ویلای زیبا و رویایی روی آب خانه گیلی لانکانفوشی

خانه گیلی لانکانفوشی یکی از زیباترین ویلاها در جهان بشمار می روند این ویلا بر روی آب ساخته شده است خانه گیلی لانکانفوشی خصوصی می باشد این ویلا بنای بسیار زیبا و مدرنی دارد و طوری ساخته شده است که بر روی آب ثابت می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ویلای زیبا و رویایی روی آب خانه گیلی لانکانفوشی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :آیا اقامت در یک جای به دور برای یک‌سری روز روی یک مرداب دیدنی خواهد بود؟ در صورتی پاسخ شما به‌این سوال خیر باشد ممکن است یک اقامتگاه سری در مالدیو لحاظ شما‌را تغییر و تحول دهد . این اقامتگاه محرمانه کنیه بزرگ ترین ویلای روی آبی رنگ عالم را یدک می‌کشد و تا شعاعی برابر با سه زمین فوتبال هیچ همسایه ای در نزدیکی آن نیست . این عمارت که روی ستون هایی یگانه جای‌دارد وابسته به هتلی به اسم گیلی لانکانفوشی است که در سال ۲۰۱۵ تیتر شایسته ترین هتل عالم را به خویش اختصاص داده بود .

ویلای مذکور سقف های گالی پوش سنتی دارااست که با ساختار منزل ها در مالدیو کاملاً مطابقت و همخوانی داراست البته این یکی با چهار اتاق خواب , یک تالار سینما , آشپزحانه و ساختاری مشابه سرسره که بی واسطه شما‌را به دورن مرداب می فرستد , از هر منزل مجلل دیگری درین سرزمین متمایز است . جای تعجب ندارد که‌این ویلای زیاد گران قیمت مکانی دلخواه و دوست داشتنی براث اشخاص زیاد ثروتمند بوده که در پی یک مکان تفریحی کاملاً سری و با میزان مضاعف متعددی دور و بر می گردند . در واقع این ویلا بیشتراز ۱۸٫۰۰۰ فوت مربع مساحت داراست . یک راننده قایقی میهمان ها را از اقامتگاه حیاتی منتقل می نماید که در زمان این دوران از مناظر خوشگل و بی سابقه مرداب اطراف این اقامتگاه لذت خواهید پیروزی .

این اقامتگاه دو طبقه در دیدگاه اولیه چنان بزرگ به لحاظ می‌رسد که بر زیبایی و مخصوص بودن آن می‌افزاید . به محض وصال بدین عمارت بزرگ , قایق در اختیار میهمان ها قرار گرفته تا هر زمان که خواستند از فضای یاد انگیز اطراف اقامتگاه خویش دیدن نمایند , در حالی که خویش را از باقی عالم کاملاً جدا افتاده می‌بینند . فقط چیزهایی که در حوالی این عمارت به مهمان‌ها خوشامد خواهند ذکر کرد , ماهی های استوایی , ماهی های مرکب , سفره ماهی های غول پیکر دوست داشتنی و لاک پشت های دریایی است که در نزدیکی آقامتگاه پرسه می زنند . ساخت این ویلا در سال ۲۰۰۴ و صرفا با دو اتاق خواب , یک آشپزخانه , یک چشمه آب گرم و یک محل سرو خوراک آغاز شد . البته خیلی زود معلوم شوید که دو اتاق خواب برای دعوت شدگان کافی نخواهد بود .

خانواده های پادشاهی و ثروتمند که از مشتریان مستمر این عمارت می باشند همواره تقاضای اقامتگاهی دارنده بیش تر از دو اتاق خواب را داشتند به گونه ای که هشت یا این که خیر نفر را بتوانند در خویش جای دهند . بعداز چندین نوسازی ها و ارتقاها در سال ۲۰۱۵ , این اقامتگاه محرمانه دارنده جهار اتاق خواب زیاد گران‌قیمت شده‌است و می توان اتاق مطالعه را هم در صورت نیاز به یک اتاق خواب کوچک دیگر تبدیل کرد . راهروهای بلند چوبی , عرشه ها و آلاچیق های متنوع , یک استخر بزرگ مجهز به سونا و اتاق بخار , آشپزخانه بزرگ و کاملاً مجهز , یک سالن ورزشی کوچک , یک تالار سینما , یک محل استراحت با نمای گشوده , ایوان های سقفی دارنده نیمکت , گرمابه های بزرگ و یک استخر بزرگ ۶۸۰ فوت مربعی با آب نو به نیکی توانسته حیث مشتریان این اقامتگاه را به خویش جلب نماید .

هر چند در سالهای اخیر تغییرات متعددی در‌این عمارت چهره داده ولی نمای کلی و ماهیت آن کماکان مراقبت شده‌است . در ساخت و مرمت این عمارت تاکید اساسی بر روی طبیعت اطراف بوده و با استفاده از مصالح بادوام و مخلوط کردن فرهنگ وتمدن و سنت مالدیو با این اقلام , بافت ارگانیک و سنتی آن مراقبت شده‌است . سقف های گالی پوش شده نظیر کلیه عمارت های تفریحی دیگر در مالدیو از کاجان ایجاد شده است ; شاخه ی یک درخت خرمای منحصر که مردم سابق مالدیو از آن برای ساخت سقف منزل های خویش استفاده می کردند . مبلمان این عمارت از چوب ساج هندی و سرو و کاسارینای استرالیایی تاسیس شده است .

اکثر زمان ها خانواده ها درین عمارت بومی می‌شوند . گهگاه هم دوستانی برای برگزاری یک پای کوبی به دنیا آمدن یا این که سالگرد یک حادثه بزرگ به‌این عمارت می‌آیند و در تمام این مقطع دو مستخدم در اختیار آن‌ها خواهند بود . ولی اقامت در‌این ویلای روی آبی‌رنگ شبی ۱۴٫۷۰۰ هزینه خواهد داشت . همت شده که‌این عمارت ظاهری دوچندان در حدود طبیعت داشته و از وب و تلویزیون های پلاسمای بزرگ در آن خبری نیست . در واقع هدف اصلی از اقامت در این ویلای بزرگ و زیبا احساس آرامش و تنهایی کردن و دور بودن از هیاهو و شلوغی زندگی شهری است.

ویلای زیبا و رویایی روی آب خانه گیلی لانکانفوشی

ویلای زیبا و رویایی روی آب خانه گیلی لانکانفوشی

ویلای زیبا و رویایی روی آب خانه گیلی لانکانفوشی

ویلای زیبا و رویایی روی آب خانه گیلی لانکانفوشی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.