمــا انـــرژی لازم را می دهـد. شما دوست دارید که خانـــه تان را با چراغ و آینه تزیــیـن کنـــیـــد.

از نقـاشـــی های سبک مدرن لذت می بریــد و رنگ های روشن و متــضـــاد را به رنـگ های خنثی ترجـــیـح می دهـید. یک مبــل مدرن با تابـــلویی نقاشی که در بالـــای آن قرار گرفته دکوراسیون مورد علاقــه شماســـت. از طرفـــی شمــا دوست دارید که همیشه روی فرم باشـــید، به همـــیـــن دلـــیــل اگر فضایـی هر چند کوچک برای ورزش یا یوگا در اخـتـیارتـان باشد، که دیـــگــر هیچ نمی خواهید.

اردیــبـــهشـت: ویلـایی در دل طبــیـــعت

شمـــا عاشق یک خانـــه بزرگ در دل طبـیـعت هستــید. از آنـجـــا که طبـیعــت اولویت زندگـی شماســت، دوست دارید که حتــی در مورد مکان زنـــدگی تان نیز به آن وفادار باشــیـــد. زندگی در چنین مکــانـی به شمــا امنـیت و آرامــش می دهـد.
زمــانـی که صحـبـــت از دیـــزایــن خانــه تان می شود، راحــتی را به زیــبـایی ترجـــیـــح می دهید. به همیـــن دلـــیــل دیــگـــر نگـــران نیســتیـــد که مبـــل تان آخـریـن مدل موجود در بازار اســت یا نه، همـــیـــن که نشــسـتــن روی آن به شمـا آرامش می دهد، برایــتان کافـی است. خانـه شما پر از گل و گیاه است. شما از طرح های چوبی و رنگ های سبـز، آبـی و زرد خوش تان می آید، یعنـی همان طرح هایی که شما را یاد طبیـعت می انــدازد.

خرداد: یک کلــبه چوبی برای میـــهــمانـــی های دورهمی

شمـا نیـــازی به خانـــه بزرگ و مجــلل نداریــد، همین که یک کلــبه چوبی داشـــتــه باشیـــد، برایـتان کافی اســت. شما فردی اجـــتـــماعـی هستید که زمان زیـــادی را با دوستـــان تان سپــری می کنــیـــد، به همیـن دلیـــل ایــن خانــه تمام مایـــحــتاج شمـا را برای برگزاری میهــمانی های دوستانـه و دورهـــمـــی برطـرف خواهــد کرد. شما مهـــارت های دستـی زیــادی دارید. دوست دارید که کاردسـتــی درست کنید یا وسایل خراب تان را خودتـــان در خانه تعـمـــیـــر کنـید، ایـــن مکــان کوچک و گرم ایــن فضـا را برای شما فراهم خواهــد کرد. شما عاشق مبـلــمـــان کوچک و ساده هستید تا هر زمان که دلـــتـــان را زد، تغــیـــیـرش دهــیـــد. رنـگ های روشن نیـز حس زیبــایـــی شناسی شمـــا را ارضا می کنـــنـد.

تیر: خانه ای دوبلکس در حومه شهـــر

تمام نشــانـه ها حاکــی از آن اســت که شما علاقـه زیــادی به خانـــه ای دوبلـکــس واقـــع در حومه شهر داریـد. از آنجا که شما وقت زیـادی را در خانه سپـــری می کنیـــد، خانـه تان بایـــد مکــانی راحت و دنج باشد، جایی که بتوانید با خانواده تان در آن روزهــای خوشی را بگـذرانــید. شما دوست داریــد که زمان زیـادی را در آشــپزخــانه صرف پخـتـن غذاهــای خوشمزه برای اعـــضـــای خانواده تان کنـیـد، از ایــن رو دکوراســیون خانه شما نیـــز بایـــد مطــابــق میـــل و خواســته هایتـان باشد. مبـلــی بزرگ و راحـت که بتوانیـد در روزهای تعطیـــل به صورت دسته جمـعــی روی آن بنــشــینـــید و تلویزیون تماشا کنیــد، شما را راضـــی نگه می دارد.

