خودروهای فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018

خودروهایی که پیشرفته هستند و در سال 2018 وارد بازار شده اند در نمایشگاه بین المللی نیویورک به معرض نمایش گذاشته اند این خودروهای از فناوری پیشرفته ساخته شده اند و بیشتر افراد می تواند از این خودروها دیدن نموده و تهیه نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودروهای فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: نـمایـشـــگاه خودروی نیویورک آغـــاز شده اســـت و سلـاطـــیـن خودروسازی با دســت‌پر در این نمایــشــگـاه شرکت‌ کردهــ‌ـاند و شاهد حضور خودروهای جدیدی هستـیم که تا چند ماه دیـگـر راهی بازارهای جهــانــی میــ‌ــشوند. اگر به تقویم نمایــشگـــاهـ‌ـــهـــای جهــانی خودرو نگـــاهـی داشـته باشـــیـد متوجه خواهید شد که در چنـــد ماه گذشـتـــه نمـایــشــگاه‌ــهای جهـانــی خودرو ترافیــک زیـــادی داشــتـــه‌ـــانـد و یکی پس از دیـگری برگزار شده‌ـــاند. در نتـــیجـــه ممـــکـــن است با خود تصور کنیـــد نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ رونق چنــدانـــی ندارد اما جالب است بدانـیـــد این نمایـــشـگاه از چیزی که فکرش را بکنــیـــد پربـارتــر است. به همین منـــظور خالـــی از لطــف نیـــست اگر در ادامـه با هم ببینـیــم سلــاطـیـــن خودروسازی چه خودروهایی را در نمـایــشـــگاه نیویورک ۲۰۱۸ رونمایـــی کرده‌اند.

آکورا

مدل مفـــهومی آکورا RDX پیـش از ایـن در نمایــشگـاه خودروی دیتـــرویت رونمایـــی شد و توانست نظرهای منـتقــدیـــن صنعـت خودروسازی را بهـ‌ـخود جلـــب کند. اکــنون نیز در نمـــایـشــگــاه خودروی نیویورک شاهـــد رونمـایــی نسخـــه از آکورا RDX هستیــم که قرار است روانـــه خط تولیـد شود. به این ترتــیـــب می‌‌ـتوان گفـت آکورا RDX مراحل پایـــانی ساخـــت خود را میــ‌ـگــذرانــد و به زودی ایـــن خودرو راهـــی بازارهای جهانـــی خواهـد شد. در حال حاضـر اطـــلاعـات بیشـتری از آکورا RDX منتــشر نشده اســت اما میـ‌ـــتوان گفـت این خودروی کراســـ‌اور شبـــاهت‌ـهــای زیادی به آکورا NSX دارد.

آلـــفـــا رومئو

آلـــفا رومئو تاکنون دست‌ـــپر در نمایــشـــگــاهــ‌هـــای جهانـی خودرو ۲۰۱۸ حاضر نشــده اســـت و در نمـایشـــگـــاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ نیـز محــصول جدیدی برای عرضه ندارد و تنهــا شاهد معــرفی پکــیــج Sinister Nero Edizione که به‌اصـــطـلــاح با نام نیـــز Black Edition خطاب می‌ــشود برای خودرو‌هـای شاســی‌ـبلــند Giulia و Stelvio از جانـــب آلـــفا رومئو هستـیـم. اگر ایــن خودروها را بشنـــاسید می‌دانـــید که به لحـــاظ ظاهـر و امکانـــات جذابـیـــت زیــادی دارنـــد امـــا با این پکیــج جدیــد جذابـیت و ابـهـــت آن‌ها چندیـن برابر خواهـــد شد.

آئودی

پیش از ایـن شایع شده بود که آئودی یک خودروی اسپـرت جدید را در نمایـــشـگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ رونمــایــی خواهـد کرد. در نتــیجه بسـیــاری از علاقهــ‌ـمـنـــدان خودرو پیــشـ‌بـــیـنـــی کردنـــد که شاهــد رونمـــایـــی نســخـهــ‌ــ‌ای دیـــگر از آئودی RS5 باشـــیــم. خوشبـــختـانـه این پیــش‌بـینــیـ‌ـهــا درسـت از آب درآمــد و شاهد رونمـایــی نســخـه جدیــد اسپرت آئودی RS5 هســـتـــیــم. در حال اطــلـاعات زیـادی از این خودرو منتـشـر نشده اســت. از طرف دیـــگــر گفــته میــ‌شود آئودی به‌ـــزوی سدان A6 مدل 2019 را که در نمایشـگـاه ژنو رونمـــایی کرده اسـت را نیز راهـی بازار می‌کنـد.

