خصوصیات اخلاقی مرد متولد دی در سکس و رابطه عاشقانه

خصوصیات اخلاقی مرد متولد دی که برای خانم های بسیار مهم می باشد و دوست دارند از ویژگی های اخلاقی مردان متولد دی ماه با خبر شوند و بدانند مرد رویاهایشان این خصوصیات را دارند و چگونه برای رابطه عاشقانه اقدام نمایند در ادامه جزئیات بیشتر خصوصیات اخلاقی مرد متولد دی در سکس و رابطه عاشقانه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

قدرت طلب , خانواده دوست , خوددار و سرد , و در میدان عشق و علاقه کم صحبت و کم تظاهر از ویژگیهای حیاتی مرد متولد دی ماه است . پدری بدون شوخی و کم آب البته کریم ومهربان و دلسوز , وی رده را به گنج ترجیح می‌دهد . مرد متولد دی دیواری ظاهرا غیر قابل عبور دور خویش میکشد , وی در عین هم اکنون تا حدی وحشیانه و زیاد مصمم است . هرچند در بدو امرچنین به حیث می‌رسد که خواستار دوری کشف کردن از دیگر افراد و عزلت گزینی است , البته خیر فقط در حقیقت به این شکل نیست , بلکه در‌حالتی که عالی توجه فرمایید , میبینید که مضاعف نیز جاه طلب و آوازه پرست است . یک چنین دو گانگی در کارها عشقی وی هم به دیده میخورد , بنابراین که با وجود آنکه مشقت بار رویایی هست , سیاره زحل , ‌ یعنی جرم سلوی که حاکم بر رفتار و کردار وی است ذ , نظیر یک ترمز کارکشته جلوی ابراز احساسات او را می‌گیرد .

این سیاره به صورت مداوم از وی می‌خواهد که موجودی آهسته , ‌ اهل فعالیت و دور از شوخی باشد . این اعمال نقوذ که در واقع خلاف با خصوصیات ذاتی اوست , برخی اوقات باعث به رمز زدن کارهایی از وی میشود که موجب تعجب اطرافیانش می گردد .

شاید اولی چیزی که در یک مرد متولد دی لحاظ شما‌را به خویش جلب می نماید , لهجه نیش دار اوست , البته اندکی سپس میبینید که در این باره هم تناقض خاصی در اوست . بدین ترتیب که متوجه می‌شوید کلمه ها و جملا‌ت ناخوش آیند وی از روی قصد و نیت خاصی نیست و اندکی بعداز آنکه یک چنین جملاتی از دهانش بیرون شد , عملکرد می نماید آن را رفع و رجوع و برگشت نماید .

در حالتی‌که بتوانید پا به خلوت باطن یک مرد متولد دی بگذارید , با کمال تعجب در ارگان وی موجودی می‌بینید سرشار از شور و نشاط , و دستخوش رؤیاهای طلایی و آرزومند دستیابی به بی قیدی و آزادی های بی حد و حصر که کلیه این تمایلات و آمال به صورت سربسته در وجود وی نهفته باقی مانده و کم کم پهنا وجود می نماید . در هفته ها و چه بسا ماه های اولیه شناخت خویش با یک مرد متولد دی این توهم به شما دست می‌دهد که وصال به منصب خوب را بر هر چیز دیگری ترجیح میدهد و در حالتی‌که از او پرسیده شود که بین شما ( عشق و علاقه ) و یک منزلت پر رنگ می بایست یکی را تعیین نماید فارغ از کوچکترین شک رده را تعیین خواهد کرد , البته درصورتی که تنها قدری طاقت به خرج بدهید , ‌ خواهید روئت کرد که قضاوت شما تا چه حد خطا آمیز بوده است و در سینه وی چه قلب گرم و شیفته پیشه ای در درحال حاضر تپیدن است . بعداز درک کردن به حقیقت فرمان خوبتر است به آنچه که دستگیرتان شده اکتفا نمائید .
به عبارت دیگر هیچ زمان توقع نداشته باشید که گفتار و اخلاق او نشان دهنده این گزینش درونی باشد چون مرد متولد دی کمتر به عشق و علاقه خویش اعتراف می نماید . در حقیقت سیاره زحل با اقتدار خویش هیچ وقت اذن نخواهد بخشید که اعترافات صادقانه بر گویش متولد دی ماه ظواهر بشود و تامل ها و تمایلات باطنی وی صریح گردد . مرد متولد دی چنین وانمود می نماید که به هیچ عنوان نیازی به تمجید ندارد و چه بسا به هنگام شنیدن تعریف نیز به شدت بازدارنده از ظواهر شدن رضایت خاطر و شادمانی عمیق خود می گردد , البته حقیقت این است که وی با تمام وجود خواستار آن است که مرتبا به او بگویید که چه مرد عالی , زرنگ , خوش قد و قامت , خواستنی و جالبی است . مرد متولد دی جاه و منزلت را به گنج ترجیح می‌دهد و قلبا مایل است رئیس کل و وزیر باشد تا یک بازرگان ثروتمند اما گمنام . چه بسا گنج برای وی وسیله کسب اقتدار و آوازه است .

