خسارات فراوان حریق در پارکینگ یک مکان تجاری

حریق و آتش سوزی باعث شد یک مرکز تجاری سوخته و از بین برود آتش نشان های زیادی در این مکان حضور پیدا نمودند تا این آتش را زودتر خاموش نمایند این حریق در تهران رخ داد و بی احتیاطی یک فرد گزارش شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خسارات فراوان حریق در پارکینگ یک مکان تجاری را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سـخـــنــگوی سازمان آتـــش نشـانـــی تهـــران از وقوع حریـق در پارکــینــگ یک ساخــتـــمـان تجـاری اداری خبر داد.

سید جلال ملـکـی در مورد این حادثـــه گفـــت: ساعت 10:14 امـــروز این حادثه به سامــانه 125 شهـــرداری تهران اعلام شد و بلـــافــاصلــه سه ایسـتگـــاه با تجـــهیـزات تنـــفسـی به محـل حادثـه اعـزام شدند.

وی با اشاره به ایـنـکـــه حریق در طبــقـــه منــهـای یک که پارکینـــگ ساخــتمان بود رخ داد گفت: در این طبـــقـه شش دســـتـگاه خودرو قرار داشـت که دو دســـتـگـــاه پراید و تیـبــا دچار آتـش سوزی شدنــد و به دنبال آن دود غلـــیــظی به بیــرون متـصـاعد می‌شـد. به گونه‌ـای که این دود از محــلــهــ‌های اطراف نیــز قابل مشــاهـــده بود.

سخـنــگوی سازمان آتش نشـــانی و خدمات ایمنی شهر تهــران با اشاره به اینــکه در طبــقه همـــکف 10، 12 باب مغـــازه وجود داشـــت و طبــقه اول مربوط به دفاتــر اداری ساختمـــان بود اضــافــه کرد: دود زیادی به طبــقات بالــای ساخــتـمان و ساخـــتــمــان‌ـــهای مجاور در حال سرایـت بود و با توجه به ایـــنکــه احــتـــمال می‌رفت در ایـن وضعـــیت افـــرادی محبوس شده باشنـد گروهی ماموریـــت خارج کردن ایـــن افراد را به عهده گرفتنــد و به ایـن ساخـــتـمان و ساختـــمـــان‌ـــهـای دیگر مراجـــعــه کردنــد. گروه دیـــگـــر به طبـقـه منـهـــای یک رفتند و علــی رغـــم ایــنکـه دود و حرارت شدیـــدی وجود داشـــت و ورود را با مشـکــلـــاتـی مواجـــه می‌ـکــرد آتشنـشانـــان موفق شدند به کانون آتش سوزی برسند و قبـل از ایـــنـــکـه چهار دســـتگـــاه خودروی دیـــگـر دچار حریق شوند آتـش را تحـــت کنــترل درآورنـــد.

ملـــکی ادامـه داد: در پارکینگ علــاوه بر خودرو لوازمــی مانــند فرش و پارچـه به صورت ناایـمن روی هم انـبـــاشته شدنـد و کاملـــا شعـلــه‌ور بودنــد. الــبـــته بایــد بررسـی شود که ابـــتـــدا این لوازم شعلـه ور شد و به خودروها سرایــت کرد یا برعـــکــس.

سخنـگوی سازمـان آتش نشـانی و خدمــات ایمنــی شهـر تهران با بیــان ایــنــکـه ایـن حادثــه مصــدوم و تلـفـات جانــی نداشـــت، گفـــت: آتش نشانــان خیـلی زود توانــستند آتــش را تحــت کنـــتــرل درآورند و حدود 50 نفر را نیـز به سلــامـت از ساخــتـــمانی که دچــار حریـــق شده بود و ساختمـــان‌های مجــاور خارج کننـد.

به گفـــته ملـکی، در حال حاضـــر عوامل آتــش نشانــی مشغول لکـــه گیری و تخــلیـــه دود هســتنـد و تا دقایقـی دیـــگر عمــلــیات به پایـــان خواهد رسید و محـــل تحویل مالکـــان و عوامــل انـتـــظــامـی داده خواهـــد شد.

خسارات فراوان حریق در پارکینگ یک مکان تجاری + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.