بی‌.‌امــ‌.‌و

این برند آلمــانی در نمایشــگـــاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ حضور پررنـــگــی ندارد و تاکـنون تنـهـا شاهـــد رونمایــی نســـخــه جدیدی از کراس‌اوور کوپه X4 هستیـــم که بامدل بی.‌ام‌.‌و M40i معرفــی شده اسـت.

بوگاتی

بوگاتی چیــرون راه خود را به کشورهــای بیــشتری باز کرده اسـت و شاهد معـرفــی نســـخـــه اسپورت بوگاتی چیرون برای بازار آمــریــکا هستـــیم، این خودرو قیـمت گزافی معـادل با ۳.۲۶ میلــیون دلــار دارد و ۱۵۰۰ اسـب‌ـبخار نیـرو را در اختـــیـــار راننده قرار میـ‌ــ‌ـدهــد و چیـزی حدود ۱۸ کیــلوگرم نسبــت به مدل اصــلی خود وزن کم کرده اسـت.

کادیـــلــاک

مدلی جدیـــد از کادیـلـــاک CT6 را در نمــایـــشـــگـاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ شاهد هسـتــیم، در ایـن نســـخه موتور دوقولوی توربو از نوع V8 با ظرفـــیــت 4.2 لیــتر تعـبیــه شده است. از طرف دیــگر کادیلاک مدتــی اسـت تبلیــغ خودروی کراس‌اووری را در رســانـــهـ‌ـــهـــا انـــجــام می‌ـ‌ـــدهـد و در ایــن مراســـم این خودروی جدیـد را نیز رونمـایـی کرد، خودروی تازه معرفـــی شده کادیـــلـاک XT4 نام دارد و کراســـ‌ـــ‌ــاووری جذاب و شیـک به‌ــنظــر می‌ــرســـد.

فورد

فورد نمایشگاه خوردوی نیویورک ۲۰۱۸ را به فال نیک گرفت تا مدل ۲۰۱۹ فورد فیوژنـ‌ را معـــرفـــی کنـد. این خودرو به لحـــاظ زیـــباشـــناختـی تفـاوت چنــدانـی با مدل قبـــلـــی خود ندارد امــا در فورد فیوژن مدل ۲۰۱۹ شاهـد حضور موتور هیــبــریــدی بهـــیــنهـ‌شدهـ‌ـــای هستیــم، این خودرو به لحاظ فنـاوریـ‌ـهـای جدید نیز راهنمـــایی‌ـهای خوبی را در حیــن رانـــندگـی در اختیـار رانـنـده قرار میــ‌ـ‌دهـــد.

جنـــســـیس

مدتـی پیش مدیـرعـــامــل جنـســـیس که یک برند لاکچری در بیــن خودروها به‌ــحـساب می‌ــآید اعـــلـــام کرد که جنســیـــس برای نمـایشــگــاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ حرفـ‌های زیـادی برای گفـتـــن دارد. در همیـــن راســـتا این برنــد کرهــ‌ـای مدل مفـــهومی خودروی Genesis Essentia را در این مراســم معـرفی کرد که در نگاه اول به لحــاظ زیبــاشـــناخــتــی خیـلی هم جذاب به نظر نمیــ‌رســـد.

جیـ‌امـــ‌سی

پیــش از ایـن در نمـایـــشگـــاه دیـــتــریوت ۲۰۱۸، جیـــ‌امـ‌ـسی مدل جدیدی از پیـــکــاپ Sierra را به‌صورت غیــررسمـــی معـرفی کرد اما در نمایــشــگـاه خودروی نیویورک شاه د معـــرفی رســـمـی این خودرو هســتیم.از طرف دیـگــر مدل AT4 این پیـکاپ نیـز در ایـن مراســم رونمـایــی شد، این مدل برای اسـتفاده از پیـکـاپ Sierra در مسیـــرهای آف‌ــرود در نظـر گرفـتـــه شده است.

