خودروهای لوکسی که ایرانیان نمی توانند بخرند!

خودروهای لوکسی در جهان وجود دارد واردات آن به ایران غیر مجاز می باشد و کسی نمی تواند از این خودروهای لوکس استفاده نماید این حودروها دارای ویژگی های منحصربه فرد هستند و می توانند ایمنی فردی که سوار این خودروها هستند را تامین نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودروهای لوکسی که ایرانیان نمی توانند بخرند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : انحصار حاکم بر بازار خودروی جمهوری اسلامی ایران و بدور افتادگی اقتصاد ملی از اقتصاد نیز بسته جهانی منجر شده تا به رغم رغبت زیاد بالا برای خرید بعضا از خودروهای فرنگی در کشور‌ایران , این خودروها دراختیار خریداران نباشد و وجود بعضا مشکلات منجر شود هیچوقت به دست مشتری اهل ایران نرسند . جذاب است که بعضا از این خودروها در دنیا فروشی رویایی را تجربه کرده اند و توانسته اند استانداردهای ایمنی و فنی تراز بالایی را پاس نمایند .

اینجا سعی کرده ایم شش خودروی متعدد را که دارنده خصوصیت های مطلوب و متنوعی می‌باشند و در کشور ایران نیز حضور ندارند , پیش دیده شما در اختیار بگذاریم به آرزو اینکه روزی خریداران اهل ایران به راحتی بتوانند با اقتدار خرید مطلوب و تنوع بالا , دست به تعیین شان بزنند . دو هاچ بک و 4 کراس اوور این گزارش کلیه از موتورهای کم مصرف , امکانات ارتباطی روز و ایمنی زیاد بالا سود برده و از آخری متد پباده سازی موسسات خالق شان منفعت می‌برند .

 

مزدا سی ایکس 5

نسبتاً شایسته ترین کراس اوور کوچک ژاپنی حاضر در بازارهای جهانی است که توانسته از زمان معرفی در سال 2012 بالغ بر 900 هزار دستگاه فروش داشته باشد . این ماشین که مساوی هیوندای توسان است و به تازگی چهره لیفت شده , از یک قلب تپنده 2 . 5 لیتری اسکای اکتیو 187 اسبی سود میبرد و پباده سازی باطن و فرنگی به شدت زیبایی داراست . متاسفانه بهمن موتور به رغم نمایندگی کمپانی مزدا در جمهوری اسلامی ایران تا به امروز هیچ رغبتی برای واردات یا این که مونتاژ این خودروی جالب از خویش نشان نداده است .

نیسان قشقایی

فقط به خاطر نام این اتومبیل که برگرفته از ایل سلحشور و مقاوم قشقایی است , تمایل متعددی در کشور ایران برای خریدش وجود داشت ولی نمیتوان به آسانی از ترک تازی کره ای های نیز منزلت قشقایی در بازار جمهوری اسلامی ایران سخن نگفت . هنگامی می‌بینیم این ماشین در هر دو بازار آمریکای شمالی و اروپا , هیوندای , کیا و چه بسا تویوتا را مقهور خویش نموده است . قشقایی 23 هزار دلاری که نیز مقام هیوندای توسان است فقط سال جاری بیش تر از 450 هزار دستگاه در دنیا فروش داشته است .

کیانیرو

کراس اوور کوچک و هیبریدی کیا یکی‌از دوستداشتنی ترین خودروهای سبز بازار جهانی است که تحت عنوان شاسی بلندی کم مصرف با استقبال خریداران غربی مواجه شده و در دو سال بیشتراز 55 هزار دستگاه در ایالات متحده و اروپا فروش داشته است که برای یک محصول هیبریدی رقم بالایی است . به لطف هیبریدی بودن و ارزش مبنا 24 هزار دلاری , احتمال نیرو خواهد توانست با قیمتی کمتر از 200 میلیون تومان به دست خریداران اهل ایران رسد در صورتیکه چیره شود از سد ثبت توصیه بگذرد .

سوبارو فارستر

یک اس یووی حقیقی وواقعی با هندلیگ بالا و کیفیت ساخت خوب که مانند تویوتا استهلاکش کم است و نظیر تولیدها نیسان پباده سازی وحشیانه داراست . تعداد اندکی از نسل گذشته این اتومبیل به کشور‌ایران وارد شد البته واردات این اتومبیل هیچ وقت ادامه پیدا نکرد و سوبارو پیروز نشد قوانینی شبیه تویوتا یا این که چه بسا هوندا به دست آورد . نسل تازه این اتومبیل زیباتر از هر زمان دیگر جدیدا در ایالات متحده معرفی شده و میتواند با ورود به کشور‌ایران به یکی شایسته ترین اس یووی های اسپورت و آفرود در بازار کشور ایران بدل شود .

فولکس واگن گلف

این شایسته ترین , دوست داستنی ترین و کهن ترین هاچ بک ساخت آلمان های مغرور است که هر ساله بیش تر از 550 هزار دستگاه در دو بازار بزرگ اروپا و آمریکای شمالی فروش داشته و از نسل پنجم در سالهای 1976 تا 1980 دیگر حضور خاصی در جمهوری اسلامی ایران نداشته است . این خودرو اسپورت و با استمرار که یک کدام از ستون های فروش فولکس واگن به اکانت میاید , در نوع مبنا قیمتی بالغ بر 18 هزار دلار داراست و محصولی با استمرار , ایمن و کم مصرف است .

هیوندای آی 30 – جور 2018

حضور دوست داستنی ترین هاچ بک شهری هیوندای در جمهوری اسلامی ایران آن نیز زمانی هیچ رقیبی درین کلاس به بازار معرفی نشده , یک ضرورت است البته معین نیست چرا تا به امروز هیچ یک از موسسه ها داخلی تلاشی برای واردات این اتومبیل نکرده اند که در دو نسل قبلی نیز فروش موفقی در کشور‌ایران داشت . به لطف پباده سازی خوشگل و یک موتور قوی , آی 30 نو می‌تواند گشوده نیز فروش بالایی را به دست آورد به خصوص هنگامی در دو سال اخیر  بالغ بر 135 هزار دستگاه در اروپا فروش داشته است.

خودروهای لوکسی که ایرانیان نمی توانند بخرند!

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.