مرداد: کاخـــی چشــمـگیـر و منـــحـصـر بفـــرد

اگر شمــا به انـدازه کافـی پول داشتـــه باشیــد، مطمئنا یک همچـــیــن خانه ای را برای خود خواهیـد خریـد. خانه ای که چشـــم های زیـادی را به سمـت خود جذب کنـد. شمـا از ایــن که ماشـین ها برای دیدن خانـه تان ترمـز کنـند، لذت می بریـــد زیـــرا آنچـــه برای شمـا جذابیـت دارد، جلـب توجه دیگران است. اگـر بخواهــیم از دکوراسیون برایـــتـــان بگوییـــم، دکوراسیون مورد علـــاقــه شمــا دکوراســیونی کلـــاسیـک و لوکس است. دوست داریــد که تمــام وسایـــل خانــه تان لوکس و منـــحـــصـر بفـــرد باشد، درهای بزرگ، لوستـــرهــای مجـــلل و نورانـــی، مبــل های سنــگـــیـــن و سرویس های گران قیـمـت… حس یک شاهـــزاده را به شمـــا می دهـــد و همیــن برای خوشحالـــی تان کافــی اســـت.

شهریور: یک خانه جمــع و جور و کوچک

اگـر چه برخـــی از افـراد عاشـق تجمـــلـــات اند اما این موضوع در مورد شمــا صادق نیســـت. در واقع آرزوی شمــا زندگی در خانـــه ای کوچک و زیباسـت. شمـــا عاشــق چالــش ها هستـــید و زنـــدگـی در خانـــه ای کوچک این امکان را به شمـا می دهــد که با حداقـل وسایـــل زیـباتــریــن فضا را برای خود فراهـــم کنید. سبــک مینــیـمالـیـست، سبک مورد علـــاقه شمـا در دکوراسـیون خانـه است. اسراف را نمـــی پســـنـــدیــد به همین دلیل مبل هایی که انـتــخـاب می کنـید، مبــل هایـی ساده و ارزان انـــد. هر آنچــه در خانه شمـــا وجود دارد کوچک و ساده امـــا در عین حال زیبا و جذاب اســـت.

مهر: خانه ای اســتخـــردار

برای شمـا آنچـه اهـــمیـــت دارید خود خانــه نیســت، بلـــکه اســـتـخـر آن اسـت. به محض این که خانـه ای ببــینیـد که اســتـــخری مورد پســنـــد شما دارد، آن را خواهیــد خرید. برایتـان خیـلی مهــم نیـــست که داخـل آن چگونه است، به ایـن دلـیـــل که شما و میـهـمان هایـتان وقت تان را در کنـــار اســتخر خواهـید گذراند. شما از برگــزاری میهــمانـی و خوشحــال کردن دیـــگران لذت می بریــد و چه مکانــی راحـــت تر از حیـــاط برای پذیرایی میــهــمان ها؟ اگـــر چه استـخر برای شمــا در اولویت اســت امـــا وسایل خانه نیـز برایـــتـــان اهمـیت زیادی دارند. زیـبـــایی و کیــفیـت را با هیچ چیز دیگـــری عوض نمی کنیـــد. شمـا در تلـــفـــیق سبــک مدرن و سنـــتـــی استـــادیـــد و دیگـــران نیـــز ایـن هنــر شمـا را تحـــسیـــن می کنند.

آبان: خانه ای با دو بخــش کاملــا متفاوت

شمـا فرد درون گرایـی هستــیــد، از ایـن رو برای خلوت خود ارزش زیـــادی قائل اید. شمـــا لایـه های درونی زیـــادی دارید که برخی از آنـــهـا مخـــتـص خودتــان اســت، به همیـن دلــیـل دیـگـران را به سختی در آن راه می دهـیــد. خانه شمـا نیز اینــگونه اســـت.

به عنوان مثــال شمــا دوست داریـــد که مکانـی را مخــصوص میــهــمــان ها ترتـیـــب دهیــد و آن را از فضای خصوصی و شخصی تان جدا کنــید. به همـیـــن جهــت دیگــران حتـی نمـــی داننـد که به عنوان مثال اتاق خواب شما چگونه است. شمـــا عاشق جمع کردن سمـــبــل های شهـر یا کشورهــای مختــلف هستـیــد. رنگ های روشن و سنـــگیــن مانـــند قهوه ای روشن شمـا را خوشنود می کند. در خانه شمـا وسایل سحـرآمـــیـز زیـادی نیــز دیــده می شود.

