خواهر کشی توسط سه برادر بی رحم در اندیمشک

سه بردار بی رحم خواهرشان را با شال و روسری خفه نموده و به رودخانه زال انداختند و به ماموران پلیس گفتند خواهرشان به رودخانه افتاده و خفه شده است برادران این دختر بدبخت اعتراف نموده و علت قتل را اختلاف خانوادگی بیان نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خواهر کشی توسط سه برادر بی رحم در اندیمشک را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

خفـــه کردن خواهـر توسط ۳ برادرش

۳ برادر در شهــرستان انـــدیـمشـک بعــد از به قتل رسـاندن خواهــر جوان خود، جنــازه وی را در رودخانه زال ایـــن شهـرســـتان انـــداختنــد.

سردار حیدر عباس زاده، رئیس پلـیـــس اســـتــان خوزســتـان با تایید ایــن خبر گفت:در پی اعلام خبـــری مبنـــی بر کشـف جنـازه دخــتــر جوانی در رودخـــانه پل زال در یکی از منـــاطق شهرسـتـــان اندیمشــک، فوراً دستور ویژه جهت تحقیـق، بررسـی و کشـــف موضوع به ماموران شعـبــه قتل پلــیـــس آگاهـــی شهرسـتـان به صورت ویژه ابلاغ شد.

سردار حیدر عباس زاده

وی افزود:ماموران پلــیــس آگاهی شهـــرســتان انــدیمشک با انـجــام اقـدامـات تخـصــصـــی و بررسی آثـــار بجـــای مانـده در کمــتر از ۷ ساعــت به حقــیقــت موضوع پی بردنـــد که در بررسـی های مقـــدماتـی معلوم شد مقــتول زن جوانـــی بوده که آثــار خفگی بر روی بدن وی مشهود اســت.

عباس زاده بیـان داشـت:کارآگاهـان پلــیس با اقدامـــات علـــمـی پی به هویت مقتول برده و در ادامـه تحقــیـقات، عامـــلان قتل نیز که ۳ تن از برادران مقتول بودنـــد شناسایـــی و با هماهنگی قضــایـی در عملیاتـــی منـــســـجم و هدفمـند دسـتـــگیـــر کردنـد.

وی در ادامـــه تصریــح کرد:متــهمان پس از رویارویی با شواهــد و قرائن به بزه انتــسابـــی و خفــه کردن خواهرشان به وسیـــلــه روسری اعـتـراف و انــگیـزه خود را اختــلافات قبلـی عنوان کردند.

رئیس پلـــیس اسـتان خوزستان در پایــان خاطـــرنشان کرد:متــهمـــان بعــد از تشــکـــیـــل پرونده جهت سیـر مراحل قانونی راهـی مرجـــع قضــایــی شدنـــد.

خواهر کشی توسط سه برادر بی رحم در اندیمشک

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.