هوندا

از قرار معـــلوم خودروی اینـسایـــت هیـــبرید (Insight Hybrid) مراحل پایـانی خود را میــ‌گذرانـد و شاهد ایـن خودرو در نمـایشـــگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ هستـــیـم، ایـــن خودرو که مابـیـن خودروهای هوندا سیویک و آکورد قرار میـ‌ــگــیرد شباهـتی به هر دو خودرو دارد و با خودروی کمــ‌مـصـرفـی طرف هستیـــم که قرار است تا پایــان سال جاری راهـی بازارهـای جهانـی شود.

هیوندای

خودروی تمامـاً الـکـــتـــریــکی Kona یکی از محـــصولات هیوندای بود که در نمایـشـگاه خوردوی نیویورک ۲۰۱۸ شاهــد رونمــایـــی آنـــ‌ هسـتیـــم، در کنــار ایــن خودرو هیوندای مدل ۲۰۱۹ خودروی معروف سانـــتــافه‌ خود را نیز رونمــایــی کرد. ایـــن خودرو کامــلـاً بنزینی اســت و در کنـار ایـــن محـــصول نسـخـــهــ‌ـای ارتــقا یافـته از کراســ‌ـاوور توسکان هیوندای را نیـــز شاهــد هستـیــم.

جاگوار

چنــد هفـتـــه پیـــش در نمایشـــگاه خودروی ژنو شاهـــد معرفی کراســ‌ـاوور الـکتــریـــکـی جگوار I-Pace بودیـــم اکنون نیز ایــن خودرو را در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ نظـارهـــ‌ـــگـــر هســتـــیـــم. از طرف دیــگــر خودروی شاســیــ‌ـبلـند F-Pace جگوار نیــز با ۵۵۰ اســب‌بخار نیرو در ایـــن مراســـم رونمایی شد. در کنــار این موارد جگوار از همــ‌ـپــیمـان شدن ایـــن برنـد انـــگـلیــسی با شرکت Waymo که در فناوری خودروهای خودران ید طولایــی دارد خبر داد، ایـن دو شرکـت بزرگ قرار اســـت برای ساخت پلتـفـــرم خودروهای الـــکـــتــریــکی همـکـــاری کنـند و خودروی جدیـد کراس‌ـــاوور I-pace جگوار به عنوان محـــصول پایه ایـــن همـکاری استـفاده خواهد شد.

کیا

کیا با معـرفی خودروی کیـــا K900 نشان داد که حســابـــی دسـتــی بر سروروی این خودرو کشیــده اســـت، با نگاه اول به این خودرو میـ‌ـــتوان گفـت به لحـــاظ زیـــبـــایی با محصولی جذاب و مشتـــریـــ‌ پســند طرف هســتــیــم که به احــتمـــال زیاد تجربه رانـندگـی دلــپذیـری را در اختیار رانـنده قرار خواهـد داد. در کنار این خودرو کیــا نسـخهــ‌ــهــای بهـــینه‌ـشـــده‌ای از خودروهای سدونا و اپــتـیمــا ۲۰۱۹ را نیـــز معرفـــی کرد.

لندروور

شاهـــد رونمــایی رنـــجــ‌ــروور SV کوپه در نمـــایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ هستیـم، ایـــن خودرو جذابـــیــت خاصی ندارد امـــا قیـــمت بسـیار گزافی دارد و احتمـالاً در بازارهای خاص شاهـــد رنج‌روور SV باشـیم.

لکسوس

کراس‌ـــاوور UX خودروی جدیـدی اســت که لکــسوس رونمـایی کرد، ایـن خودرو که پیـش از ایـن نیـز در نمـــایشـــگـــاهـــ‌ خودروی ژنو رخ نشـــان داده بود با انتـخــاب خریدار به‌صورت هیـــبریــدی نیـــز قابل سفارش اسـت و پکـــیج RC Coupe Black نیــز برای کراســ‌ـاوور UX در نظر گرفـته شده است. از قرار معــلوم این پکـــیج به تعـــداد محدود عرضـــه می‌ـــشود و تنها ۶۵۰ دســتگاه راهـی بازار خواهـد شد.

