خودروی سیاه در تهران با آرم پلیس متوقف شد

خودرو عجیبی که آرم پلیس داشت در تهران متوقف شد این خودرو مدلش تویوتا بود که نوشته ای در روی آن بود که باعث شد پلیس این خودرو را توقیف نماید صاحب این تویوتا معلوم نیست که چرا این خودرو را مانند خودروهای پلیس طراحی نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودروی سیاه در تهران با آرم پلیس متوقف شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : توقیف تویوتا هایلوکس با نشانه پلیس , رییس مقر یکم پلیس امنیت پایتخت از توقیف خودروی تویوتا هایلوکسی که با نشانه پلیس در خیابان زعفرانیه خبر بخشید .گروه عملیات این مقر شب قبل حین گشت زنی با مشاهده این ماشین که برچسب پلیس بر آن نصب شده بود آن را توقیف کردند.فعلا این پرونده برای بررسی بعد ها بیشتر در دست بررسی است .

 

تویوتا هایلوکس خودرویی است که از سال ۱۹۶۸ تا به امروز به وسیله کمپانی تویوتا ایجاد شده است .تویوتا , کمپانی خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است , که دفتر کار مرکزی آن ,در شهر تویوتا , آیچی جای‌دارد . شمار پرسنل کمپانی تویوتا در سال ۲۰۱۳ بیشز ۳۳۳ هزار نفر اعلام شد و تحت عنوان مطرح ترین اتومبیل ساز عالم شناخته میگردد.

خودروی سیاه در تهران با آرم پلیس متوقف شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.