خودروهای شاسی بلند با اندازه کوچک در بازار خودرو ایران

خودروهای شاسی بلند که در بازار ایران وجود دارند برخی از آنها اندازه و طرح متفاوتی دارد بسیاری از این خودروها در بازار ایران بسیار پر مخاطب می باشد شاسی بلند های کوچک در بین بسیاری از افراد در ایران خواهان زیادی دارند و خیلی از خانم ها دوست دارند از شاسی بلند های کوچک استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودروهای شاسی بلند با اندازه کوچک در بازار خودرو ایران را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم بهترین شاسی بلندهای کوچک یا این که کراس اوورهای کامپکت بازار کشور‌ایران دربرگیرنده تویوتا سی اچ آر , پژو ۲۰۰۸ , رنو کپچر , نیسان مزاح و سانگ یانگ تیوولی را مقایسه کنیم .

این ایام , خودروهای کراس اوور کامپکت یا این که شاسی بلندهای کوچک از رده و محبوبیت خاصی در بازار کشور‌ایران برخوردار می باشند و شرکت‌های متفاوت هم از این محبوبیت استفاده کرده و مدل‌های متنوع را در‌این سگمنت خودرویی روانه بازار میکنند . سانگ یانگ تیوولی , رنو کپچر , نیسان مزاح و تویوتا سی اچ آر اعم از این خودروها می باشند و از مدتی پیش هم جمهوری اسلامی ایران ماشین ساخت پژو ۲۰۰۸ را شروع کرده تا بازار این شاسی بلندهای کوچک بیش تر از مدام داغ و رقابتی شود .

 

مبنی بر آمار پخش شده در ۸ ماه در آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی , ۱۳۷ هزار دستگاه رنو کپچر , ۱۲۳ هزار دستگاه پژو ۲۰۰۸ , ۶۰ هزار دستگاه نیسان طنز , ۵ هزار دستگاه سانگ یانگ تیوولی و ۷۷ هزار دستگاه تویوتا سی اچ آر به فروش رفته است . درپی با این تولیدات بیشتر آشنا می‌شویم :

 

۱ . تویوتا سی اچ آر هیبریدی ( Toyota CHR Hybrid )

کمپانی خودروسازی تویوتا با تولید این جور عملکرد کرده تا رانندگی اسپورت را با شم توان خودروهای شاسی بلند ادغام نماید . این ماشین از پباده سازی دیدنی و جذابی شامل است البته این مقدار جذابیت در آپشن‌ها و هندلینگ آن چشم نمیشود .

پیشرانه : ۱ . ۸ لیتری با توان ۱۲۲ اسب بخار
سیستم چهار چرخ محرک ( AWD )
گیربکس CVT مولتی درایو
ایمنی : ۵ ستاره از یورو انکپ
بها در بازار کشور‌ایران : ۱۸۰ تا ۲۳۰ میلیون تومان

 

۲ . نیسان شوخی ( Nissan Juke )

این کراس اوور کوچک ژاپنی با پباده سازی متعدد و تا حدودی تعجب آور و بیرون از عرف و ولی به خاطر سوابق عالی این موسسه خودروسازی در کشورمان پیروز شده در زمان زمان مقداری به محبوبیت خیر در بین مشتریان دست پیدا نماید و فروش آن هم نسبتا راضی‌کننده بوده است .

پیشرانه : ۱ . ۶ لیتری با توان ۱۲۷ اسب بخار
سیستم چهار چرخ محرک ( AWD ) با در دست گرفتن دستی
گیربکس خودکار CVT
ایمنی : ۵ ستاره از موسسه یورو انکپ
ارزش در بازار جمهوری اسلامی ایران : بین ۱۴۰ تا ۱۹۰ میلیون تومان

۳ . رنو کپچر ( Renault Captur )

رنو کپچر یک کدام از ارزان‌ترین گزینه‌های حاضر در لیست شایسته ترین شاسی بلندهای کوچک بازار جمهوری اسلامی ایران است . این محصول امروزی با تکنولوژی‌های ارتباطی , وزن ۱۱۸۰ کیلوگرمی و سواری و هندلینگ راحت به وسیله جمهوری اسلامی ایران اتومبیل در بازار جمهوری اسلامی ایران عرضه میشود و طرف داران متعددی هم پیدا نموده است .

پیشرانه : ۱ . ۲ لیتری توربو با توان ۱۲۰ اسب بخار
فاقد سیستم چهار چرخ محرک
گیربکس ۶ دنده اتومات دو کلاچه
ایمنی : ۵ ستاره از موسسه یورو انکپ
ارزش در بازار کشور ایران : بین ۱۱۵ تا ۱۲۰ میلیون تومان

۴ . سانگ یانگ تیوولی ( Ssangyong Tivoli )

تیوولی محصولی از کمپانی خودروسازی کره‌ای سانگ یانگ است و تحت عنوان یکی‌از سنگین‌ترین خودروهای این مجموعه شناخته میگردد . این کراس اوور کامپکت در دو سال اخیر که در بازار کشور‌ایران حضور پیدا کرده , به لطف قیمت ارزان و کیفیت ساخت دلخواه به فروش خیر دست یافته است .

پیشرانه : ۱ . ۶ لیتری با توان ۱۲۸ اسب بخار
فاقد سیستم چهار چرخ محرک
گیربکس ۶ دنده خود کار تیپ ترونیک
ایمنی : ۳ ستاره از موسسه یورو انکپ
ارزش در بازار جمهوری اسلامی ایران : بین ۱۰۵ تا ۱۱۵ میلیون تومان

۵ . پژو ۲۰۰۸ ( Peugeot 2008 )

پژو ۲۰۰۸ یکی‌از محبوب‌ترین ساخته‌های پژو در سال‌های اخیر بوده که اخیرا به وسیله کشور ایران ماشین در کشورمان به ایجاد میرسد و قرار است تنور رقابت شاسی بلندهای کوچک بازار جمهوری اسلامی ایران را داغ‌تر از پیشین نماید . موتور توربو و ظواهر جالب اعم از ویژگی‌های مثبت این اتومبیل محسوب میگردند .

پیشرانه : ۱ . ۶ لیتری توربو با توان ۱۶۵ اسب بخار
فاقد سیستم چهار چرخ محرک
گیربکس ۶ سرعته اتومات
ایمنی : ۵ ستاره از موسسه یورو انکپ
بها در بازار جمهوری اسلامی ایران : بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان

خودروهای شاسی بلند با اندازه کوچک در بازار خودرو ایران

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.