خودروی قدرتمند و لوکس C7 ZR1

خودروی C7 ZR1 قدرتمندترین خودروی جهان می باشد موتور این خودرو بسیار مجهز است و دارای بدنه بسیار زیبا و شیک می باشد این خودرو در جهان رقبایی زیادی دارد ولی سرعت این خودرو بسیار زیاد می باشد این خودرو قدرتمند و لوکس C7 ZR1 در سال 2019  وارد بازار خواهد شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودروی قدرتمند و لوکس C7 ZR1 را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

C7 پایانی نسل کوروت های موتور جلو است و از نسل هشتم , کوروت در هیبت یک اتومبیل اسپرت موتور میانه عرضه خواهد شد ; کوروت ZR12019 , خداحافظی باشکوه شورولت با این تنظیمات کلاسیک آمریکایی است و بی برهان نیز نیست که با آن , شورولت قدرتمنترین و پر سرعت ترین کوروت مورخ را فراتر از گرند اسپرت و Z06 در رأس هرم وحشی ترین کوروت های نسل هفت می نشاند .

چهار‌مین نسل کوروت را با پسوند ZR1 که اولی پرده برداری قانونی خویش را این هفته در موتورشو دبی 2017 تجربه می نماید , از نیروگاه 6 . 2 LTS V8 لیتری مجهز به سوپرچارجر جنرال موتورز , 755 اسب بخار اقتدار و 969 نیوتن متر گشتاور بیشینه میگیرد , صفر تا 96 کیلومتر در ساعت را در کمتر از 3 ثانیه تخته می نماید , عجله 400 متر زیر 11 ثانیه داراست و قادر است بالاتر از 338 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد .

نیروگاهی پرطنین

شورولت می گوید به لطف استفاده از سوپرچارجر 2 . 65 لیتری مجهز به اینترکولر Eaton که 52 درصد حجم بیشتر به نسبت مثال به عمل رفته در پیشرانه Z06 داراست , توانسته این خروجی ویرانگر را در اختیار ZR1 نو قرار دهد . اما درین بین اولی استفاده شورولت از سیستم تزریق سوخت بدون واسطه دوگانه به همراه تزریق نقطه ای که به ارائه ادغام انفجاری بیشتر در سواری های زیر فشار یاری می نماید را هم نباید از مداد انداخت .

در کنار اینها و تعدادی تغییرات فنی دیگر , پیشرانه ZR1 تازه به لطف استفاده مندی از سیستم اگزوز جدیدی که قابلیت و امکان ارتقاء طنین تدریجی با ارتقاء فشار رانندگی را دارااست , پرطنین ترین کوروت مورخ نیز کنیه می‌گیرد .

 

این پیشرانه در کنار یک گیربکس 7 سرعته دستی , به گیربکس 8 سرعته خودکار نیز قابل اتصال است و این یعنی برای نخستین دفعه , در نوع 2019 , کوروت ZR1 با گیربکس خود کار هم قابل توصیه خواهد بود . پیش خیس قرار بود گیربکس 10 سرعته خود کار نو GM تحت عنوان آلترناتیو برای گبربکس ارائه شود ولی به خاطر مشکلات پکیجینگ , امکانپذیر نشد .

یک خشونت کاربردمحور

با قلبی اینچنین پرتپش , ارگانیک است که نیاز گسترده ای به خنک سازی موجود هست , این نیاز با دست‌کم 13 واحد تبادل حرارت اعم از چهار رادیاتور نو تامین شده‌است و برای بهبود حداکثری جریان هوا بوده که رُخ کوروت ZR12019 به طور کامل بازطراحی شده‌است . در واقع پوزه در ZR1 یک خروجی هوای یک دست بزرگ است . همینطور برای جا کردن تایرهای پهن خیس از پیشین که در جلو بعدها P285/30ZR19 و در عقب بعد ها P335/25ZR20 دارا هستند , گلگیرها پهن خیس گردیده اند و همین در ادغام با رُخ وحشی , ژستی مخوف خیس به ZR1 نو داده است .

برخلاف C6 ZR1 که با درپوش موتور روشن پلی کربنات به ایجاد رسید , در C7 ZR1 , درپوش فیبرکربنی یکسری تکه با طرح هواکش دار پیچیده تری روی سوپرچارجر Eaton موتور فرم گرفته است . از سایر مشخصه های بارز در پباده سازی C7 ZR1 می بایست به پر و بال عقب فراوان بزرگ آن اشاره نمود که در دو مثال اثبات Low Wing و تطبیق پذیر High Wing قابل پیشنهاد است . Low Wing با انگیزه افزایش حداکثری بیشینه سرعت پباده سازی شده و در مقایسه با پر و بال عقب Z06 , هفتاد درصد نیروی رو به زیر بیشتر روی بدنه اعمال می نماید .

در طرف مقابل High Wing که قابلیت و امکان تهیه و تنظیم زاویه تا 5 سکو و در دو جهت را دارااست , منحصر مانورپذیری بیشتر در پیست است و به نسبت Z06 های مجهز به پکیج 207 تا 60 درصد نیروی رو به زیر بیشتر روی نصیب عقب ماشین اعمال می نماید . ضمنا , برای نگهداری چسبندگی چرخ های جلو به مسیر هم برای اولین دفعه , بال و پر زیرپوزه جدیدی در حیث گرفته شده که صرف حیث از پکیج آیرودینامیک پیشنهاد شده , به طور استاندارد روی همه ZR1 های 2019 نصب می‌شود . High Wing قسمتی از پکیج عملکردمحور ZTK است که با تایرهای فقط تابستانی میشلن پایلوت اسپرت کاپ 2 , براگیر زیرپوزه فیبرکربنی و پیکربندی اختصاصی پیست فنربندی مغناطیسی آن , C7 ZR1 میتواند کتف به کتف کوروت مسابقه ای شورولت یعنی C7R بتازد .

مقداری منحصر به فرد خیس

شورولت به خصوص یک رنگ سفارشی نارنجی رنگ سبرینگ برای ZR1 نو کنار نهاده که به همراه رنگ نارنجی رنگ کلیپرهای برمبو , باریکه نارنجی جزئیات بدنه و خطوط دوخت برنزی و نارنجی کابین , پاره ای هیجان بیشتر به‌این عده آدرنالین می‌دهد .

گفته می شود کوروت ZR1 2019 با برچسب قیمتی فراتر از 120 هزار دلار عرضه خواهد شد.

 

خودروی قدرتمند و لوکس C7 ZR1 + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.