در معاش مرد متولد دی نکته جالبی موجود است که منحصر به فرد به خویش اوست و آن این است که در جوانی دوچندان بدون شوخی است البته به ندرت که پا به سن می‌گذارد , ‌ قابل انعطاف می گردد تا جایی که در میانسالی ,تبدیل به یک بشر خوش مشرب و اجتماعی می‌شود , بدین ترتیب درصورتی که شما همسر وی می‌باشید , با ایراد خاصی در معاش خویش مواجه می باشید و از یک لحاظ مدار معاش شما مغایر زنان دیگر در تکان معکوس میچرخد , براین اساس که زنان دیگر بایستی در اوایل معاش دندان روی جگر بگذارند و راز به هوایی های شوهر خویش را تحمل نمایند . به‌این آرزو که بعد از پا به سن گذاشتن راز به رویه و آهسته خواهند شد , در حالی که شما صحیح برعکس در اولِ معاش خیالتان از بابت رمز به هوایی و هوسبازی آقا به طور کامل راحت خواهد بود البته هر چه که آقا پا به سن بگذارد , خطر دلداده شدنش بیشتر است . وی به صورت حتم به شما سفارش نخواهد کرد که ماه عسل خویش را در پاریس بگذرانید , البته هیچ بعید نیست که سی سال آن گاه با پافشاری از شما بخواهد که سفری به تاج محل هندوستان بکنید چون شنیده است که شب های مهتابی آن فراوان عاشقانه است .

یک چنین حالتی لااقل از یک لحاظ مضاعف عالی است و آن پیش نیامدن احتمال جدایی و طلاق در دهه نخستین معاش است . در سالیان اولیه معاش هیچ زنی به مقدار شما خیالش از جانب همسرش راحت نخواهد بود , ولی اما این احتمال موجود هست که بعد ها فیل وی یاد هندوستان نماید که در‌این حالت هم زمینه به دو عامل بزرگ هیچ گاه دورازشوخی نخواهد بود : اولیه این‌که در سنین دربین سالی دیگر آن شور و هیجان جوانی در او نیست و دوم این که مرد متولد دی حقیقتا شیدا منزل و خانواده خواهد شد , لذا الفت و وحدت خانوادگی بازدارنده از بوالهوسی های مخرب و آزار دهنده او می گردد . عشق و علاقه این مرد به خانواده ای که در آن متولد و بزرگ شده‌است , خیر فقط با ورود شما به معاش از بین نمی رود بلکه تقلیل نیز پیدا نمیکند و خیلی به نفع شماست که کارایی فرمایید نسبت به والدین و برادران وی عشق و علاقه مندی از خویش نشان بدهید .

ولی این قابلیت موجود هست که شما اورا ظاهرا نسبت به خانواده خویش بی تفاوت ملاحظه کنید , به شما پیشنهاد میکنم که گول این وضعیت ظاهری را نخورید و خدای نکرده لهجه به بدگویی از خواهر شوهر و مامان شوهر گشوده نکنید و یا این که نسبت به آنان بی توجهی و بی علاقگی از خویش نشان ندهید , کافی است صرفا یک رخداد ناراحت کننده برای در دست گرفتن یکی‌از اعضای خانواده او روی بدهد تا مشاهده کنید چطور در دست گرفتن ظاهری خویش را از دست می‌دهد و علاقه پوشیده و باطنی او یک دفعه صریح میشود . مرد متولد دی به صورت مطلق دختری را برای همسری گزینش می نماید که مادری مثال و زنی منزل دار باشد . وی در عین درحال حاضر از زن خویش توقع دارد که خیلی خوش جامه و شیک و مدام تروتمیز باشد
مطمئن باشید که در‌حالتی که تنها یک روز رمز و وضع و اوضاع شما تر و تمیز نباشد یا این که در غایت صراحت آن را مستقیما به فیس شما می‌کشد و یا این که با واکنش و به صورت غیر بی واسطه در خوی و گفتارش اثری صریح از اعتراض خویش بدهید , یک کتال شعر است , ‌ و هر قدر این کتاب شاعرانه خیس باشد , خوب تر است . ابراز عشق و علاقه را بایستی به او یاد بدهید , در غیر این صورت برای تمام قدمت از شنیدن جملا‌ت عاشقانه و کلمه ها قشنگ از دهن وی محروم خواهید ماند .
وی خاطر می نماید همین قدر که شمارا همسری خود تعیین کرده , همین قدر که هر روز بعد از اتمام عمل به خانه میاید , همین که شما در انجام شغل های خانه و رسیدگی به کارها نوباوه ها مختار نهاده کافی است که علاقه وی به شما اثبات نماید و دیگر نیازی بدین نیست که‌این مقاله را به لهجه نیز بیاورد . تحت عنوان بابا , وی حقیقتا یک مدیر با جذبه است و خویش را در رأس خانواده حس می نماید و این شم تابع زمان و مکان نیست ;
به‌این مفهوم که چه در رمز میز خوراک در خانه و چه بر رمز سفره ای که در یک گردش خانوادگی روی علف های کویر پهن می گردد , ‌ وی بر بالای سفره می نشیند و وضعیت برتر خویش را حفظ می کند .