مرســدس بنــز

مرسدس بنز از آن برنــد‌هایــی اسـت که حســـابـی دســت‌ـــپر در نمــایـشگــاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ حضور پیدا کرده اســت، خودرو‌های AMG G4 کوپه با چهـــار در، AMG G63 و مدل بهــیــنـــهـــ‌ـشــدهـــ‌ـای از سدان کلـــاس C مرسدس را می‌توان از مواری دانســـت که در ایـــن نمــایـشـــگاه رونمـــایــی شدند.

نیــسـان

برند ژاپـنـــی نیـــسان خودروی نیـســان آلتیـما مدل ۲۰۱۹ را رونمـایـــی کرد، ایـن خودرو به لحـاظ زیبـاشنـــاخـــتی جذابـــیت خاصـی دارد و یک پیـشرانـــه VC با ظرفیــت ۲.۰ لیــتر را در کنـــار یک پیشرانه چهـار سیـــلـــندری با ظرفیت ۲.۵ لیــتـــر در نیـــسـان آلتـیــما شاهد هسـتیـم.

سوبارو

مدل ۲۰۱۹ خودروی سوبارو فورستـــر که در نمـــایـــشـگاه خوردوی نیویورک ۲۰۱۸ رونمایی شد فضـای بیـــشــتـــری را در داخــل خودرو در اختــیـــار رانــنـــده قرار می‌ـــدهـد و صدای کمــتـری تولید میـ‌ـکـــند. متأـسفـــانه سوبارو در فورستـر ۲۰۱۹ مدل محبوب XT را حذف کرده اســت و درنــتـیـــجه خبری از پیشــرانـــه توربو شارژ در هیچ‌ــکـــدام از مدلــ‌ــهای ایــن خودرو در کار نیـــســـت.

تویوتا

هاچـ‌ـــبــک پنج در تویوتا کورولا مدل ۲۰۱۹ را که انصافـــاً خودروی زیـبـــایـی اســـت در این مراسـم رونمایی شد، نســخــهـــ‌ای جدیـد از تویوتا راو ۴ را نیز در نمــایـشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ شاهد هستــیــم که شباهـــتـ‌های زیادی به مدلــ‌ـــهـای قبـــلی این خودرو دارد.

فولکـــســـ‌واگـن

مدل مفـهومی شاسـی‌ــبلند اطــلـــس کراس اسپورت را از جانــب فولکــســـ‌واگن در ایـن مراسـم شاهــد هســتیـــم. ایــن خودروی هیبریـدی نســبت به نسخــه اصـــلی فوکســـ‌واگــن اطــلس به مقـدار کمـی کوتاه‌تـر طراحی شده و با خودروی زیــبایــی طرف هســـتـــیـم که انــتـظار میـ‌ـــرود تا سال آیــنـــده میـــلادی راهـی بازارهــای جهانـــی شود. فولکــســ‌واگن ایـــن مراســـم را برای رونمــایـــی جدیـــدتـریــن پیـکـاپ مفهومی خود با نام Tanoak غنیمـت شمرد. ایـــن پیـکاپ بر اساس شاســی‌بلنـــد اطلــس فولکــســـ‌واگن طراحـــی شده و مشــخـــص نیــست در آینده فولکــسـ‌واگـــن چه برنـــامــهـــ‌ـای برای این پیـکــاپ مفـــهومی دارد. مدل اسـپورت فولکـــس‌واگـــن آرتئون نیز که در گروه خانواده R خودروهای این برنـــد قرار میـــ‌ـــگیــرد یکــی دیگـــر از خودروهای تازه معـــرفی شده در نمایـــشگــاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ اســت.

ولوو

اگر از طرفداران خودروهای ولوو باشـــیـــد حتماً خودروی ولوو V60 مدل ۲۰۱۹ را که مدتــی پیش در سوئیس رونمـــایــی شد به‌ـــخـــاطر داریـــد، ایـــن خودرو به همـــراه نســخـــهـــ‌ـای جدیـــد از کراســ‌ــاوور کامــپکــت XC40 ولوو در ایـــن نمایشگاه حضور پیــدا کرده اسـت.

در این قســمــت به پایان فهرسـت خودروهایــی رسـیـــدیـم که در نمایشگـــاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ رونمـــایی شدنـد، شمـا خودروهای تازه معـرفـــی شده را چطور دیـدیـد؟ دیــدگـاه خود را در خصوص این نمایـــشـــگاه در قسـمـــت نظرات با ما و سایــر کاربــران به اشتـراک بگـــذاریـــد.

خودروهای فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.