عکس جنجالی خواهران منصوریان با حسن روحانی

خواهران منصوریان ووشوکاران در ایران ایران می باشد ووشو یکی از ورزش های پر طرفدار در ایران می باشد ولی بانوان کمتر در این زمینه فعالیت می نمایند خواهران منصوریان به تازگی یک عکس بسیار زیبایی را در فضای مجازی منتشر نموده اند که در کنار حسن روحانی رئیس جمهور یک سلفی گرفته اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس جنجالی خواهران منصوریان با حسن روحانی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سهـیلا منـــصوریان قهـــرمان وشوو ایران با انتـــشـــار ایـــن عکــس در اینـستـاگـــرام خودنوشت: دیـــدار صمیــمـــی با رئیس جمـهور ایـران

ورزش امروز زنـــان ایــران، نام های مهـمـی دارد که یکی از آنهـا،ـ‌ خواهــران منـصوریان در ورزش وشوو هســتــند. الـــهـــه، شهـربانو و سهیلا منصوریان، نوابـــغ ووشو در ایـــرانو جهان هســتـند که توانسـتــه انــد با اتـــکا به قدرت بدنی و عزمـی جزم، در یکـی ازسخـت تریـــن رشـته های ورزشــی رزمی ، برای ایران، افتخــارات جهانـــی کســب کنــنـــد.در تاریـــخ ورزش ایـران، حضور سه خواهر قهرمانــی در یک رشته ورزشی وشوو سابــقه نداشتـــه اســت.


سلفی خواهـــران منصوریان با روحانـــی رئیس جمــهور کشورمـان

فیلـــم خواهران منـــصوریـان ووشوکاران ایـــران

خواهران منصوریان ووشوکاران ایران، تاکنون موضوع چنــد فیلــم مســـتند ورزشــی همـشـده انـد. فیـــلم خواهــران قریـــب که مبــارزات ورزشــی الهـــه و شهـربـــانو در مســابـقـــات آسـیـایـــیــاینچئون کره جنوبی را به تصویر کشیـد و مسـتـنــدی به نام صفــر تا سکو به کارگردانیسحــر مصـــیبــی که روایــتـی از زندگی سه قهـرمـان ورزش بانوان ایـــران در رشتـــه وشوو استو حضور موفقـی در سیـنـــما حقیـقـــت را در کارنامه دارد و در سی و پنـجمیـــن جشـــنواره فیـلم فجـر نیــز به نمایــش در آمـد از آن جمــلـه اسـت.


خواهـران منـــصوریان

فیلـــم صفـرتا سکو ساخـــتــه سحر مصــیبـــی، جایـزه “نـــشـــان فیـروزهــ” بهـتـرین فیـلم مســـتنــدجشـــنواره حقیـــقت را در سال ۹۵ از آن خود کرد که با اســـتـقبال گســـتـرده تمــاشـاگـران ایـــن دوره از رقابــت ها مواجــه شد.


الــهـــه و سهیلا و شهـربـانو

ورزش رزمــی ووشو، ترکــیبی از بوکس و تکواندو بوده و از سخـــت تریـن ورزش ها بهخـــصوص برای بانوان به شمـــار می رود. عشق به ووشو در میــان خواهــران افـــسـانـــه ایووشوکار ایران سبـــب شد تا آنـــهـا، راه پایتـخــت را برگــزیــده و در باشـــگـاه های تهــران مشغول به تمریــن شوند.

الـــهه منصوریــان، یکی از خواهـــران افسانــه ای ووشو ایران، در سمیــرم اصــفهان متولد شده اسـت.خواهـــرانــش وی را تکنیکــی تر از خودشان می دانــنـــد و علـــت ورودشـــان به صحنـــه ورزش ووشو را حمـــایت های خواهــرشـــان الــهــه می دانـــند.

عکس جنجالی خواهران منصوریان با حسن روحانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.