آذر: کاروان مسـافربری

خانـــه ایـــده آل شمـــا خانه ای است که بتوانـــید همه جا با خودتان ببـــریـد. شایـد یک کاروان مسـافربــری بیـش از هر چیز شمــا را خوشحـــال کنـــد. نگران سختـــی آن نبــاشید، برخـــی از کاروان های مدرن انـــقــدر لوکس انـــد که بی شک می توان گفـت از خانه شما نیز راحـت ترنـــد. مطمئنا برای شمـایـــی که عشــق سفـــرید، دکوراسیون داخـلـــی آن چنـــدان اهــمیتـــی ندارد، بلکه راحـتی حرف اول را می زنــد. شما فردی با آرزوهای بزرگ هسـتـیــد و دوست دارید که خانـــه ای متـفــاوت از دیگران داشتـه باشـیــد که ایــن ماشـیـن همه آرزوهای شمــا را به واقـــعـیت تبدیل خواهد کرد.

دی: آپارتـمــان میـنـیمالیســـت

آرامــش در اولویت زندگی شمـا قرار دارد، به همــیـن دلـــیـل اسـت که خانـــه رویایــی شمـا خانــه ای به سبــک مینــیــمــالـــیست یا همـان کمـیــت گرایــی اسـت. شمـــا از میزهایـی تمــیـــیـــز و خلوت یا زمــیــنی که تنـهـا یک فرش کوچک و ساده در آن انــداخــته شده، لذت می برید. خانـه ای که چند اتاق خواب دارد و از وسایل زیـــاد خانـه شلوغ به نظـر می رســـد، تنـهـــا اســـتــرس شمــا را بیشــتر می کنـد.

اما یک آپارتمان کوچک که بتوانید تمیـیـز نگــه دارید با شخصیت شما بیـــشـتر جور در می آید. در خانـــه شما تمام وسایل سر جای خود قرار دارد. شمـا دوست نداریـــد چیــزی در خانه تان توی ذوق بزنــد، به همــیـــن دلیل از رنگ های دکوراسـیون، رنـگ های خنـثـــی مانــنــد خاکــســتــری، سفـــیــد، کرم.. را می پســنــدید.

بهــمـن: خانــه ای هوشمنــد با قابلـــیــت مدیریت انرژی

شما دوست دارید که در آیــنــده زنـــدگی کنـــید، به همـیـن دلــیـل هم از جدیــدتـــریـن تکـــنولوژی ها لذت می بریـــد. خانــه ایده آل شمـا خانـــه ای مدرن و هوشمنـد است که قابـــلـــیــت کنـــتـرل انـــرژی را داشـتـــه باشـد. شمـا از ایــن که خانه تان به طور خودکــار مصرف آب یا دمــا را کنـترل کنــد، بر سر شوق می آیــیــد. ایـــن خانـه مطــمئنا با خیـــالــپـردازی هایـــتــان جور در می آید. در داخل خانه، شمـا پنـــجـره های بزرگ را ترجیـــح می دهـید زیرا حس آزادی را به شما منــتـقـل می کنـند. اسـتـفاده از آهن در دکوراسـیون داخلـــی نیـــز برایـــتـــان لذت بخش است.

اســـفـنـــد: خانــه ای آرام

شما ترجـیـح می دهــیـــد که خانـــه تان به دور از تمام هیــاهوها باشـد، پس چه جایـــی بهـتـر از یک خانـــه در دل طبـــیــعت که آرام و ساکـــت باشد؟! در این مکـــان شمـــا می توانـیــد لحـــظات آرامی را در خلوت خود تجـــربـــه کنید و این همـان زنـدگــی ایده آل شمــاسـت. اگر در نزدیکــی خانـــه تان رودخانه ای نیـز باشـــد که دیــگـــر دنیـا برایـــتــان بهـشــت می شود.

شما دوست داریـــد که محیط خانه تان فضایـی گرم و دوستـانــه داشتــه باشـــد. از رنــگ های طبـــیعـی لذت می برید. از آنجــا که موسیقـــی نیــز به شمـا آرامــش می دهــد، داشـتن یک اتاق موسیـقــی یا پیــانو شما را نه تنهــا شاد بلکـه سرگرم نیــز خواهد کرد.

خانه مورد سلیقه متولد هر ماه به سبک رویایی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.