بابا متولد دی از طفل های خویش می‌خواهد که کودکانی فرمان بردار و باانضباط باشند , علیه به مراد های ایشان نظیر خرید یک دوچرخه و یا این که بر پا کردن یک جشن و پای کوبی میلاد بزرگ پاسخ مثبت می‌دهد چه بسا چنانچه انجام یک چنین کارهایی فشار متعددی به میزان دارایی خانواده وارد بیاورد . بابا متولد دی مراقب خلق و خوی و خلق و خوی خردسالان خویش میباشد و هیچ نکته ای را فراموش نمی‌کند . خلق وی با کودک هایش کم آب و قانونی به لحاظ میرسد و شما برای تغییر دادن یک چنین منش ای اولا بایستی مرتبا به او گوشزد نمایید که با طفل ها خیلی کم آب و قانونی نباشد و از سوی دیگر به نوباوه ها یاد بدهید که از ابراز عشق و علاقه به پدرشان کوتاهی نکنند , زیرا وی تشنه احترام و محبت است و ادای احترام در حق وی موجب تقویت خود‌با‌وری در وجودش می‌شود . مرد متولد دی هیچ گاه از روی هوی و هوس وصلت نمی‌کند و به همین جهت کمتر واقعه می افتد که فعالیت وی با همذسرش به طلاق بکشد .

مبنی بر آمار جان دار , مردان متولد دی خیلی کمتر از متولدین ماه های دیگر کارشان به دادگاه و جدایی می افتد , با وجود این می بایست دقت ظریف داشته باشید که هیچ زمان اورا درین بن بست قرار ندهید . در صورتی‌که روزی به‌این سود رسد که همسر قابل قبولی برای وی نیستید و یا این که خطایی از شما روءیت کرد که به حیث او به هیچ وجه قابل رحمت فقدان , در آن صورت هیچ وقت اقبال دوم به شما نخواهد بخشید و سریعا ارتباط خویش را با شما انقطاع خواهد کرد . به عبارت دیگر , برای مرد متولد دی زناشویی در هر سطح توأم با محاسبه است . در سالیان نخستین معاش از نظم و ترتیب چنین مردی حقیقتا تعجب خواهید کرد , وی هر هفته در یک روز و یک ساعت مشخص و معلوم برای پدر و مادر خویش ورقه می نویسد , در یک روز و یک ساعت مشخص به فلان خویشان خود گوشی تلفن می‌زند , رمز ساعت چای یا این که قهوه مینوشد , فلان جامه خویش را همشه در سمت چپ یا این که راست کمد معلق می نماید و کفش هایش را در طول روز معینی از هفته واکس می‌زند و خلاصه نظم در هر کارش دقیقا جریان داراست .

از لحاظ کارها جنسی ظاهرا سردتر از مردان دیگر به لحاظ می‌رسد , در حالی که‌این سرد مزاجی ظاهری است , بدین مضمون‌ که وی تنها از نگاه زبانی و ابراز عشق و علاقه سردتر وی مردان دیگر است و درغیر صورت می توان ذکر کرد که از دیگرافراد یک گام نیز جلوتر است . زنانی که در میدان عشق و علاقه به شوهرچرب گویش و دلداده پیشه نیازمند می باشند , از برخورد با مرد متولد دی حس فقدان می نمایند چون شخصیت وی با اخلاق و رفتار شیفته پیشانه سازش ندارد . وی مغایر اکثر وقت ها مردها هر قدر بیشتر پا به سن می‌گذارد , سرزنده خیس و شاداب خیس میگردد و از این لحاظ مسیر معاش شما در مغایر جهت اکثر وقت ها زن های دیگر است .

وی هیچ وقت در نقش یک دلداده دل خسته ظواهر نمیشود , ولی شعله عشق هیچوقت در دل او خاموش نخواهد شد و این شعر نگهدارنده که می گوید : « آتشی که نمیرد مدام در دل ماست » در باره او کاملاصادق است .

حمایت مرد متولد دی از همسر و فرزندانش بسیار و دور از شوخی است و این مرد با گذشت زمان تغییر‌و تحول پیدا نمی‌کند . برای وی شما مدام به عبارتی دختر جوانی میباشید که در روزهای نخستین شناخت با وی بوده اید و فرزندانش هم مدام خردسالان وی می باشند چه بسا در‌حالتی که خویش مالک خردسال ها متفاوت باشند و به شغل وزارت برسند .

 

خصوصیات اخلاقی مرد متولد دی در سکس و رابطه عاشقانه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.