خواننده شدن بهنوش بختیاری جنجال آفرید

بهنوش بختیاری بازیگر زن ایرانی خواننده شد این خبری بود که درفضای مجازی خیلی زود منتشر شده و همه شگفت زده نمود بهنوش بختیاری یکی از بازیگران حایشه ساز می باشد که همیشه خبرهایی جنجالی را از این خواننده در فضای مجازی می شنویم و الان هم خواننده شدنش در یک گروه باعث تعجب شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خواننده شدن بهنوش بختیاری جنجال آفرید را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بهنوش بختیاری بازیگر زن

به گزارش سایت دانستن: کنسرت گروه ستاره قطبی با حضور بهنوش بختیاری به عنوان خواننده روزهای پنجشنبه چهارم و جمعه پنجم مرداد ساعت ۱۴ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.


همکاری بهنوش بختیاری با گروه پلاریس

بهار ایلچی (سرپرست گروه ستاره قطبی Polaris) در مورد کنسرت چهارم و پنجم مرداد این گروه در تالار وحدت توضیح داد: ما مانند اجراهای قبلی‌مان با چند خواننده کار می‌کنیم که به زبان‌های فارسی، هندی، انگلیسی، فرانسوی و عربی آواز می‌خوانند و همین‌طور آوازهای فولکلور به زبان‌های کردی، لری، آذری، جنوبی و… این خوانندگان شامل خودم، بهنوش بختیاری، مهشید مولایی، مینا دریس، نگین رشیدی، رایسا آوانسیان، کیانا کرمانیان و احتمالا تعدادی دیگر خواهند بود. ارکستر ما ۱۲ نفره است با حضور نوازندگانی که همگی تحصیلات آکادمیک موسیقی دارند.
همکاری بهنوش بختیاری بازیگر زن با گروه پلاریس

او در مورد همکاری با بهنوش بختیاری توضیح داد: همکاری ما با بهنوش بختیاری تقریبا از دو سال پیش در قالب تمرین شروع شده و او قرار است در کنسرت چهارم و پنجم مرداد برای اولین بار روی صحنه بیاید.


تصویری از بهنوش بختیاری در کنار پدر و مادرش

ایلچی در مورد مشکلات بانوان برای اجرای کنسرت گفت: سالن‌هایی که بانوان می‌توانند در آن‌ها روی صحنه بروند بسیار محدود است؛ یکی فرهنگسرای نیاوران و دیگری تالار وحدت. جز این‌ها اجازه اجرا در سالن دیگری به بانوان داده نمی‌شود و مسئله اصلی اینجاست که با توجه به عدم اجازه به آقایان برای ورود به محل برگزاری کنسرت بانوان حتی پیش از اجرا و کمبود و گاهی نبود مسئولان فنی زن، در قسمت‌های مختلف اعم از نورپردازی، صدابرداری و استفاده از امکانات ماشینری سالن عملا نمی‌توان از هیچکدام از این‌ها مخصوصا در تالار وحدت که واجد این امکانات است، استفاده کرد.

چون عملا هیچ مسئول فنی زنی حضور ندارد تا به عنوان مثال اگر خواستید خواننده‌تان روی سن راه برود و جابجا بشود نور را همراه با او حرکت دهد. از آن بدتر، ساعت وحشتناکی است که برای کنسرت بانوان درنظر گرفته می‌شود، قبل‌تر ۱۵ تا ۱۷ بود و ما با هر زحمتی که بود خودمان را وفق داده بودیم اما حالا شده است ۱۴ تا ۱۶٫ اینکه زنان لطف می‌کنند و در این ساعت به تماشای کنسرت بانوان می‌آیند واقعا قابل تقدیر است.

او در مورد عدم حضور متصدیان فنی زن تصریح کرد: در قسمت نور و صدا دو نفر هستند که به ما کمک می‌کنند ولی برای حرکت دادن سِن و استفاده از امکانات ماشینری هیچ کسی نیست و صرفا سِنی را که از قبل نهایتا یک بخشش را کمی بالاتر برده‌اند و سطحی متقاطع درست کرده‌اند در اختیارمان می‌گذارند و خودمان امکان هیچگونه جابه‌جایی سطوح را در اختیار نداریم. یعنی اگر طرحی هم داشته باشید امکان اجرایی کردنش نیست.

خواننده شدن بهنوش بختیاری جنجال آفرید + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.